Domů Profil prodejce annies ideas
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Havířov, ČR
  • 27 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (19) 100%
Nadšenci: 64
Aktivita: aktivní
Prodáno: 27
Registrace: 4.6.2011
Město: Havířov
Stát: ČR

annies ideas

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v našem krámku,

jsme rádi, že jste přišli ať už jste zabloudili při brouzdání barvami, vůněmi a fantazijními světy ostatních nebo jste nás hledali cíleně. 

U nás sí můžete odpočinout, užít si barev, přivonět si tu k vanilce, tu k levanduli, natrhat pár malin a možná potkat i nějakého toho skřítka a hlavně se zachumlat a zasnít. 

Právě teď pro Vás vybíráme ty nejzajímavější barvy a příze, vymýšlíme tu nejlepší parádu na podzim a zimu a stále pleteme a háčkujeme jako o závod a jen doufáme, že budete mít z  nové kolekce stejnou radost jako my :)

Tak si zujte boty a přijďte k nám posedět a buďte tu jako doma.


Byla jednou jedna slečna, milovala pohádky a dlouhé letní večery, při kterých
čekala, až bude padat hvězda a ona si bude moct něco přát. Vždycky měla v zásobě spoustu přání, chodila s hlavou tak trochu v oblacích a měla ji plnou fascinujících, barevných, troufalých, nadýchaných snů. Snila o dlouhé cestě někam do nekonečna, kde by bez strachu mohla brouzdat boso ve vysoké trávě. Snila o princi na bílém koni. Snila si své sny jeden za druhým až už je pomalu neměla kam ukládat a tak se rozhodla se s Vámi o ně podělit, abyste z nich taky něco měli a ona mohla snít další pohádkové sny. Tak přijďte blíže, přivoňte k nim, vyslechněte si jejich příběh a třeba si některý z nich můžete přivlastnit

♥   ♥   ♥

Jsme dvě, matka a dcera, dva různé světy, stovky různých nápadů, jedna je rukama a druhá fantazií, někdy si lezeme do zelí, předháníme se a hašteříme, diskutujeme, vybíráme materály, pleteme a pářeme, fotíme a mažeme, shovívavě překračujeme kupy klubek a materiálu, ve kterém se topíme a navzájem si pomáháme vytvořit to nejlepší a o to se dělíme s vámi.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od annies ideas

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--