Profil uživatele
Atelier Johanna boutique
Prodávající
Plesná
Registrace: 23.5.2010

Našim zákazníkům nabízíme autorskou tvorbu z aktuální nabídky nebo vyrobenou podle přání zákazníka.

Dále nabízíme na profilu AtelierJohanna handmade přízí, textilní materiálů a handmade galanterii.

 

Stále jste nenašli přesně to, co hledáte ? Nebojte se nám napsat svůj požadavek nebo přání - zázraky plníme na počkání a nemožné do tří dnů :-)

Barvy zboží se mohou mírně lišit podle nastavení zobrazení PC, nastavení fotoaparátu a osvětlení.

"Atelier Johanna" se  zabývá textilními výtvarnými technikami, jako je barvení textilních vláken, jejich plstění, spřádání, tkaní, pletení, háčkování. Tím vytváříme originální výchozí materiál jednak pro naši vlastní tvorbu, jednak  pro tvorbu našich zákazníků. Na těchto stránkách nabízíme handmade textilní galanterii a textilní materiál a také část autorské tvorby, její další část prezentujeme na stránkách Atelieru Johanna boutique.

Naše dlouholeté zkušenosti jsme doplnily o odbornou průpravu jednak při studiu na Ústavu umění a designu v Plzni v oboru Fashion design pod garancí doc. H.Krbcové, a dále dvouletým kurzem keramiky na ZUŠ v Chebu a výtvarnými kurzy na SPUŠ keramické v Bechyni.

Pokud vás zajímá, co se chystá, potřebujete poradit nebo si chcete jen tak popovídat, rádi vás uvítáme v našem klubu Rouno a další vlákna a Atelier Johanna online. Pokud se chcete seznámit i s další naší tvorbou, prohlédněte si naše album na webu Picasa.

V časopise Praktická žena 1-2/2011 najdete náš návod na plstěná mýdla a nášivky, v čísle 10/2011 najdete náš návod na plstění s prefelty mýdlem - vánoční dekorace.

Život je příliš krátký na to, abychom pracovali s nekvalitním materiálem.

 

Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů !

Vaření a uklízení je pro lidi, kteří dosud neobjevili pletení.

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
PLATBA A ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY Předpokládáme placení bankovním převodem, po vzájemné dohodě je možné také zaslání zboží na dobírku. Platbu přes PAYPAL přijímáme pouze od plátců mimo Českou republiku. Zboží zasíláme do tří pracovních dnů od zaplacení. Vystavujeme virtuální fakturu, kterou si můžete vytisknout a také ji zasíláme v balíku jako dodací list.

"POŠTOVNÉ A BALNÉ" Sazby jsou odvozené od sazeb České pošty podle objemu a váhy zásilky a činí 50,- Kč za zboží zasílané v obálce a 100,- Kč za balík. U poštovného "DO CIZINY" je třeba v objednávce vzájemně odsouhlasit výši poštovného a způsob platby. Pro orientaci činí poštovné České pošty na Slovensko za dopis 90,- Kč a za balík 250,- Kč.

"POŠTOVNÉ A BALNÉ NA VYŽÁDÁNÍ" Vzhledem k neustálému zdražování služeb České pošty zavádíme novou službu doručování ZÁSILKOVNA Podívejte se, zda se ve vašem okolí nachází výdejní místo, napište nám do poznámky, že chcete tuto službu využít a kam chcete zásilku doručit a my upravíme cenu poštovného a balného za dopis na částku 50,- Kč, za vnitrostátní balík na částku 60,- Kč a za balík na Slovensko na částku 90,- Kč.

Pobočky ZÁSILKOVNY najdete na
http://www.zasilkovna.cz/kde-nas-najdete
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
771362
8.12.2018 Znovu otevíráme! Prohlédněte si šály, plédy a další kousky vyrobené převážně technikou pletení na rámu-krosienky. Věci byly v létě 2018 vystaveny na zámku Šternberk.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.