Případné objednávky na míru přijímám pouze do začátku června. To abych vše stihla včas před výpadkem na podzim z důvodu nového člena rodiny. :-)
Profil uživatele
Colorful Gina
Prodávající
Kutná Hora
Registrace: 11.7.2012

Ahoj,

odjakživa ráda tvořím a ze všeho nejvíc mě baví šít, vyšívat a háčkovat. Momentálně se více zajímám o alternativní módní styly jako je lolita fashion z Japonska či fairy kei. Proto se chci věnovat vytváření oblečení v duchu princezen a roztomilých doplňků, které k tomu patří.

Mimo to miluji tvorbu kostýmů - fantasy, historických, tanečních i jiných. Je to úžasně kreativní práce a to mě baví. Pokud potřebujete zazářit třeba na nějaké kostýmované párty, pak mě bez ostychu kontaktujte a společně vymyslíme něco úžasně originálního!

Hello, 

I used to always do something hand made. Most of all I love sewing, embroidering and crocheting. At the moment I am interested in alternative fashion styles like lolita or fairy kei. That is why I would like to design more things for princesses such cute hairpieces and others what belong to this.

Moreover I love making costumes - fantasy, historical, for dancing etc. It is so creative work and I enjoy it a lot. If you need to be a star at the costume party for example, don't hesitate to contact me and we will make out something super original!

Zde pár ukázek z toho, co jsem šila pro sebe:

Here are some pieces I made for myself:

 

Fialový korzet s květinami

Sukýnka s mašlí do vlasůKvětované šaty s kloboučkem a krajkové šaty

Způsob dopravy
Doporučená zásilka České pošty s možností sledování, dopis/plastová obálka (podle velikosti příp.balíček).
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
717748
25.4.2018 Vloženo pár kousků pro panenky Barbie. Vybírejte a prohlížejte, budu ráda za Vaši návštěvu. Pokud chcete vědět víc, tak na blogu mám o tom článek: https://www.fler.cz/blog/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.