Profil uživatele
DIVAshop
Prodávající
Praha
Registrace: 18.4.2011

Prodávám materiál a přebytky, které mám nakoupeny do zásoby a již nevyužiju. Množství je konečné, více nebude.

Zboží zasílám vč. daňového dokladu.

 

Lenka

Způsob dopravy
Fler doprava, Zásilkovna, Pošta - co vyjde lépe:-) U drobného zboží rozhodně poštovné snižuji!!!
Obchodní podmínky

Předně velmi děkuji za Vaše objednávky. Protože obchodní podmínky jsou zpravidla dlouhé a nudné, rozděluji je do bodů, abyste si vyhledali snadněji, co Vás zajímá. Prodávám nevyužité látky a galanterii z mé, skutečně dobře zásobené dílny. Nejde o velkoobchod a ani přeprodej. 

ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ

U zboží skladem zasíláme zpravidla do 2 pracovních dnů vždy 2x v týdnu. Doba doručení v rámci ČR je maximálně 4 dny. Potřebujete - li zboží na nějaký termín a nejste si jisti, že dodací lhůta nebude delší, vždy napište do zpráv. Zasílám v rámci ČR a SR a to prostřednictvím FLER dopravy nebo Zásilkovny. Jde -li o velké zásilky ( objemné ), je třeba počítat s vyšším poštovným. 

Zakázkové šití = šití na míru trvá zpravidla 3 týdny a počítá dnem zaplacení objednávky.

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ

Zásilku můžete osobně vyzvednout na pobočce Zásilkovny: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

REKLAMACE / VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V případě reklamace či vrácení zboží mě vždy kontaktujte do zpráv. Může to ušetřit Vaše peníze ( poštovné ). Je - li to jen trochu možné, zajistím přepravu sama z pobočky Zásilkovny u Vás na tu u nás. Na Vás je pouze vytisknout zaslaný štítek a zásilku odnést na pobočku. Pokud u Vás Zásilkovna pobočku nemá, nic se neděje. Domluvíme se na pohodlném a pojištěném způsobu přepravy ke mě. Jde-li o reklamaci, vždy prosím o maximální ochotu spolupráce ( popis vady, fotografie ). Snažím se vyjít maximálně vstříc. 

Reklamovat nelze zboží označené jako "vadné" už při prodeji - kazy v látce, drobné ušpinění a td..

ZÁRUKA

Na textilní výrobky se vztahuje dvouletá záruční lhůta. Záruka se ovšem nevztahuje na opotřebení věci způsobené běžným opotřebením nebo nesprávnou údržbou. 

BARVY

A ještě drobné upozornění na barvy... Každý počítač má jinak nastavené osvětlení, má jiné barevné rozlišení, jinou kvalitu obrazovky a proto může barvu ukazovat jinak, než je její skutečný odstín. Drobné odchylky proto musíte mít při nákupu přes internet v toleranci ( odstín až dva jiný). Nebojte se ovšem, že si objednáte červenou a přijde zelená :).

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží a zcela v souladu platných předpisů o zpracování a uchovávání dat z hlediska účetnictví (nutná archivace a uchovávání dokumentů). 

Lenka

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím