Domů Profil prodejce ve-ra
Veronika Heverochová
 • aktivní prodejce od r. 2008
  Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
 • Praha 6, ČR
 • 361 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (306) 100%
Nadšenci: 478
Aktivita: aktivní
Prodáno: 361
Registrace: 21.5.2008
Město: Praha 6
Stát: ČR

ve-ra

/ Prodávající
Novinky
1012652
21.6.2022 Konečně jsem se dostala k vložení náušnic - puzet Rosie. V kategorii https://www.fler.cz/shop/... najdete spoustu nových barev a pokud nenajdete tu svou tak mi napište. Krásný den.

pohromade

 Šperky, které již radost udělaly, najdete v prodaných a také v galerii níže. Pokud váháte, můžete si přečíst kladné reference od předchozích zákazníků a pokud máte doplňující otázky, tak mi napište. Těším se!

  Šperky si většinou vybíráte:

Květkdyž chcete oslavit svůj úspěch

Květkdyž si chcete udělat radost

Květkdyž potřebujete dárek, který potěší někoho blízkého

Květkdyž chcete být do detailu sladěná

...........................................................................................................................

Zaměřuji se hlavně na šperky Květinové:

macešky Rosie ostatní kvítí

Šperky si můžete také vybrat podle toho, kde vás mají zdobit:

Boho garden nausnice Afrikaa

Některé šperky mají svůj rámec v tzv. Minikolekcích:

Mucha lady malované vzpomínky cupcakes  

Vámi vybrané šperky jsou vždy zabaleny do vhodných krabiček, které mohou nahradit také uskladnění šperků a tím předcházet jejich poničení.

...........................................................................................................................

S čím Vám ještě mohu pomoci:

 • ztratili jste zarážky proti vypadnutí u svých náušnic
 • rozbil se Vám oblíbený šperk
 • ztratila se vám jedna náušnice z páru mé výroby a byly to vaše oblíbené náušnice

V tomto případě mi neváhejte napsat zprávu. Pokud budete mít jakýkoliv další dotaz ohledně šperků, procesu objednávky a zaslání objednávky, neváhejte mě kontaktovat.

...........................................................................................................................

Na závěr si můžete přečíst o mé cestě od malování ke korálkům.

............................................................................................................................

Jaký postup následuje, když si objednáte šperky?

Ding, ding!Objednání výrobků – probíhá přes portál Fler. Oznámím Vám přijetí objednávky a zašlu platební údaje.

OK!Přijetí platby – posílám potvrzení přijetí platby na účet a dále informace, kdy budu objednávku odesílat (možnost zvolení dopravce Česká pošta, nebo Zásilkovna)

Dárek Odesílání objednávky – odeslání objednávky probíhá zpravidla ten stejný den, kdy obdržím platbu, nebo následující pracovní den. Pokud by mělo odeslání trvat déle, zákazník je o tom vždy informován. Zákazníkovi je pak posláno Sledovací číslo balíčku (Česká pošta) a nebo je informován Zásilkovnou o cestě zásilky.

Šperky balím do:

 • šperky a vánoční ozdoby do krabiček různých velikostí

velke_krabicky

krabicky_stredni

krabicky_male

 • nebo do plechových krabiček

krabicky_plechova

Vše pak posílám v bublinkové obálce nebo v obálce na cenné psaní.

LiebesbriefSvých zákazníků si vážím a mám je ráda, proto je pro mě Vaše zpětná vazba moc důležitá. Po obdržení objednávky mě prosím informujte, zda vše proběhlo v pořádku a zda jste plně spokojeni.

objednavka splnena

 

 

Jak pečovat o šperky, aby co nejdéle přinášely radost?

Oblékat šperk jako poslední a svlékat jako první. To je hlavní zásada péče o šperky.

Čeho se vyvarovat a na co si dát pozorPozor!Pozor!

 • Upadnutí šperku nebo jeho naražení na tvrdé povrchy. Po jejich setkání se mohou šperky poškodit, zdeformovat nebo úplně rozbít.
 • Opakované vystavení šperků chemickým prostředkům jako jsou parfémy, toaletní vody, líčidla, laky na vlasy, deodoranty a jiná kosmetika např. krémy mohou způsobit trvalou změnu barevnosti korálků a komponentů jako u vody, nebo působením agresivního potu.
 • Setkání s vodou, tzn. koupání, sprchování, umývání nádobí, moře, lázně, minerální prameny,…. Působení vody na šperky může způsobit trvalé barevné změny šperku, od vyblednutí po úplné změny barvy, u korálků s kovovým průtahem zčernání, nebo zkorodování.
 • Další aktivity, které stojí za to zmínit a mají neblahý vliv na šperky, jsou spaní, sportování a jiná fyzická námaha, sauna, opalování na slunci nebo v soláriu, působení tahu nebo tlaku na šperk. Šperk se může zdeformovat, mechanicky nebo povrchově poškodit, korálky opět mohou změnit barvu, zčernat nebo zkorodovat díky působení agresivnějšího potu majitele.
 • V neposlední řadě, je třeba uschovat šperky před domácími mazlíčky a malými dětmi – hrozí vdechnutí nebo jiné poškození zdraví.

 Pokud by vás ještě něco napadlo, budu ráda, když mi dáte vědět.

Květ Ošetření šperků – jak o šperky pečovat Květ

 •  Pokud se šperk dostane do styku s vodou, když třeba zmoknete, tak ho nechte volně uschnout.
 • Komponenty z nerezové oceli jako náušnicové háčky a zapínání u náhrdelníků stačí vyčistit mýdlovou vodou a pak utřít do sucha.
 • Pokud se ušpiní korálky, tak vyčistěte suchým flanelovým hadříkem.

Dárek Uchování šperků – jak šperky skladovatDárek

 •  Šperky vždy sundávejte jako první, předejdete tak poškození oděvu, nebo šperku samotného.
 • Uchovávejte je vždy na čistém, suchém a tmavém místě bez velkých teplotních výkyvů.
 • Každý šperk, ať má ideálně svůj vlastní prostor, aby se nezamotaly, nebo odíráním o sebe mechanicky nepoškodily (například šperky s krystaly Swarovski nebo Matubo).
 • U šperků jejichž součástí jsou ocelová lanka, předcházejte zlomení lanka smotáním dokulata.

Pokud se Vám přeci jen nějaký dodaný šperk nevhodnou péčí rozbije, napište mi a společně se podíváme, jak by mohl být šperk opraven.

Jak vybrat vhodnou šperkovnici se dočtete zde.

sperkovnice

(Fotka od Paul C Lee z Pixabay)

Jmenuji se Veronika a celý svůj život bydlím v Praze. Jako malá holka jsem ráda kreslila. Dodnes si vybavím, že mě fascinovaly kruhy/ovály, které se  přelévají přes sebe a do toho malé kroužky jako hvězdy. Zpětně jsem pak i objevila, že jsem vylepšila sem tam nějakou knížku, ale ne moc. Knížky mám dodnes ráda a mám k nim velký respekt.

Přes malování došlo i ve školních letech na známé drhání náramků přátelství, vždycky spínací špendlík do džín s bavlnkami a už to jelo :-) Dokonce jsem dostala i jedny narozeniny knížku o drhaných náramcích. Technika drhání mi ale nevydržela.

S kamarádkou jsme objevily korálky a začaly vznikat jednoduché náhrdelníky a náušnice. Poté jsem korálky opouštěla a zase se k nim vracela. Střídala jsem je s malováním všeho možného reálného ale i vymyšleného. Dodnes mám některé kresby schované.

Vyzkoušela jsem si i vinutí korálků ze skla, tiffany techniku, dokonce i zlatnický kurz. Měla jsem i jedno silné období vyšívání křížkovým stehem. Ale nakonec jsem se vždy vrátila ke korálkům.

Předposlední zastávkou u korálků byla vysoká škola a pak práce v kanceláři, po práci jsem si sedla ke korálkům a tvořila, což mě naplňovalo, protože jsem viděla za sebou cosi hmatatelného a líbivého.

Pak se mi narodily dvě děti a nastal trošičku útlum. Vrhla jsem se na šití textilu pro děti a sebe, pak také na vyšívání. Tady jsem si vyzkoušela i trochu jiné techniky než jen křížkový steh. Korálky na čas zase spaly, aby nabraly opět na síle.

Pro tentokráte jsem si v hlavě utřídila, že se chci hlavně věnovat květinovým šperkům. Proč? Protože květiny miluji, jsou křehké, silné a léčivé zároveň, zosobňují život ve všech aspektech, mají dokonce svou květomluvu a každý člověk má svou oblíbenou květinu, která má pro něj jedinečný význam. Květiny provází člověka od nepaměti a já jsem vděčná, že je mohu aspoň zachytit v korálcích a tak je trvale zhmotnit a udržet to spojení člověka s jeho květinou.

A z čeho tvořím?

Při tvorbě používám kvalitní materiály, aby Vám šperky při správné péči přinášely dlouhodobou radost:

 • české korálky Preciosa - rokajl, ohňovky atd.
 • japonské korálky TOHO, Miyuki - především rokajl
 • profesionální nitě NYMO a S-lon na šití a vyšívání šperků
 • nerezové a minimálně bižuterní komponenty - náušnicové komponenty, zapínání, řetízky atd.
 • swarovski korálky - bicone (sluníčka), rivoli
 • minerály
 • skleněné knoflíky
 • galanterní pomůcky jako filc, ultrasuede, látky a další

...........................................................................................................................

V současné době se nejvíce věnuji technice šití a korálkové vyšívky anglicky je to beadweaving, která je časově náročná a pracná. Výrobky se šijí/vyšívají ručně jehlou a nití korálek po korálku.

rozpracovano

 

Pokud máte zájem si samotnou techniku vyzkoušet, tak zde najdete návod na ušití náramku.

navod_na_naramek

 

A jak nosit šitý šperk třeba v zimě? Můžete si o tom přečíst zde.

Další zajímavý článek o šitém šperku v barvách neonu a jak ho zkombinovat si můžete přečíst zde.

............................................................................................................................

Další techniku, kterou jsem si moc oblíbila je háčkování s drátkem a korálky. Šperky můžete najít v kategorii Floweries.

Proč tento název? Šperky mi připomínají drobné květy rozeseté na louce. A co je lepší než si za slunného dne lehnout na louce, která voní všemi nádhernými květy, lehký větřík hladí po tvářích a slunce se směje na nebi a my s ním. Jen zavřít oči a člověk je tam.

pestrobarevne cervene

 ............................................................................................................................

 Kde mě občas můžete nalézt naživo:

 

............................................................................................................................

Jsem členkou týmu tvůrců šitých šperků Fler Beadweaving Team. Patříte mezi fanoušky šitých šperků z rokajlu nebo vás jen zajímá tato technika a chcete se podívat i pod ruce dalších flértvůrců, kteří vytvářejí svoje výrobky touto náročnou technikou? potom určitě navštivte náš týmový blog nebo klubový profil, kde se můžete něco dozvědět a projít si kliknutím na fotky i galerii ostatních členů.

...........................................................................................................................
............................................................................................................................

Způsob dopravy

Zasílám doporučeně Českou poštou. Standardně je poštovné nastaveno na 69,- Kč za balíček (tzn. pokud si objednáte více věcí najednou platíte pouze jedno poštovné).

Pokud si objednáte výrobky nad 500,- Kč je nutné balíček připojistit a poštovné je pak vyšší a to 75,- Kč za balíček.

Pokud si vyberete Zásilkovnu, tak při objednávce do 500 Kč je poštovné 79 Kč. Při hodnotě nad 500 Kč do 1500 Kč je poštovné 85 Kč. Při objednávce v celkové hodnotě nad 1500 Kč neplatíte poštovné.

Po obdržení platby na účet (o tom Vás budu informovat) zasílám balíček ihned, maximálně do 5 pracovních dní po obdržení platby, na místo určení.

Poštovné zdarma je při objednávkách nad 1500,- Kč.

V případě zasílání balíčků do zahraničí mi prosím nejdříve napište vnitřní poštou (poštovné je různé)

Pro zákazníky ze Slovenska je platba prováděna na FIO účet tzn. bez poplatku za převod

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od ve-ra

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--