Domů Profil prodejce ve-ra
Veronika Heverochová
 • aktivní prodejce od r. 2008
  Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
 • Praha 6, ČR
 • 373 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (133) 100%
Nadšenci: 490
Aktivita: aktivní
Prodáno: 373
Registrace: 21.5.2008
Město: Praha 6
Stát: ČR

ve-ra

/ Prodávající
Novinky
1057419
29.4.2023 Pokud byste si přáli u visacích náušnic vyměnit háčky za mechanické, tak stačí přidat do objednávky tuto položku: https://www.fler.cz/zbozi...

pohromade

 Šperky, které již radost udělaly, najdete v prodaných a také v galerii níže. Pokud váháte, můžete si přečíst kladné reference od předchozích zákazníků a pokud máte doplňující otázky, tak mi napište. Těším se!

  Šperky si většinou vybíráte:

Květkdyž chcete oslavit svůj úspěch

Květkdyž si chcete udělat radost

Květkdyž potřebujete dárek, který potěší někoho blízkého

Květkdyž chcete být do detailu sladěná

...........................................................................................................................

Zaměřuji se hlavně na šperky Květinové:

macešky Rosie ostatní kvítí

Šperky si můžete také vybrat podle toho, kde vás mají zdobit:

Boho garden nausnice Afrikaa

Některé šperky mají svůj rámec v tzv. Minikolekcích:

Mucha lady malované vzpomínky cupcakes  

Vámi vybrané šperky jsou vždy zabaleny do vhodných krabiček, které mohou nahradit také uskladnění šperků a tím předcházet jejich poničení.

...........................................................................................................................

S čím Vám ještě mohu pomoci:

 • ztratili jste zarážky proti vypadnutí u svých náušnic
 • rozbil se Vám oblíbený šperk
 • ztratila se vám jedna náušnice z páru mé výroby a byly to vaše oblíbené náušnice

V tomto případě mi neváhejte napsat zprávu. Pokud budete mít jakýkoliv další dotaz ohledně šperků, procesu objednávky a zaslání objednávky, neváhejte mě kontaktovat.

...........................................................................................................................

Na závěr si můžete přečíst o mé cestě od malování ke korálkům.

............................................................................................................................

Jaký postup následuje, když si objednáte šperky?

Ding, ding!Objednání výrobků – probíhá přes portál Fler. Oznámím Vám přijetí objednávky a zašlu platební údaje.

OK!Přijetí platby – posílám potvrzení přijetí platby na účet a dále informace, kdy budu objednávku odesílat (možnost zvolení dopravce Česká pošta, nebo Zásilkovna)

Dárek Odesílání objednávky – odeslání objednávky probíhá zpravidla ten stejný den, kdy obdržím platbu, nebo následující pracovní den. Pokud by mělo odeslání trvat déle, zákazník je o tom vždy informován. Zákazníkovi je pak posláno Sledovací číslo balíčku (Česká pošta) a nebo je informován Zásilkovnou o cestě zásilky.

Šperky balím do:

 • šperky a vánoční ozdoby do krabiček různých velikostí

velke_krabicky

krabicky_stredni

krabicky_male

 • nebo do plechových krabiček

krabicky_plechova

Vše pak posílám v bublinkové obálce nebo v obálce na cenné psaní.

LiebesbriefSvých zákazníků si vážím a mám je ráda, proto je pro mě Vaše zpětná vazba moc důležitá. Po obdržení objednávky mě prosím informujte, zda vše proběhlo v pořádku a zda jste plně spokojeni.

objednavka splnena

 

 

Jak pečovat o šperky, aby co nejdéle přinášely radost?

Oblékat šperk jako poslední a svlékat jako první. To je hlavní zásada péče o šperky.

Čeho se vyvarovat a na co si dát pozorPozor!Pozor!

 • Upadnutí šperku nebo jeho naražení na tvrdé povrchy. Po jejich setkání se mohou šperky poškodit, zdeformovat nebo úplně rozbít.
 • Opakované vystavení šperků chemickým prostředkům jako jsou parfémy, toaletní vody, líčidla, laky na vlasy, deodoranty a jiná kosmetika např. krémy mohou způsobit trvalou změnu barevnosti korálků a komponentů jako u vody, nebo působením agresivního potu.
 • Setkání s vodou, tzn. koupání, sprchování, umývání nádobí, moře, lázně, minerální prameny,…. Působení vody na šperky může způsobit trvalé barevné změny šperku, od vyblednutí po úplné změny barvy, u korálků s kovovým průtahem zčernání, nebo zkorodování.
 • Další aktivity, které stojí za to zmínit a mají neblahý vliv na šperky, jsou spaní, sportování a jiná fyzická námaha, sauna, opalování na slunci nebo v soláriu, působení tahu nebo tlaku na šperk. Šperk se může zdeformovat, mechanicky nebo povrchově poškodit, korálky opět mohou změnit barvu, zčernat nebo zkorodovat díky působení agresivnějšího potu majitele.
 • V neposlední řadě, je třeba uschovat šperky před domácími mazlíčky a malými dětmi – hrozí vdechnutí nebo jiné poškození zdraví.

 Pokud by vás ještě něco napadlo, budu ráda, když mi dáte vědět.

Květ Ošetření šperků – jak o šperky pečovat Květ

 •  Pokud se šperk dostane do styku s vodou, když třeba zmoknete, tak ho nechte volně uschnout.
 • Komponenty z nerezové oceli jako náušnicové háčky a zapínání u náhrdelníků stačí vyčistit mýdlovou vodou a pak utřít do sucha.
 • Pokud se ušpiní korálky, tak vyčistěte suchým flanelovým hadříkem.

Dárek Uchování šperků – jak šperky skladovatDárek

 •  Šperky vždy sundávejte jako první, předejdete tak poškození oděvu, nebo šperku samotného.
 • Uchovávejte je vždy na čistém, suchém a tmavém místě bez velkých teplotních výkyvů.
 • Každý šperk, ať má ideálně svůj vlastní prostor, aby se nezamotaly, nebo odíráním o sebe mechanicky nepoškodily (například šperky s krystaly Swarovski nebo Matubo).
 • U šperků jejichž součástí jsou ocelová lanka, předcházejte zlomení lanka smotáním dokulata.

Pokud se Vám přeci jen nějaký dodaný šperk nevhodnou péčí rozbije, napište mi a společně se podíváme, jak by mohl být šperk opraven.

Jak vybrat vhodnou šperkovnici se dočtete zde.

sperkovnice

(Fotka od Paul C Lee z Pixabay)

Jmenuji se Veronika a celý svůj život bydlím v Praze. Jako malá holka jsem ráda kreslila. Dodnes si vybavím, že mě fascinovaly kruhy/ovály, které se  přelévají přes sebe a do toho malé kroužky jako hvězdy. Zpětně jsem pak i objevila, že jsem vylepšila sem tam nějakou knížku, ale ne moc. Knížky mám dodnes ráda a mám k nim velký respekt.

Přes malování došlo i ve školních letech na známé drhání náramků přátelství, vždycky spínací špendlík do džín s bavlnkami a už to jelo :-) Dokonce jsem dostala i jedny narozeniny knížku o drhaných náramcích. Technika drhání mi ale nevydržela.

S kamarádkou jsme objevily korálky a začaly vznikat jednoduché náhrdelníky a náušnice. Poté jsem korálky opouštěla a zase se k nim vracela. Střídala jsem je s malováním všeho možného reálného ale i vymyšleného. Dodnes mám některé kresby schované.

Vyzkoušela jsem si i vinutí korálků ze skla, tiffany techniku, dokonce i zlatnický kurz. Měla jsem i jedno silné období vyšívání křížkovým stehem. Ale nakonec jsem se vždy vrátila ke korálkům.

Předposlední zastávkou u korálků byla vysoká škola a pak práce v kanceláři, po práci jsem si sedla ke korálkům a tvořila, což mě naplňovalo, protože jsem viděla za sebou cosi hmatatelného a líbivého.

Pak se mi narodily dvě děti a nastal trošičku útlum. Vrhla jsem se na šití textilu pro děti a sebe, pak také na vyšívání. Tady jsem si vyzkoušela i trochu jiné techniky než jen křížkový steh. Korálky na čas zase spaly, aby nabraly opět na síle.

Pro tentokráte jsem si v hlavě utřídila, že se chci hlavně věnovat květinovým šperkům. Proč? Protože květiny miluji, jsou křehké, silné a léčivé zároveň, zosobňují život ve všech aspektech, mají dokonce svou květomluvu a každý člověk má svou oblíbenou květinu, která má pro něj jedinečný význam. Květiny provází člověka od nepaměti a já jsem vděčná, že je mohu aspoň zachytit v korálcích a tak je trvale zhmotnit a udržet to spojení člověka s jeho květinou.

A z čeho tvořím?

Při tvorbě používám kvalitní materiály, aby Vám šperky při správné péči přinášely dlouhodobou radost:

 • české korálky Preciosa - rokajl, ohňovky atd.
 • japonské korálky TOHO, Miyuki - především rokajl
 • profesionální nitě NYMO a S-lon na šití a vyšívání šperků
 • nerezové a minimálně bižuterní komponenty - náušnicové komponenty, zapínání, řetízky atd.
 • swarovski korálky - bicone (sluníčka), rivoli
 • minerály
 • skleněné knoflíky
 • galanterní pomůcky jako filc, ultrasuede, látky a další

...........................................................................................................................

V současné době se nejvíce věnuji technice šití a korálkové vyšívky anglicky je to beadweaving, která je časově náročná a pracná. Výrobky se šijí/vyšívají ručně jehlou a nití korálek po korálku.

rozpracovano

 

Pokud máte zájem si samotnou techniku vyzkoušet, tak zde najdete návod na ušití náramku.

navod_na_naramek

 

A jak nosit šitý šperk třeba v zimě? Můžete si o tom přečíst zde.

Další zajímavý článek o šitém šperku v barvách neonu a jak ho zkombinovat si můžete přečíst zde.

............................................................................................................................

Další techniku, kterou jsem si moc oblíbila je háčkování s drátkem a korálky. Šperky můžete najít v kategorii Floweries.

Proč tento název? Šperky mi připomínají drobné květy rozeseté na louce. A co je lepší než si za slunného dne lehnout na louce, která voní všemi nádhernými květy, lehký větřík hladí po tvářích a slunce se směje na nebi a my s ním. Jen zavřít oči a člověk je tam.

pestrobarevne cervene

 ............................................................................................................................

 Kde mě občas můžete nalézt naživo:

 

............................................................................................................................

Jsem členkou týmu tvůrců šitých šperků Fler Beadweaving Team. Patříte mezi fanoušky šitých šperků z rokajlu nebo vás jen zajímá tato technika a chcete se podívat i pod ruce dalších flértvůrců, kteří vytvářejí svoje výrobky touto náročnou technikou? potom určitě navštivte náš týmový blog nebo klubový profil, kde se můžete něco dozvědět a projít si kliknutím na fotky i galerii ostatních členů.

...........................................................................................................................
............................................................................................................................

Způsob dopravy

Zasílám doporučeně Českou poštou. Standardně je poštovné nastaveno na 69,- Kč za balíček (tzn. pokud si objednáte více věcí najednou platíte pouze jedno poštovné).

Pokud si objednáte výrobky nad 500,- Kč je nutné balíček připojistit a poštovné je pak vyšší a to 75,- Kč za balíček.

Pokud si vyberete Zásilkovnu, tak při objednávce do 500 Kč je poštovné 79 Kč. Při hodnotě nad 500 Kč do 1500 Kč je poštovné 85 Kč. Při objednávce v celkové hodnotě nad 1500 Kč neplatíte poštovné.

Po obdržení platby na účet (o tom Vás budu informovat) zasílám balíček ihned, maximálně do 5 pracovních dní po obdržení platby, na místo určení.

Poštovné zdarma je při objednávkách nad 1500,- Kč.

V případě zasílání balíčků do zahraničí mi prosím nejdříve napište vnitřní poštou (poštovné je různé) Nezasílám do Německa, Rakouska, Francie a na Slovensko

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od ve-ra

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--