Domů Profil prodejce Atelier Johanna
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Oravská Jasenica, Slovensko
  • 19122 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1219) 100%
Nadšenci: 1509
Aktivita: aktivní
Prodáno: 19122
Registrace: 14.11.2008
Město: Oravská Jasenica
Stát: Slovensko

Atelier Johanna

/ Prodávající
Novinky
895327
7.8.2020 Mnohostrannou Angelinu hot-fix jsme zlevnily o 25%! Kromě toho máme zase na skladě hnědý bambus, černý tussah, bavlněné a vlněné nepps nebo různé barvy folií Jago plus.

 

Co našim zákazníkům nabízíme

- autorskou tvorbu z našeho Atelier Johanna boutique z aktuální nabídky nebo vyrobenou podle přání zákazníka

image image  image

- přízi předenou na kolovratu z aktuální nabídky nebo vyrobenou podle přání zákazníka

  image

- barvené a česané rouno doplněné efekty jako nopky, lesky, apod., dále přírodní textilní vlákna živočišná jako jemné ovčí rouno - merino, srst z velblouda, lamy alpaky, kozy kašmírské /kašmír/ a angorské /mohér/ a vlákna z hedvábí bombyxového a tussahového/, i rostlinná jako len, bavlnu, bambus, ramii/, exotická vlákna /ananas, banán, mléčný protein/ a dále hedvábné kokony a mnohé další

  

- originální handmade textilní galanterii, kde najdete potřeby pro plstění jako jsou plstící jehly a folie Lenta, Wenda a Jago, s jejíž pomocí je vytváření přesných barevných vzorů při plstění za mokra jednoduchou záležitostí, plstěné polotovary a nášivky pro šití knoflíky a korálky a další.

 

Stále jste nenašli přesně to, co hledáte ? Nebojte se nám napsat svůj požadavek nebo přání - zázraky plníme na počkání a nemožné do tří dnů :-)

Barvy zboží se mohou mírně lišit podle nastavení zobrazení PC, nastavení fotoaparátu a osvětlení.

"Atelier Johanna" se  zabývá textilními výtvarnými technikami, jako je předení textilních vláken, a také jejich plstění, barvení, tkaní, pletení, háčkování. Tím vytváříme originální výchozí materiál jednak pro naši vlastní tvorbu, jednak  pro tvorbu našich zákazníků. Na těchto stránkách nabízíme handmade textilní galanterii a textilní materiál a také část autorské tvorby, její další část prezentujeme na stránkách Atelieru Johanna boutique

Naše dlouholeté zkušenosti jsme doplnily o odbornou průpravu jednak při studiu na Ústavu umění a designu v Plzni v oboru Fashion design pod garancí doc. H.Krbcové, a dále dvouletým kurzem keramiky na ZUŠ v Chebu a výtvarnými kurzy na SPUŠ keramické v Bechyni.

Pokud vás zajímá, co se chystá, potřebujete poradit nebo si chcete jen tak popovídat, rádi vás uvítáme v našem klubu Rouno a další vlákna. Pokud se chcete seznámit i s další naší tvorbou, prohlédněte si naše album na webu Picasa.

V časopise Praktická žena 1-2/2011 najdete náš návod na plstěná mýdla a nášivky, v čísle 10/2011 najdete náš návod na plstění s prefelty mýdlem - vánoční dekorace.

Jsme také součástí Panenkoterapie a Cechu rouna.

Život je příliš krátký na to, abychom pracovali s nekvalitním materiálem.

Atelier Johanna - whatever you want !

Pozor, práce s našimi přízemi je silně návyková.

 

Any questions ? Atelier Johanna is the right answer ! 

Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů !

 

Atelier Johanna innovate your world !

Způsob dopravy
PLATBA A ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY Přijímáme platby kartou i převodem na účet, jak v CZK tak EUR. Rádi zašleme objednávku i na dobírku. Zboží zasíláme do pěti pracovních dnů od zaplacení. Vystavujeme virtuální fakturu, kterou si můžete vytisknout a také ji zasíláme v balíku jako dodací list.

"POŠTOVNÉ A BALNÉ" Sazby jsou odvozené od sazeb Zásilkovny - která zasílá jak na pobočku tak na adresu - podle ceny, objemu a váhy zásilky. Automaticky nastavené poštovné a balné za konkrétní kus zboží se vztahuje na nákup tohoto kusu nikoli více kusů. Vyhrazujeme si právo navýšit poštovné a balné, pokud objednáte více kusů zboží, naše zboží je sice lehké, ale objemné, takže ho lze jen výjimečně posílat jako dopis do 5 cm výšky. Cena však nepřevýší v případě váhy celé objednávky do 2 kg a hodnoty do 5.000,- Kč částku 130,- Kč.

Pobočky ZÁSILKOVNY najdete na
http://www.zasilkovna.cz/kde-nas-najdete
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Tkaní
Zboží

Další zboží od Atelier Johanna

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--