Domů Profil prodejce anatole
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • Nymburk, ČR
  • 2167 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (597) 100%
Nadšenci: 1894
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2167
Registrace: 5.8.2008
Město: Nymburk
Stát: ČR

anatole

/ Prodávající

Vítám vás ve svém obchůdku. Pod přezdívkou Anatole prodávám já (Jitka) :-).  Nedivte se, když bude každý kus úplně jiný typ. Mám ráda více stylů, ale díky tomu tady naleznete široký výběr. Také nemám ráda jednotvárnou práci - rutinu. Proto vyrábím šperky nejen z různých materiálů, ale hlavně různými šperkařskými metodami.    Ráda vám vyrobím cokoli na míru... nebojte se mě kontaktovat vnitřní poštou.

Všechny obrázky jsou rozklikávací: když na ně kliknete, otevře se vám vyobrazené zboží 

Navštivte také galerii našeho prodaného zboží na Fleru. Pokud se vám tam bude něco líbit, rády vám vyrobíme  podobný šperk (vše je ruční práce a nic nebude úplně stejné) . Vše po výrobě nafotíme a vystavíme zde k vašemu odsouhlasení a možné koupi.

Šperky vyrábíme převážně z chirurgické oceli - osteofix. Je vhodná i pro řadu alergiků, kteří mají alergii na běžnou chirurgickou ocel. Vyzkoušeno na vlastní kůži :-) 

 Luxusnější šperky jsou dělané náročnou metodou Wire-wrapping (omotávání drátu tenkým drátkem) a jsou zde použity různé broušené či přírodní kameny a také zkameněliny.

https://www.fler.cz/zbozi/gondola-benatska-lod-chirurgicka-ocel-6277139
imageimage

Šperky a jiné výrobky zařazuji do různých kategorií pro snadnější vyhledávání v mém obchůdku.

Jednou z novějších kategorií jsou andělé, kteří se mi trošku rozrostli a tak jsem si řekla, že už si zaslouží samostatnou kategorii, kde najdete vše andělského. Tedy najdete zde různé andílky, křídla andělů atd.

 

 

Například v kategorii Minerály, kamenny, imit... - šperky, najdete šperky z různých kamenů, zkamenělin a také šperky s kombinací broušených Swarovskyho sklíček, které jsou vyráběny různými šperkařskými metodami.

image

V obchůdku Anatole nezapomínáme ani na muže. V této kategorii najdete věci, které jsou vhodné jako dárek pro muže (některé samozřejmě i pro ženy): Pro muže

imageimageimagehttps://www.fler.cz/zbozi/zub-zraloka-bily-6298008

 Dále mám kategorii kde najdete náušničky, brože  a přívěsky z chirurgické oceli s vyobrazením různých zvířátek.  Pokud by tam chyběl váš oblíbený tvoreček, stačí napsat, co byste si přáli a pokusím se vám vyhovět a vyrobit  zvířátko dle přání. Tyto výrobky najdete v kategorii: Zvířata všeho druhu 

A v neposlední řadě u mě najdete ozdoby do vlasů: sponky, spony, gumičky, čelenky... Tyto a další výrobky najdete v naší podkategorii: brože, spony do vlasů, čelenky

Další kategorií jsou například bodovky náušnice - puzety 

Další část  výrobků tvoří výrobky tvořené z pravého ručně barveného hedvábí. Komponenty jsou zde postříbřené, pozlacené či z chirurgické oceli.   Tyto a jiné výrobky jsou zařazeny do naší hlavní kategorie: Šperky z hedvábí 

Novější kategorií jsou pak Cínované šperky a krabičky

 

 A spousty dalších kategorií a výrobků.

 

 Ráda vám vyjdu vstříc a vyrobím pro Vás šperk dle přání. Nebojte se mě kontaktovat :-).

Jestli se vám líbil nějaký z výrobků, ale chcete nějakou změnu třeba barvy, velikosti, trochu jiné provedení.... stačí napsat a pokusím se vám všemožně vyjít vstříc. Nic nevyrábím úplně stejné. Vše je ruční výroba a originál.

Některé výrobky z korálků přesouvám k Neználkovi - můj manžel. Tam také najdete různé vlasové ozdoby ši šperky z eloxovaného hliníku (Chainmaill-kroužkování), které vyrábí manžel.  Při objednání z obou obchůdků platíte jen jedno poštovné. 

 

Budu ráda, když mi napíšete, zda vám zboží v pořádku došlo a zda jste spokojení. Případně za vaše hodnocení.

V tomto rozhovoru se můžete o mě dozvědět nějaké zajímavosti.... 

Doufám, že se Vám mé výrobky budou líbit. Přeji všem úspěšný prodej a spokojený nákup :-)

 

 

 

                                   

// TOPlist

 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Vlastislav Zoubek (anatole)  IČ 71963405 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/anatole. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, která nebyla způsobená nešetrným zacházením zákazníka, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou vždy doporučeně. Věci balím podle typu většinou do papírové či plastové šperkové krabička a následně bublinkaté obálky nebo do krabičky (dle typu či množství zboží).Po Nymburce možný osobní odběr - bez poštovného.
Byli jsem nuceni u některých položek zvednout poštovné, protože pokud to šlo jako balík, tak nám to nepokrylo ani poštovné, natož bublinkatou obálku, krabičku atd...

Fakturu najdete v elektronické podobě u objednávky po přijetí platby. V případě, že by jste chtěli zaslat fakturu vytištěnou, prosím napište a zašleme se šperky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od anatole

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--