Profil uživatele
DesignKlara
Prodávající
Brandýs nad Labem
Registrace: 9.1.2018

Zdravíme Vás :)

jsme rodinná firma, zabývající se ruční výrobou dřevěného zboží. 

Vybrat si můžete ze skutečně velkého množství výrobků.

Naší prioritou jsou ručně vyráběná prkénka, mísy, podnosy apod. kdy každý kus je originálem. Na výrobu používáme kvalitní dřevo a certifikovaná lepidla, která jsou vhodná pro styk s potravinami.

Prkénka se několikrát řežou a lepí a zase řežou a zase lepí :) Kadždý kus je opatřen protiskluzovými nožičkami a výřezy pro lepší manipulaci. Ve finální fázi se napouští speciální směsí z přírodních olejů a včelího vosku od našich domácích včel, který je vyráběn podle rodinného receptu :)

Dále nabízíme reklamní předměty, kdy si pomocí sumblimace či vypálením laserem můžete nechat do našich výrobků přenést jakoukoliv vzpomínku, kterou máte zachycenou na fotografii. 

Vyrobíme Vám dle Vašeho přání puzzle, hrnečky, zapalovače, pohlednice, hodiny, třička, ale také poznamkové bloky s dřevěnými deskami, magnety apod.

Pokud byste měli nějaké přání na dřevěný výrobek a v naší nabídce ho nenajdete, neváhejte náš kontaktovat, rádi přijímáme nové výzvy a rádi Vám našimi výrobky děláme radost :)

Těšíme se na Vaše podněty a objednávky

Bursíkovi

Způsob dopravy
Dopravu zboží zajišťujeme přes Českou poštu nebo PPL. Balení záleží na druhu objednaného zboží. Prkénka dodáváme ve speciální kartonové krabici, ostatní zboží v bublinkové folii a kartonové krabici, při doručování malého zboží v obálkách.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.