Profil uživatele
Atelier TeDo
Prodávající
Praha 4 - Hodkovičky
Registrace: 25.3.2009

Jmenuji se Tereza Dobešová,

ráda bych Vám tímto způsobem představila svoje práce. Maluji a barvím hedvábí již několik let a stále z toho mám radost a je to koníček který mne velice těší. Doufám že alespoň část této radosti mohu předat Vám skrze své výrobky.

Každý můj hedvábný výrobek je originální umělecké dílo a tak by jste ho měli i vybírat - nejen podle toho že se Vám líbí, ale i podle toho jak na Vás působí. Jen v tom případě, že na Vás bude působit pozitivně a příjemě, budte ho rádi nosit a užívat několik let a bude dotvářet Vaši osobnost. Kdykoli si ho pak vezmete na sebe, zlepší Vám náladu a budete se cítit dobře.

Jakýkoli můj již prodaný, nebo Vám rozměrově, či barevně nevyhovující výrobek Vám ráda namaluji na zakázku, ale nikdy nebude stejný ( může být pouze podobný - barva, dekor ap.) Dodací doba u výrobků na zakázku jsou 2 až 3 týdny, ale záleží na dohodě.V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

Příjemné nošení přeje Atelier TeDo

 

Ještě jedna věc - podobnost všech mých uveřejněných vzorů je čistě náhodná! Pokud by jste měli pocit, že by se mohlo jednat o plagiátorství, nebo pokud by jste rádi použili některý můj vzor ke komerčním účelům, kontaktujte mne prosím!

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučená zásilka do 2 kg - dle ceníku ČP - balné si neúčtuji balení dle výrobku - dopis větších rozměrů, bublin.folie, menší balíček. Odesílám hned po přijetí částky na účet.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím