Domů Profil prodejce Colorful Gina
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Zbraslavice, ČR
  • 63 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (15) 100%
Nadšenci: 29
Aktivita: aktivní
Prodáno: 63
Registrace: 11.7.2012
Město: Zbraslavice
Stát: ČR
Důležitá informace: Možnost dárkového zabalení. ;-)

Colorful Gina

/ Prodávající
Novinky
1057679
2.5.2023 https://www.fler.cz/zbozi... k těmto roztomilým sponečkám vám mohu ušít i sukénku. Stačí mi napsat. :-)

(for English scroll down)

Dobrý den,

odjakživa ráda tvořím. Ze všeho nejvíc mě baví šít, vyšívat a háčkovat. Jako malá jsem se chtěla stát módní návrhářkou. Postupem času jsem zjistila, že miluji tvorbu kostýmů - fantasy, historických, tanečních i jiných. Proto jsem se začala více zaměřovat na návrhy kostýmů pro film, Cosplay či LARPové akce. A začala jsem tvořit i kostýmy na míru. Je to úžasně kreativní práce a to mě baví. I pokud potřebujete zazářit třeba jen na nějaké kostýmované párty, pak mě bez ostychu kontaktujte a společně vymyslíme kousek právě pro Vás!

Zároveň se zajímám o alternativní módní styly jako je lolita fashion z Japonska či fairy kei. Proto se chci věnovat i vytváření oblečení v duchu princezen a roztomilých doplňků, které k tomu patří.

Pokud máte vlastní představu ať už kostýmu nebo alternativního kousku garderoby, velice ráda s Vámi budu spolupracovat. Při volbě materiálu máte možnost si zvolit zda chcete ušít z nových látek anebo být ohleduplnější k přírodě a zvolit recyklovaný materiál. Při znovu využití materiálů je cena kostýmu samozřejmě o něco nižší. Takže ušetříte nejen přírodu, ale i svou peněženku. A protože chci šetřit přírodu ještě víc, tak ze zbytků materiálů šiji šatičky pro panenky a jiné drobnosti. :-)

Budu ráda, když si prohlídnete můj obchůdek, kde si můžete vybrat z již hotových kousků. Stydlivý úsměv Přeji příjemné prohlížení!

Vaše * Colorful Gina *

 

Hello, 

I used to always do something hand made. Most of all I love sewing, embroidering and crocheting. At the moment I am interested in alternative fashion styles like lolita or fairy kei. That is why I would like to design more things for princesses such cute hairpieces and others what belong to this.

Moreover I love making costumes - fantasy, historical, for dancing etc. It is so creative work and I enjoy it a lot. If you need to be a star at the costume party for example, don't hesitate to contact me and we will make out something super original!

 #kostýmnamíru #kostým #kostýmnazakázku #originálníkostým #historiský #fantasy #kostýmyvšehodruhu #colorfulgina

 

Pár kousků, co jsem již vytvořila:

Here are some pieces I have made:

 

Fialový korzet s květinami

Asuna_odColorfulGina

beruška_colorfulGina

Jace Beleren

Regency01

regency03regency04 

Regency saty05Elfka

recyklace01

 recyklace02

Způsob dopravy
Doporučená zásilka České pošty s možností sledování nebo přes zásilkovnu.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Colorful Gina

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--