Profil uživatele
Ambatik
Prodávající
Příbor
Registrace: 15.9.2013

Vítejte

Zabývám se rukodělnou textilní tvorbou. Zajímají mne tradiční textilní techniky. Láká mne technika ručního vytváření vzoru - batika.

Batika je atraktivní ruční technika barvení textilu  a patří mezi nejstarší výzdobné techniky. Její název má původ v javanském slově ambatik, což znamená kreslit, psát.

Princip této techniky vzorování je, "svaž a barvi". V malování a barvení látek se skrývá svět zázraků. Je v něm obrovský prostor pro lidskou představivost a fantazii.

Pro štěstí  uzel na kapesníku, ale v zauzlení látky aby k ní nepronikla barva je také vzor.

Kromě této výtvarné textilní techniky se věnuji textilním tiskům, malbě na textil, šité tvorbě. Vždy jsem  ráda pracovala s látkami, barvami a jinými oděvními materiály.

Ráda bych potvrdila, že jsme národ zlatých českých ručiček  a také chci oživit řemeslný um svým dílem.

Šaty dělají člověka a ženu povzdech: "Zase nemám co na sebe."S ohledem, že oděv je jaksi tělem těla nebo takzvanou druhou kůži, mou volbou bývají přírodní materiály, jako je bavlna, len, vlna, hedvábí, případně směsi. Přírodní vlákna přijímají barviva dobře a stejnoměrně. Tkaniny z přírodních materiálu jsou na dotek příjemné a vhodné k pohodlnému nošení. Látky jsou jako prázdná plátna která přímo čekají, až je proměníte v barevný originál. 
 

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.

Která velikost je ta pravá a jak si správně vybrat. K doplnění info ohledně velikosti. Pokud jste na rozpacích a váháte, která je ta správná velikost, pomohou míry.

Jen trochu pozornosti a metr. Obvod hrudníku - měříme v nejsilnějším místě hrudi. Obvod pasu - nad kyčelními kostmi. Obvod přes boky - v nejsilnějším místě boků. Měření délky halenky- od ramenního švu k dolnímu okraji oblečení. Měření délky sukně - od pasu k dolnímu okraji sukně. Délka rukávu - od ramene ke konci rukávu.

 Míry

34 - Obvod hrudi 80 cm Obvod pasu 62 cm Obvod boků 86 cm

36  -Obvod hrudi  84cm  Obvod pasu  66cm  Obvod boků  90cm 

38  - Obvod hrudi  88cm  Obvod pasu  70cm  Obvod boků  94cm

40  - Obvod hrudi  92cm  Obvod pasu  74cm  Obvod boků  98cm

42  - Obvod hrudi  96cm  Obvod pasu  78cm  Obvod boků  102cm

44  - Obvod hrudi  100cm  Obvod pasu  82cm  Obvod boků  106cm

46  - Obvod hrudi  104cm  Obvod pasu 86cm   Obvod boků   110cm

48  - Obvod hrudi  110cm   Obvod pasu  92cm   Obvod boků   116cm

50  - Obvod hrudi   116cm   Obvod pasu  98cm   Obvod boků   122cm

Vložené ušité zboží, je možno ušít po dohodě v jakékoli velikosti.

Konfekční velikosti

XS - 34 nebo 36

S - 36 nebo 38

M - 38 nebo 40

L - 42 nebo 44

XL - 46 nebo 48

XXL - 48 nebo 50

Pokud i nadále váháte, uvádějte údaje: obvod hrudi, obvod pasu, obvod boků při objednání.

Náměty k realizaci

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám jako doporučený balíček nebo jako cenný balík dle velikosti prostřednictvím České pošty. Jednotlivé výrobky jsou odesílaný v bublinkové obálce.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami a zejména, že byl poučen o možnosti odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Ambatik prostřednictvím internetového obchodu www. fler.cz/ambatik. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího. 

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího např. vnitřní poštou.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z toho možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebované jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je učtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím