Profil uživatele
annies ideas
Prodávající
Havířov
Registrace: 4.6.2011

Vítejte v našem krámku,

jsme rádi, že jste přišli ať už jste zabloudili při brouzdání barvami, vůněmi a fantazijními světy ostatních nebo jste nás hledali cíleně. 

U nás sí můžete odpočinout, užít si barev, přivonět si tu k vanilce, tu k levanduli, natrhat pár malin a možná potkat i nějakého toho skřítka a hlavně se zachumlat a zasnít. 

Právě teď pro Vás vybíráme ty nejzajímavější barvy a příze, vymýšlíme tu nejlepší parádu na podzim a zimu a stále pleteme a háčkujeme jako o závod a jen doufáme, že budete mít z  nové kolekce stejnou radost jako my :)

Tak si zujte boty a přijďte k nám posedět a buďte tu jako doma.


Byla jednou jedna slečna, milovala pohádky a dlouhé letní večery, při kterých
čekala, až bude padat hvězda a ona si bude moct něco přát. Vždycky měla v zásobě spoustu přání, chodila s hlavou tak trochu v oblacích a měla ji plnou fascinujících, barevných, troufalých, nadýchaných snů. Snila o dlouhé cestě někam do nekonečna, kde by bez strachu mohla brouzdat boso ve vysoké trávě. Snila o princi na bílém koni. Snila si své sny jeden za druhým až už je pomalu neměla kam ukládat a tak se rozhodla se s Vámi o ně podělit, abyste z nich taky něco měli a ona mohla snít další pohádkové sny. Tak přijďte blíže, přivoňte k nim, vyslechněte si jejich příběh a třeba si některý z nich můžete přivlastnit

♥   ♥   ♥

Jsme dvě, matka a dcera, dva různé světy, stovky různých nápadů, jedna je rukama a druhá fantazií, někdy si lezeme do zelí, předháníme se a hašteříme, diskutujeme, vybíráme materály, pleteme a pářeme, fotíme a mažeme, shovívavě překračujeme kupy klubek a materiálu, ve kterém se topíme a navzájem si pomáháme vytvořit to nejlepší a o to se dělíme s vámi.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím