Vážení milí, přestěhovala jsem se do společného profilu pod značku DupeTo. Najdete mne tam ;)
Profil uživatele
Krákora
Prodávající
Brno
Registrace: 29.10.2008

Radost s nádechem punku a rebelie

Při oblékání preferuji pohodlí a vtip, kteréžto se snažím přenést i do své tvorby.

 

     

Snažím se vybírat kvalitní, certifikované materiály a když to jde, dělám oblečení rostoucí, aby déle vydrželo.  Veškeré kalhoty, určené pro miminka i batolata jsou střiženy tak, aby pojaly látkovou plenu

Mám ráda rodinu poladěnou a tak, když to design dovolí, snažím se vytvořit sourozenecký či rodičovský set  

                    

    V oblasti šité tvorby úzce spolupracuji s obchůdkem Infant Elefant, mrkněte i sem, najdete zde vtipné, praktické volnočasové hadříky nejen pro děti. 

-----------------------------------------

  Druhý směr jemuž se věnuji jsou šperky.

Když Vás to zaujme, mrkněte i na  Boží zboží.

  

Doporučuji  i elegantní produkty Apropos.

Při současném nákupu u všech výše zmíněných obchodů platíte pouze jedno poštovné. Uveďte to, prosím v poznámce. 

Na veškeré zboží je poskytována dvouletá záruka

Poznámka: Všechny výrobky jsou tvořeny v nekuřáckém prostředí a bez domácích mazlíčků.

 

Způsob dopravy
Zboží posílám 1-2x týdně, doporučeně, zabalené v bublinkové folii či v krabičce, aby při přepravě nemohlo dojít k poškození. Obalové meteriály v zájmu živ. prostředí recykluji. Pokud jste z Brna, nabízím možnost osobního vyzvednutí v Řečkovicích. Při současném nákupu v obchodech Boží zboží, Apropos a Infant Elefant hradíte pouze jedno poštovné. V tomto případě je však nutno počítat s 2-3denním zpožděním odeslání balíčku. (Nějakou chvilku nám trvá, než si zboží předáme.)
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky prodejce Boží zboží – Alice Čechová, registrovaná na ŽÚ pod identifikačním číslem: 74912101.

Objednání a odeslání zboží:

1) Kupní smlouva se uzavírá okamžikem odeslání závazné objednávky. Kupující se zavazuje k úhradě zboží předem na udané číslo účtu.

2) Pokud si jako nakupující nejste jistí velikostí, či máte jakýkoliv jiný dotaz, kontaktujte mě předem či uveďte požadavek do poznámky k objednávce.

3) Zboží je odesláno po připsání platby odesílám zboží nejpozději do tří dnů prostřednictvím České pošty, není-li u zboží uvedená jiná dodací lhůta. Je možné zvolit osobní odběr – a to po předchozí domluvě prostřednictvím zpráv.

4) Všechny individuální požadavky je po třeba domluvit předem, týká se především výroby zboží na zakázku.

5) Ceny zboží jsou platné po dobu, dokud je zboží zobrazováno v internetovém obchodě. Tímto však není omezena možnost uzavřít kupní smlouvu za individuálně sjednaných podmínek.

6) Na již hotovém zboží nejsou možné úpravy.

7) Před zasláním objednávky prodávajícímu je kupujícímu umožněno zkontrolovat a měnit údaje, které do objednávky kupující vložil, a to i s ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat do objednávky. Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko „Dokončit objednávku“. Po té prodávající objednávku potvrdí.

8) Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky).

9)Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající není plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po zakoupení zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího. Dále je faktura předána osobně, či vložena ke zboží. Není-li tomu tak, je možné si fakturu stáhnout na stejné webové stránce, na níž je potvrzena objednávka.

Vrácení zboží:

1) Zboží je možné bez udání důvodu do 14 dnů vrátit, dle zákona: § 53 odst. 7 občanského zákoníku. Zboží musí být bez vady, nenošené, neprané, v původním stavu.

2) Před odesláním zboží zpět mě nejdříve kontaktujte.

3) Odeslání peněz ze strany prodávajícího probíhá až po přijetí a zkontrolování zboží zaslaného nazpět. Nazpět bude zaslána celá částka za zboží vyjma poštovného.

4) Poštovné pro odeslání zboží nazpět prodávajícímu platí zákazník. Zboží je nutné odeslat doporučeně prostřednictvím české pošty, (nikdy ne na dobírku).

5) Odstoupení od smlouvy do 14ti dnů, bez udání důvodu se nevztahuje na zboží vyráběné na míru dle zákona: § 53 odst. 8 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník

Reklamace a vrácení zboží:

1) Zboží, které vykazuje vadu je možné reklamovat.

2) Vada nesmí být způsobena opotřebením nebo nepřiměřeným užíváním zboží.

3) Před odesláním zboží na reklamaci mě prosím nejdříve kontaktujte – vše individuálně domluvíme.

4) V případě uznání reklamace bude zboží opraveno, či zasláno nové, nebo budou vráceny peníze. V případně neoprávněné reklamace bude zboží zasláno zpět.

 

5) V případě, že výrobek chcete vrátit, je možné tak učinit do 14 dnů od jeho převzetí. Napište mi prosím v případě vracení  zprávu a výrobek odešlete. Náklady spojené s přepravou vráceného výrobku od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Částka za vrácené zboží bude vrácena nejpozději do 14cti dnů.

 

Záruční doba

1) Záruční doba výrobků je dva roky. 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
368983
16.3.2015 V nprůběhu dne přibydou softshelové batolecí kalhoty.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím