Domů Profil prodejce ALLMEN
Eva Černošková
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Olomouc, ČR
  • 425 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (60) 100%
Nadšenci: 94
Aktivita: aktivní
Prodáno: 425
Registrace: 3.3.2018
Město: Olomouc
Stát: ČR

ALLMEN

/ Prodávající
Novinky
1099763
6.4.2024 Černý orel, aneb anděl pro kluky i holky https://www.fler.cz/zbozi...

Jmenuji se Eva Černošková a zde vítám všechny, kteří mají zájem o krásné drobnosti pro muže. Najdete zde převáženě pánské náhrdelníky z mé autorské dílny, s minimalistickým, ale propracovaným designem.

Všechny náhrdelníky a přívěsky ráda upravím podle přání zákazníků, hlavně délky závěsů a obvody náhrdelníků na míru podle přání. V každém popisu u výrobku najdete podrobné informace o materiálu, zpracování, rozměrech apod.

Všechny pánské náhrdelníky jsou navléknuty na pružném vláknu pro tvorbu bižuterie. Používám nejkvalitnější, bohužel také trochu dražší, materiál z USA. Vlákno je pevné, pružné a nevytahuje se. Neosvědčilo se v praxi oblékání pružných náhrdelníků přes hlavu, kdy je pruženka zbytečně několikrát denně natažena ke svému maximu..., proto jsou moje návleky zakončeny magnetickým zapínáním, které je pevné, lehké a dobře se s ním manipuluje. Pružnost návleku zabraňuje přetržení náhrdelníku při náhodném či něchtěném natažení, či zadrhnutí.

S dřevěnými náhrdelníky se nedoporučuje koupat, sprchovat a vystavovat je působení vody. Skleněné náhrdelníky takovou koupel snad snesou, i když se všemi je třeba zacházet jako se šperky - s citem a s rozumem.

Všechny korálky byly ručně začištěny a obroušeny, aby nezadrhávaly, nebo nepoškodily pružnou lykru, na které jsou navléknuty. Cena šperku se odvíjí nejen od velkého podílu ruční práce, ceny materiálu, ale také zohledňuje autorství a originalitu.

.................................................

Cínované přívěsky pro muže - občas mám v nabídce cínovaný přívěsek s minerálem, koncipovaný tvarem, zpracováním a zavěšením na kůži tak, aby se hodily pro muže.

.................................................

Důležité: zjišťuji, že mé "pánské" modely rády nosí i ženy. Mám několik spokojených zákaznic, takže neváhejte, nechte si upravit obvod okolo krku na míru a noste tyto malé originály i Vy, dámy! ... nosím je také.

Můj základní profil  s dámskými šperky a také Balení a odesílání - včetně fotografií dárkových krabiček, i pánských, najdete zde: evacernoskova

Různé vintage kousky, hobby literaturu a drobné šperky z různých materiálů najdete na mém profilu: Evintage

Tvořím v pohodě a s láskyplným nadšením, takže doufám, že si tuto energii nese sebou i každý můj autorský kousek pro Vaši radost a příjemné pocity.

Eva

 

 

 

Základní poštovné za doporučený dopis je nastaveno většinou na výši 80-85 Kč, jinak podle hmotnosti celé zásilky. Zboží je baleno v dárkových krabičkách:

Náhrdelníky a náramky pro pány balím do papírové krabičky 9 x 9 cm, s molitanem uvnitř. Fotonáhled zde:


Všechny krátké náhrdelníky od Allmen jsou obvykle zhotoveny s obvodem 45 cm. Obvod či délka náhrdelníku se měří včetně zapínání. Nabízené náhrdelníky jsou předem připraveny na niti, v potřebných délkách 45cm a estetické skladebnosti, k finálnímu navléknutí na elastomer, které provádím po potvrzení objednávky.

Řada spotřebitelů však potřebuje jiný obvod a je třeba zjistit délku náhrdelníku vlastním měřením.

Zde je základní vyzkoušený postup měření, kdy se „trefíte“:

1. Nic neměřte krejčovským metrem – bývá vytahaný, nepřesný a nelze ho ideálně přiložit ke krku.

2. Použijte tkaničku, silnější provázek, bavlněnou šňůrku, zkrátka něco, co splývá, kopíruje tvar krku a lze to ustřihnout nebo označit, např. fixou nebo propiskou.

3. Pokud se měříte sami, stůjte před zrcadlem, položte šňůrku okolo krku a označte si začátek a konec obvodu, který bude totožný s budoucím šperkem. Měl by volně lemovat krk.

4. Označenou šňůrku položte vodorovně na stůl a obyčejným školním pravítkem nebo kovovým pravítkem zjistěte celkový obvod. Dámy, pokud potřebujete dárek pro partnera a nechcete ho měřit, pokuste se provést odhad třeba podle košilového límečku, který „sedí“.

5. Přidat nebo ubrat 2 cm u nabízeného zboží mohu provést zdarma a tuto délku jen napište do objednávky.

 

 

Způsob dopravy
Zboží tento eshop neposílá na dobírku. Zboží odesílám v dárkové krabičce, v bublinkové obálce, jako doporučenou zásilku České pošty, nebo cenné psaní, cenný balík.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ALLMEN

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--