Domů Profil prodejce ALLMEN
Eva Černošková
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Olomouc, ČR
  • 318 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (44) 100%
Nadšenci: 83
Aktivita: aktivní
Prodáno: 318
Registrace: 3.3.2018
Město: Olomouc
Stát: ČR

ALLMEN

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Eva Černošková a zde vítám všechny, kteří mají zájem o krásné drobnosti pro muže. Najdete zde převáženě pánské náhrdelníky z mé autorské dílny, s minimalistickým, ale propracovaným designem.

Všechny náhrdelníky a přívěsky ráda upravím podle přání zákazníků, hlavně délky závěsů a obvody náhrdelníků na míru podle přání. V každém popisu u výrobku najdete podrobné informace o materiálu, zpracování, rozměrech apod.

Všechny pánské náhrdelníky jsou navléknuty na pružném vláknu pro tvorbu bižuterie. Používám nejkvalitnější, bohužel také trochu dražší, materiál z USA. Vlákno je pevné, pružné a nevytahuje se. Neosvědčilo se v praxi oblékání pružných náhrdelníků přes hlavu, kdy je pruženka zbytečně několikrát denně natažena ke svému maximu..., proto jsou moje návleky zakončeny magnetickým zapínáním, které je pevné, lehké a dobře se s ním manipuluje. Pružnost návleku zabraňuje přetržení náhrdelníku při náhodném či něchtěném natažení, či zadrhnutí.

S dřevěnými náhrdelníky se nedoporučuje koupat, sprchovat a vystavovat je působení vody. Skleněné náhrdelníky takovou koupel snad snesou, i když se všemi je třeba zacházet jako se šperky - s citem a s rozumem.

Všechny korálky byly ručně začištěny a obroušeny, aby nezadrhávaly, nebo nepoškodily pružnou lykru, na které jsou navléknuty. Cena šperku se odvíjí nejen od velkého podílu ruční práce, ceny materiálu, ale také zohledňuje autorství a originalitu.

.................................................

Cínované přívěsky pro muže - občas mám v nabídce cínovaný přívěsek s minerálem, koncipovaný tvarem, zpracováním a zavěšením na kůži tak, aby se hodily pro muže.

.................................................

Důležité: zjišťuji, že mé "pánské" modely rády nosí i ženy. Mám několik spokojených zákaznic, takže neváhejte, nechte si upravit obvod okolo krku na míru a noste tyto malé originály i Vy, dámy! ... nosím je také.

Můj základní profil  s dámskými šperky a také Balení a odesílání - včetně fotografií dárkových krabiček, i pánských, najdete zde: evacernoskova

Různé vintage kousky, hobby literaturu a drobné šperky z různých materiálů najdete na mém profilu: Evintage

Tvořím v pohodě a s láskyplným nadšením, takže doufám, že si tuto energii nese sebou i každý můj autorský kousek pro Vaši radost a příjemné pocity.

Eva

 

 

 

Základní poštovné za doporučený dopis je nastaveno většinou na výši 65 - 70 Kč, podle hmotnosti. Zboží je baleno v dárkových krabičkách:

Náhrdelníky a náramky pro pány balím do papírové krabičky 9 x 9 cm, s molitanem uvnitř. Fotonáhled zde:


Všechny krátké náhrdelníky od Allmen jsou obvykle zhotoveny s obvodem 45 cm. Obvod či délka náhrdelníku se měří včetně zapínání. Nabízené náhrdelníky jsou předem připraveny na niti, v potřebných délkách 45cm a estetické skladebnosti, k finálnímu navléknutí na elastomer, které provádím po potvrzení objednávky.

Řada spotřebitelů však potřebuje jiný obvod a je třeba zjistit délku náhrdelníku vlastním měřením.

Zde je základní vyzkoušený postup měření, kdy se „trefíte“:

1. Nic neměřte krejčovským metrem – bývá vytahaný, nepřesný a nelze ho ideálně přiložit ke krku.

2. Použijte tkaničku, silnější provázek, bavlněnou šňůrku, zkrátka něco, co splývá, kopíruje tvar krku a lze to ustřihnout nebo označit, např. fixou nebo propiskou.

3. Pokud se měříte sami, stůjte před zrcadlem, položte šňůrku okolo krku a označte si začátek a konec obvodu, který bude totožný s budoucím šperkem. Měl by volně lemovat krk.

4. Označenou šňůrku položte vodorovně na stůl a obyčejným školním pravítkem nebo kovovým pravítkem zjistěte celkový obvod. Dámy, pokud potřebujete dárek pro partnera a nechcete ho měřit, pokuste se provést odhad třeba podle košilového límečku, který „sedí“.

5. Přidat nebo ubrat 2 cm u nabízeného zboží mohu provést zdarma a tuto délku jen napište do objednávky.

.................................................................................

6. Placená služba – dohodou předem na zakázku:

ráda vám upravím náhrdelník i jinak, ale po předchozí dohodě (pište dotaz na konkrétní výrobek nebo flér poštou předem).

Většinou se jedná o dostupnost materiálu, vlastní práci a další možnosti, některé náhrdelníky nelze příliš prodlužovat, protože systém návleku (elastomer) a zapínání je pro dlouhé náhrdelníky nevhodný. Zkrátit náhrdelníky lze jakkoliv, šperk je třeba jen individuálně upravit, s ohledem na ozdobné prvky a celkový design.

Cena placené služby se pohybuje kolem 50 – 70 Kč, přičítá se k ceně výrobku při vytváření zakázky na přání. Vše je dohodnuto předem se zákazníkem.

Způsob dopravy
Zboží odesílám v dárkové krabičce, v bublinkové obálce, jako doporučenou zásilku České pošty
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ALLMEN

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--