Vážení milí, veškerou energii nyní věnuji značce dupeTo. Máte-li zájem o šperky, mrkněte na Bohdanu Goliášovou a její Tepanou krajku.
Profil uživatele
Boží zboží
Prodávající
Brno
Registrace: 22.6.2010

 

POTĚŠENÍ Z VÝJIMEČNOSTI

Veškeré zboží je tvořeno našima rukama a vkládáme do něj kousek sebe.

Najdete zde šperky z chirurgické oceli, které jsou hypoalergenní.

Zdobené kamením, korálem či perlami. 

 

Na dekoraci šperků můžete vybírat z následujících kamenů:

Další fotografie polodrahokamů naleznete v tomto blogu 

Děkujeme, že respektujete, že produkty jsou autorským dílem. Autorský zákon se vztahuje i na texty a fotografie.

Přejeme příjemné pokochání

Alice Čechová

Díky za drobná pozastavení a stopy, které tu zanecháváte. Dobíjí, pohladí, potěší. 

Pro malé a menší tvořím barevné a užitečné tady.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodejní informace

Zboží je zasíláno po připsání platby na účet, a to jednou týdně. Doklad je vystaven na požádání zákazníka. Na veškeré zakoupené výrobky se vztahuje záruka dva roky, na šperky z chirurgické oceli je poskytována záruka doživotní.

Pro sestry a bratry ze Slovenska je zřízen účet u Fio banky bez převodních poplatků.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro šperky z peříček a perel navštivte obchůdek Apropos. Při nákupu u obojího, platíte poštu jen jednou. ;)

Šperky jsou tvořeny z chirurgické oceli (osteofixu). Je to kov, který je hypoalergenní a ještě nedávno se používal ve zdravotnictví např. při výrobě rovnátek. (Pro pozastavení výroby byl však nahrazen jiným kovem. Mnou vystavené šperky jsou však stále z osteofixu.)

Mám s tímto kovem velmi dobré zkušenosti, neb zákazníci, kteří mají na běžné kovy alergie jsou s výrobky z něj spokojeni. 

Na připevňování kamenů používám nerezový hypoalergenní drát. 

Oba kovy mají prohlášení o shodě.

 

Produkty zdobím převážně přírodními kameny či říčními perlami. Na přání však mohu vytvořit šperk z Vámi dodaných kamenů.

 

Na veškeré šperky z chir. oceli poskytuji pětiletou záruku. Taktéž se na mne můžete obrátit, když např. ztratíte jednu naušnici.

Prosím, pamatujte, že všechny nabízené šperky jsou ruční prací, může se tedy stát, že při detailním zkoumání objevíte, že dvě zdánlivě stejné náušnice nemusí být zcela totožné.

 

Šperky z chirurgické oceli je možno vytvořit podle vašeho návrhu, osadit kameny dle Vašeho přání, upravit je na požadovanou velikost, k náušnicím dodělat náhrdelník, vytvořit sadu...

V případě, že máte zájem o realizaci Vámi navrženého šperku, nakreslete jej, vyfoťte a pošlete požadované rozměry. Pokud to bude možné, šperk Vám vytořím nebo se domluvíme tak, aby byl zrealizovatelný co nejblíže vaší představě.

(Ocel je materiál tvárný, ale celkem tvrdý a tři vzory do náušnice o 1,5cm opravdu nenacpu.;)

Pište, na všem se dá domluvit. 

Způsob dopravy
Zboží je posíláno zpravidla jednou týdně a to v pá, pokud na balíček spěcháte, napište. V Brně nabízím možnost osobního převzetí v Řečkovicích. V případě, že před odesláním balíčku nakoupíte i v obchodě Apropos, Krákora či Infant Elefant, hradíte pouze jedno poštovné. V tomto případě je však nutno počítat s 2-3denním zpožděním odeslání balíčku. (Nějakou chvilku nám trvá, než si zboží předáme.) V zájmu životního prostředí obalové materiály recykluji. Zboží samotné je baleno v nové dárkové krabičce, ta však může být vložena v čemkoliv co je právě po ruce. (Krabička od bonboniéry či volební obálka...)
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky prodejce Boží zboží – Alice Čechová, registrovaná na ŽÚ pod identifikačním číslem: 74912101.

Objednání a odeslání zboží:

1) Kupní smlouva se uzavírá okamžikem odeslání závazné objednávky. Kupující se zavazuje k úhradě zboží předem na udané číslo účtu.

2) Pokud si jako nakupující nejste jistí velikostí, či máte jakýkoliv jiný dotaz, kontaktujte mě předem či uveďte požadavek do poznámky k objednávce.

3) Zboží je odesláno po připsání platby odesílám zboží nejpozději do tří dnů prostřednictvím České pošty, není-li u zboží uvedená jiná dodací lhůta. Je možné zvolit osobní odběr – a to po předchozí domluvě prostřednictvím zpráv.

4) Všechny individuální požadavky je po třeba domluvit předem, týká se především výroby zboží na zakázku.

5) Ceny zboží jsou platné po dobu, dokud je zboží zobrazováno v internetovém obchodě. Tímto však není omezena možnost uzavřít kupní smlouvu za individuálně sjednaných podmínek.

6) Na již hotovém zboží nejsou možné úpravy.

7) Před zasláním objednávky prodávajícímu je kupujícímu umožněno zkontrolovat a měnit údaje, které do objednávky kupující vložil, a to i s ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat do objednávky. Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko „Dokončit objednávku“. Po té prodávající objednávku potvrdí.

8) Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky).

9)Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající není plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po zakoupení zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího. Dále je faktura předána osobně, či vložena ke zboží. Není-li tomu tak, je možné si fakturu stáhnout na stejné webové stránce, na níž je potvrzena objednávka.

Vrácení zboží:

1) Zboží je možné bez udání důvodu do 14 dnů vrátit, dle zákona: § 53 odst. 7 občanského zákoníku. Zboží musí být bez vady, nenošené, neprané, v původním stavu.

2) Před odesláním zboží zpět mě nejdříve kontaktujte.

3) Odeslání peněz ze strany prodávajícího probíhá až po přijetí a zkontrolování zboží zaslaného nazpět. Nazpět bude zaslána celá částka za zboží vyjma poštovného.

4) Poštovné pro odeslání zboží nazpět prodávajícímu platí zákazník. Zboží je nutné odeslat doporučeně prostřednictvím české pošty, (nikdy ne na dobírku).

5) Odstoupení od smlouvy do 14ti dnů, bez udání důvodu se nevztahuje na zboží vyráběné na míru dle zákona: § 53 odst. 8 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník

Reklamace a vrácení zboží:

1) Zboží, které vykazuje vadu je možné reklamovat.

2) Vada nesmí být způsobena opotřebením nebo nepřiměřeným užíváním zboží.

3) Před odesláním zboží na reklamaci mě prosím nejdříve kontaktujte – vše individuálně domluvíme.

4) V případě uznání reklamace bude zboží opraveno, či zasláno nové, nebo budou vráceny peníze. V případně neoprávněné reklamace bude zboží zasláno zpět.

 

5) V případě, že výrobek chcete vrátit, je možné tak učinit do 14 dnů od jeho převzetí. Napište mi prosím v případě vracení  zprávu a výrobek odešlete. Náklady spojené s přepravou vráceného výrobku od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Částka za vrácené zboží bude vrácena nejpozději do 14cti dnů.

 

Záruční doba

1) Záruční doba výrobků je dva roky.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
542956
4.9.2016 Již nebylo v mých silách živit svojí energií dvě značky. Mé srdce si vybralo to, co je mi v současné životní etapě bližší. Veškerou realizaci nyní najdete tu:https://www.fler.cz/dupeto.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.