Domů Profil prodejce barunkulus
 • aktivní prodejce od r. 2012
  Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
 • Praha 9, ČR
 • 175 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (79) 100%
Nadšenci: 2724
Aktivita: aktivní
Prodáno: 175
Registrace: 23.11.2012
Město: Praha 9
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 30.4.2024 00:00 z důvodu "dočasné omezení činnosti".
V případě zájmu o nějaký model mne, prosím, kontaktujte. Většina šatů má delší dodací dobu. Pracovat na nic mohu již před obnovením činnosti. Děkuji za pochopení.

barunkulus

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Homunkulus znamená latinsky "človíček". Barunkulus je jeden konkrétní človíček, co ho pojenovali Bára. To jsem, prosím, já.
Ráda bych Vás pozvala do světa, v nemž vítězí radost, individualita, praktičnost a kreativita nad upjatostí, škrobeností, předsudky a stereotypem. Vystupte z řady a nenechte se svázat očekáváním okolí. Buďte sama sebou. Buďte spolutvůrcem svých šatů a otiskněte do nich vlastní cestu, osobnost, vizi či "pouze" svůj vkus a kreativní cítění. Ráda budu Vaším průvodcem ve světě fantazie a nekonečných možností.
Co Vás čeká, pokud se rozhodnete pro šaty BARUNKULUS:
 • Zakázkové šití. Všechny modely šiji přímo na zakázku, což přináší opravdu nekonečné možnosti. Střihy lze libovolně variovat, kombinovat a upravovat tak, aby co nejvíce slušely konkrétní postavě i osobnosti.
 • Volba materiálu. Od certifikované biobavlny až po ryze syntetické materiály. Obě varianty mají své výhody i nevýhody. Zvolte takovou látku, která je Vám nejbližší.
 • Volba barvy materiálu. I barva látky je zcela na Vás - limitací je pouze aktuální nabídka výrobců.
 • Volba motivu a barvy ruční malby. Vyberte si motiv, který Vás nejvíce oslovil a já jej barevně upravím dle Vašich představ.
 • Vymyslete si vlastní motiv malby. Jsem otevřená Vašim vizím, nápadům a přáním. Nevěsty často přichází s motivy, které jsou pro novomanžele srdeční, symbolické. Šaty se díky nim stanou naprosto jedinečnými a osobitými. Pokud si budete přát vlastní motiv, vyhotovím nejprve vzorek (vzorky) k odsouhlasení - nemusíte se tedy vlastní fantazie vůbec bát :-) První vzorek je zdarma, za každý další zaplatíte 200Kč. Cena finální malby bude odpovídat náročnosti motivu.
 • Osobní přístup. Jedna z nejcenějších služeb, které mohu nabídnout. Často ke mně zákaznice přicházejí s určitou představou, jenže představa je jedna věc a realita mnohdy úplně jiná. Budete-li mít zájem, ráda s Vámi proberu všechny sny, nápady, možnosti a poskytnu své zkušenosti - ať už na dálku nebo ideálně při nezávazné osobní konzultaci.
 • Praktičnost, udržitelnost. V posledních letech pro Vás nejčastěji šiji variabilní šaty, které se dají po odepnutí dlouhé slavnostní sukně využít pro běžné nošení. Svatební šaty "na jedno použití" už téměř nedělám - i u nevariabilních modelů většinou vymyslíme, jak šaty po svatbě upravit "alespoň" pro společenské akce.
 • Pohodlnost. Díky osvědčeným střihům a elastickým materiálům jsou šaty nesmírně přizpůsobivé a příjemné. Každý totiž podle mne vypadá nejlépe v šatech, ve kterých se cítí pohodlně a které dovolují chovat se přirozeně.
 • Doplňky. Sladit se s partnerem, dětmi či družičkami je u mne hračka. Stačí i drobný doplněk jako kravata, motýlek, čelenka se stejnou malbou a nikdo nebude pochybovat, že patříte k sobě ;-).

 

Chcete-li se se mnou vydat na cestu za vlastními šaty nebo byste ocenili více informací, neváhejte napsat. Velmi ráda odpovím na všechny dotazy a poreferuji o možnostech dalšího postupu - ať už bude probíhat na dálku či při osobním setkání v ateliéru.

Způsob dopravy
Šaty zasílám pečlivě zabalené v originální krabici prostřednictvím České pošty, Balíkovny, Zásilkovny, PPL či DPD.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od barunkulus

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--