Domů Profil prodejce Bagydesign
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Kutná Hora, ČR
  • 89 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Nadšenci: 32
Aktivita: aktivní
Prodáno: 89
Registrace: 4.1.2017
Město: Kutná Hora
Stát: ČR

Bagydesign

/ Prodávající
Novinky
1049635
3.3.2023 Milí zákazníci a přátelé Fleru.

Máme pro Vás zcela novou kolekci Chlebovek pro rok 2023. Ode dneška si jí můžete objednat i zde na Fleru.

hezký březen přeji

Kubešovi
Bagydesign

BAGYDESIGN - VYTVÁŘÍME MÓDU PRO KAŽDODENNÍ VĚCI!

Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme vlastní šité výrobky z přírodních materiálů (len, bavlna) se zaměřením na zero waste filosofii nejen pro domácnost, ale i pro běžný život každého z nás.

Mezi nejoblíbenější produkty zákazníků značky Bagydesign patří především chlebovka - dvouvrstvý pytlík na nákup a uchování chleba ušitý ze 100% přírodních materiálů len a bavlna.

V naší nabídce najdete také jednovrstvé lněné pytlíky na nákup pečiva (Bagetovka a Rohlíkovka), dvouvrstvé pytlíky na svačiny(Svačinovky) a také pratelné pytle na koše na tříděný odpad.

Mezi hlavní přednosti našich produktů patří:

ORIGINALITA

Produkty vytváříme především podle potřeb naší vlastní rodiny a našich dlouhodobých zákazníků. Používáme zcela originální názvy a navrhujeme a vyrábíme unikátní produkty, které dosud na trhu chyběly.

DESIGN

Výrobky značky BAGYDESIGN jsou založeny na neopakovatelným zpracováním a tvaru podpořeny unikátní kombinaci látek a barev.

BEZ ODPADU (ZERO WASTE)

Navrhujeme a vyrábíme produkty tak, aby pomohly šetřit prostředí a bylo možné je opakovaně použít a nevytvářet tak zbytečné množství odpadu nejen pro bezobalové nakupování, ale i v běžné domácnosti.

KVALITA            

Dbáme na kvalitu látek a zpracování, aby naše produkty dlouho vydržely, byly příjemné na pohled a lidé je tak rádi používali. Používáme především přírodní materiály, které pro Vás nakupujeme pouze od českých nebo evropských dodavatelů.

SERVIS 

Pracujeme ve službách několik let a umíme tak snadněji vnímat potřeby našich zákazníků a poskytnout jim spolehlivý a kvalitní servis, který očekávají. Když něco neumíme splnit, řekneme to předem.

RODINNÁ ZNAČKA

BAGYDESIGN je rodinná značka bez cizích investorů a postupně se snažíme vytvářet dlouhodobou a stabilní firmu s tradicemi a lokálním přesahem.               

 

„Ráda vytvářím módu pro každodenní věci!“

Šití bylo součástí mého života od dětství, kdy u nás doma neustále drnčel šicí stroj mé maminky. Při studiu na střední škole jsem si šila výhradně pro sebe, především oblečení a různé tašky. Během studia na Vysoké škole ekonomické v Praze šití ustoupilo a nahradilo je cestování a poznávání velkého světa. Vrátilo se ke mně až při mateřské dovolené v roce 2012, kdy jsem se pustila nejprve do menších projektů zaměřených zejména na děti a poté do věcí, které usnadní život a organizaci v pětičlenné domácnosti. V roce 2016 jsem se se svými výrobky vydala na podnikatelskou cestu a nabídla je dalším lidem, abych mohla postupně vybudovat rodinnou značku v Kutné Hoře, kde žiji a pracuji.

Naplňuje mě přinášet do domácností a lidem bavlnu a len v podobě užitečných věcí. Nejdříve jsem do těchto přírodních materiálů začala oblékat pečivo (Chlebovka a Rohlíkovka), pak ovoce a zeleninu, bylinky a dovršila svou bezobalovou tvorbu výrobou pratelných pytlů na tříděný odpad, abych snížila nejen doma velké množství mikrotenu, které nás neustále obklopovalo. Postupně jsem k nim přidala také dárkové obaly na víno, látkové nákupní tašky, penály pro homeopatika, obaly na mé zamilované knížky a další produkty, které mi dávají smysl a zapadají do mé vize.

Dnes pravidelně prodávám své výrobky prostřednictvím vlastního E-shopu a prodejců nejen svým stálým, ale i novým zákazníkům. Také jsem pravidelnou účastnicí tradičních řemeslných i designově orientovaných trhů a akcí po celé České republice.

Ing. Michaela Kubešová
zakladatelka značky Bagydesign

 

 image

 

V Bagy design jsem zakoupil svou první chlebovku, a jelikoz jsem s ní byl nadmíru spokojen, pořídil jsem další jako dárek. Nejen že vypadají elegantně, ale také dokonale plní svou funkci. Rád bych ještě vyzdvihnul ochotu a příjemné jednání při nakupování po e-shopu. Zboží bylo vždy odesláno v nejbližším možném termínu a vše proběhlo bez problému.“ 

Michal Haba

„Děkuji Vám, jste jednou z firem díky kterým mám Kutnou Horu            radši ? Sáček už mám téměř dva roky a stále vypadá jako nový,            úžasná kvalita“ 

Šárka Zimanzlová, 

Oceňuji, že se Míša nebojí zařadit také výrobky v rámci zero                waste, víc než na vysokou cenu dbá na smysl celé myšlenky. 

Kateřina Vrbková

Děkuji Míše za super precizní práci a stálé vylepšování. Toho si moc vážím, jak svoje produkty posouváš dál, dokud nejsou perfektní. 

Martina Hodačová, Hřejivé teplo domova

Kvalitní, krásné výrobky, výborná a milá spolupráce. Chlebovku a rohlíkovku jsem si koupila před několika lety a jejich kvalita a design jsou opravdu vyjímečné. Když jsem si před pár měsíci otevřela bezobalový obchůdek, tak jsem věděla, že takové výrobky bych chtěla v obchůdku mít, aby mohly dělat radost ostatním jako mně. Můžu doporučit všemi deseti:-)

Jitka Gajdošíková, majitelka obchodu Beskydy bez obalu 

 

Způsob dopravy
Doprava: Česká pošta, balík do ruky nebo doporučené psaní nebo osobní převzetí Balení: obálka nebo balík
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Bagydesign

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--