Domů Profil prodejce Bon-bon
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Tanvald, ČR
  • 1662 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (358) 100%
Nadšenci: 712
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1662
Registrace: 10.10.2008
Město: Tanvald
Stát: ČR

Bon-bon

/ Prodávající
Novinky
1029455
24.10.2022 Kurzy vinutých perlí ve formě jednodenních kurzů a víkendových vinutí končí 31.12. 2022. Nadále bude možné si vyzkoušet techniku výroby vinutých perlí pouze na dvouhodinových minikurzech.
Termíny posledních kurzů najdete v nabídce obchůdku.

Účet, který používám pro platby z Fleru mám u banky FIO, pokud použijete stejnou banku, platby se připíší okamžitě.

Dárkový certifikát na kurz posílám e-mailem. Pokud potřebujete pěkný dárek na poslední chvíli, stihnete jej zakoupit i takzvaně za 5 minut dvanáct.

Vítám Vás, 

pojďte nahlédnout do mého Atelieru. Najdete zde vinuté perle pro svoji vlastní tvorbu i šperky, které z nich vyrábím za využití klasických bižuterních komponentů, antialergického nerezového materiálu či ušlechtilého stříbra.

 

Nemusíte se bát,  že na ulici potkáte zástup stejně zkrášlených žen, šperky i vinuté perle vytvářím většinou jako originály nebo v maličkých sériích o několika kusech, i přes to cena zůstává přívětivá k vaší peněžence. Pokud máte konkrétní představu a ne a ne sehnat  vhodný materiál, ráda Vám pomohu váš sen zrealizovat. V jaký kouzelný výsledek dokáže takovouto spolupráci dovést mistr v oboru zlatnickém můžete vidět u Věniny silver ,

kouzelnice s jehlou a korálky Ve-ry

nebo  kreativní petit lapin

Líbí se Vám vinuté perle a chcete se tuto techniku také naučit? Všechny nezbytné znalosti a dovednosti získáte v kurzu vinutých perlí. K výuce používám profesionální hořáky fi. Hobby produkt, na kterých si žáci všechny dovednosti rychle a snadno osvojí. Absolventi kurzů se seznámí nejen s novými trendy, ale předám jim též své zkušenosti a fígly, které jsem za své dvacetileté hraní se sklem získala. Pokud zrovna v nabídce žádný kurz není, můžeme vytvořit termín přímo  dle svých časových možností.

Zboží zasílám esteticky a účelně zabalené. Pokud jej chcete darovat, je možné šperk zaslat v papírové či sametové krabičce.

V případě, že se po uzavření objednávky rozhodnete pro další nákup, objednávky sloučím a platíte pouze jedno poštovné.

Ke každé zásilce vinutek či šperků přikládám malou pozornost. 

 

nekuřácké prostředí bez alergenů  

Pro zákazníky nakupující šperky z Ag uvádím tabulku punců:

Puncovní Tabulka

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně v bublinkové obálce nebo krabičce. Poštovné je nastaveno co nejníže. U těžších balíčků a zvláště u zásilek materiálu do zahraničí bude poštovné upraveno dle váhy a ceníku ČP. Osobní odběr možný v Jablonci nad Nisou a okolí, občas v Praze.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bon-bon

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--