Domů Profil prodejce Atelier Stribra Workshops
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Pohoří, ČR
  • 141 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 161
Aktivita: aktivní
Prodáno: 141
Registrace: 7.11.2010
Město: Pohoří
Stát: ČR

Atelier Stribra Workshops

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Příjemný den,

 

Termíny kurzů v Ateliéru stříbra 2022 po dohode, napište zprávu vnitřní poštou.

 

V případě zájmu o kurz nebo dárkový poukaz, napište. Obratem odpovím, poradím, vymyslím... a najdeme možné varianty.

 

Dvoudenní intenzivní kurz ACS Level 1

Skutečně intenzivní kurz základů modelovacího stříbra, vytvářejí se předem dané šperky s cílem zvládnutí základních technik jako je práce s pastou, stříkačkou, usazení kamene několika způsoby, otisků apod. Výsledkem by mělo být sedm šperků.  Součástí kurzu je i seznámení s puncovním zákonem a praxí.

Od 10.00 do 18.00, neděle od 9.00 do 17.00

 

Dvoudenní intenzívní kurz ACS Leve11 i Level 2

Skutečně intenzivní kurz základů modelovacího stříbra, vytvářejí se předem dané šperky s cílem zvládnutí základních technik jako je práce s pastou, stříkačkou, usazení kamene několika způsoby, otisků apod. Level1 – to je sedm šperků a Level 2 čtyři šperky, včetně tzv. Mistrovského prstenu. O kterém se říká, že patří k těm náročným.

Oba levely lze o víkendu zvládnout. Předpokladem je alespoň dílčí setkání s hmotou ACS, většinou ale stačí chuť a ochota dva dny od rána do večera intenzivně pracovat a soustředit se. Na jejich základě obdrží účastník certifikát o absolvování obou stupňů Levelových kurzů, který může uplatnit při žádosti  registraci na PÚ.

Od 10.00 do 18.00 – nebo podle toho, jak budeme stíhat, neděle od 9.00 do 17.00

 

 

Kurz Základy práce s ACS

Kurz úvodu do práce s jedinečným materiálem Art Clay Silver. Seznámení s technikami, materiálem, možnostmi… Většinou si vyzkoušíme jeden šperk. V úplných začátcích moc nedoporučuj prsteny nebo usazování kamenů. To potřebuje malinko větší praxi abychom měli jistotu, že odejdete s hotovým šperkem, který potěší a neodradí od dalších pokusů!

 

Kurzy Volné práce s ACS

Většinou pro absolventy základních kurzů nebo prostě pro ty, kdo si chtějí se stříbrem hrát a už mají za sebou nějakou zkušenost.

Termíny po dohodě, napište zprávu.

 

 

Rozpis možností a typu kurzu najdete na www.fler.cz/atelier-stribra-workshops 

Vypsané kurzy - to jsou dny, kdy bude Ateliér stříbra otevřený pro kurzy stříbra, mědi i klasického smaltu. Na mých kurzech si může každý vytvořit šperk podle svého výběru, jak tematicky, tak materiálově. V obchodě si v případě zájmu vyberete typ kurzu, a datum domluvíme společně.

Další možností jsou dárkové poukazy. Pokud si nejste jistí, jaký dárek vybrat - řešením může být dárkový poukaz. Můžete si vybrat kterýkoliv kurz, vytvořím poukaz a po dohodě zašlu mailem nebo v dárkové krabičce. 

Další možností je dárkový poukaz v hodnotě, kterou si sami zvolíte. Kurz výroby šperku je pak "unverzální" a obdarovaný si může sám vybrat, jakou techniku si vyzkouší. V případě zájmu o takový poukaz mě, prosím, kontaktujte zprávou.

 

Vítám Vás na stránkách  profilu, který jsem se rozhodla vytvořit pouze pro workshopy,  kurzy a materiál. Věnuji se klasickému smaltu - přes 26 let  a posledních deset let intenzívně i modelovacímu stříbru Art Clay Silver.  S touto technikou jsem v ČR profesionálně zahajila činnost před dvanácti lety, kdy jsem si jako první udělala velké kurzy Level 1 a Level 2. Po nich následovalo ještě školení Keum boo, kurz modelovacího zlata - Level 3 a na závěr i tzv. mistrovské zkoušky. Dnes jsem i certifikovaným dovozcem  japonské firmy Aida, která Art Clay vyrábí. Mám zastoupení pro ČR.

 

Dlouho jsem potom jenom pracovala, trénovala a učila se zvládání technik a materiálu vůbec. Ke školení jsem přistoupila až ve chvíli, kdy jsem měla trochu pocit jistoty. I když - platí tu to samé, co i jinde v životě. Čím víc do tajů nádherného materiálu pronikám, tím se mi to zdá náročnější! Ale i tím víc mi hmota dává.

Po několika  letech mám za sebou řadu kurzů, mezi prvními absolventy  byla například Šárka Rooya, i tady na Fleru se s některými můžeme setkat ( např. Koi, Atelier 2012, Stříbrná kouzla, Elijah...).

Každý do práce s ACS/ACC vnášíme to svoje, každá učíme jinak a jinak pracujeme, a to je moc dobře! Všem svým žákům držím palce a přeju hodně úspěchů.

 

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Atelier Stribra Workshops

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--