Obchod je dočasně uzavřen.
Profil uživatele
belladona
Prodávající
Staré Město
Registrace: 31.1.2010

Krásný den, vítejte v  korálkové zahrádce {#emotions_dlg.rose2}

 

Jmenuji se Veronika Manová. Zabývám se tvorbou z rokajlu, skleněných korálků a minerálů. Vyrábím hlavně korálkové květiny a autorské šité šperky.

 

Výroba korálkových květin  má dlouhou historii. Vyráběly se již v 15. století z benátského skla. Velmi oblíbené byly hlavně v Itálii, Anglii a Francii. Původně se tak využívaly odpadní korálky, které se navlékaly na drátek a tvarovaly do podoby květin. Z nich se potom vázaly celé kytice, kterými se zdobila hlavně šlechtická sídla. Dodnes lze některé nalézt v muzeích nebo soukromých sbírkách. V současné době se mnoho tvůrců k jejich výrobě vrací. Je to nádherná dekorace, která dokáže oživit každý interiér. A nemusíte být zrovna zámeckou paní.

Pokud Vás historie zajímá, můžete se více dozvědět v blogu nebo v klubu výrobců korálkových květin a stromečků.

Jestli by se Vám některá květinka líbila v jiné barvě nebo jste chtěli mít z korálků svou oblíbenou květinu či celou kytici, ozvěte se, ráda vyhovím.  

Mé květinky můžete vidět i v publikaci "Květiny z korálků", kde je i návod na jejich výrobu. K sešitu jsme vytvořili i videonávod s podrobným postupem výroby.

                                    

 

 

Zabývám se i  tvorbou autorských šitých šperků, šperky vyrábím podle vlastních návrhů, každý z nich je originál a vždy vyrobím jen jeden. Pokud by se Vám líbil některý již prodaný, můžu udělat podobný, ale nikdy nebude stejný.

 Při výrobě šperků s oblibou používám i různé minerály a originální malované nebo broušené sklo. Jsem členem klubu tvůrců šitých šperků Fler Beadweaving Team. Jestli se Vám tyto šperky líbí podívejte se na náš společný klubový profil.

Tvořím i z polymerové hmoty a ve svých výrobcích ji kombinuji s korálky.

 

 Zastavte se, prohlížejte, tato zahrádka kvete celý rok a každý je vítán {#emotions_dlg.rose2}

Způsob dopravy
Posílám doporučeně, šperky v dárkové krabičce, květiny v papírové krabici, vše pečlivě zabaleno. V Uherském Hradišti možnost osobního předání. Fakturu posílám na požádání, je možno si ji i vytisknout u objednávky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.