Profil uživatele
DŘEVĚNÉ FOTO-ALBUM
Prodávající
Rožnov pod Radhoštěm
Registrace: 7.12.2012

Vítejte na našem profilu! :) 

 

 

Album na míru - jak na to

NAVRHNĚTE SI DŘEVĚNÉ FOTOALBUM PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV!

Každý člověk je jedinečný a proto i každé fotoalbum, které pro Vás vyrábíme je ORIGINÁL!

Nakreslete si proto vy sami motiv, který byste si přáli vyrýt na titulní stranu nebo si nechte námi ZDARMA vyhotovit návrh přesně tak, jak si budete přát... {#emotions_dlg.naruc}

Motiv řezby můžete přizpůsobit účelu, za kterým si fotoalbum pořizujete! Například: dovolenánarozeninysvatbanarození miminka, ale můžete zvolit i méně tradiční jako třeba deník, kuchařka, či jídelní lístek.. :)

VAŠÍ KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU! Obdarujte sami sebe nebo Vaše blízké originálním dárkem.. {#emotions_dlg.tuli}

Na výběr máte z několika odstínů desek - hnědá ,červená, modrá, zelená a samozřejmě svatební bílá - po společné domluvě je ale možné nechat vytvořit i jiné odstíny (černá, žlutá, ...)

Zvolte si barvu papírů, které Vám do alba vložíme! Papíry jsou formátu A4 (210 x 297 mm) gramáže 160-170g a dřevěné desky tyto rozměry přesahují cca o 5-10 mm na každou stranu.

Obvykle vkládáme krémové papíry, ale na výběr máte v podstatě jakýkoliv odstín dle libosti.. 

Počet vložených papírů je 30 ks.

Je však možné tento počet za příplatek navýšit.

Vazba fotoalba je prováděna stejně jako celé fotoalbum ručně pomocí lýka do předem předvrtaných děr. 

Rozumíme dřevu a proto pro Vás vybereme ty nejkrásnější desky, ze kterých Vám fotoalbum vyrobíme. Tyto desky opracujeme, namoříme dle Vámi zvoleného odstínu, vyhotovíme řezbu na titulní stranu a následně vše navoskujeme kvalitním přírodním voskem, aby si Vaše fotografie jednou mohly prohlížet i děti Vašich vnoučátek.. :)

Při Vašem zájmu nás neváhejte kontaktovat! :)

Pokuste se co nejvíce specifikovat Vaše přání dle předchozího popisu a případně rovnou přiložte obrázek motivu řezby na titulní stranu v měřítku 1:1 (tedy na A4).. Načerpejte inspiraci v galerii našich výrobků nebo si vymyslete SVÉ VLASTNÍ FOTOALBUM.. :) 

Na spolupráci s Vámi se těší tým Dřevěného fotoalba! 

Dominik a Honza

DŘEVĚNÉ FOTOALBUM - JANOVA RUČNÍ PRÁCE

         

 Tolik z Vás k nám do obchůdku zavítalo od 7.1.2014, děkujeme! :)

  TOPlist

 A protože jsme byli zvědaví, do kterých koutů světa se dostala zmínka o našich fotoalbech, zřídili jsme ještě tohle jedno počítadlo... :)

Flag Counter

 

napsali o nás:

http://valassky.denik.cz/zpravy_region/mlady-truhlar-vyrabi-originalni-alba-20131023.html

náš rozhovor pro fler magazín:

https://www.fler.cz/magazin/drevene-foto-album-zakladame-si-na-individualnim-pristupu-2374

DŘEVĚNÉ FOTOALBUM: Zakládáme si na individuálním přístupu
image

Kouzlo vzpomínek zachycené na fotografiích nejlépe vynikne pěkně uspořádané do alb. A když jsou alba navíc krásná a příjemná na dotek… Dřevěná foto-alba z dílny Honzy a Dominika jsou vyráběna s láskou ke dřevu a s úctou ke vzpomínkám – a je to na nich poznat. Nejen na výrobcích, ale i na úžasném přístupu k zákazníkům.

Řekněte nám na úvod něco o sobě.
Dobrý den, jmenujeme se Jan Ševčík a Dominik Čermák a společně tvoříme pod značkou DŘEVĚNÉ FOTO-ALBUM, kterou bychom vám rádi představili. Naším mottem je „s láskou ke dřevu“, což se snažíme přenést do všech našich výtvorů – ručně rytých dřevěných alb na míru dle vašich přání.

image

Jak jste se dostali k tvoření?
Honza vystudoval uměleckořemeslné zpracování dřeva v Bystřici pod Hostýnem. Když si před lety chtěl ještě jako student v obchodě pořídit fotoalbum a zjistil, kolik stojí, řekl si, že to ho raději zkusí vyrobit sám. Využil domácí zázemí v podobě malé dílničky, zkušeností ze školy a vyrobil tehdy naše úplně první album. Vypadalo úplně jinak, než jak můžete vidět dnes, ale princip byl stejný – dvě dřevěné desky s ruční rytinou a dírami na přivázání papírů. Album mělo úspěch. Tam vyrobil jedno pro toho kamaráda, tam zase pro toho, a když jsem po něm chtěl už asi třetí, řekl „a dost“, uděláš si ho sám. 
Já v té době studoval architekturu, navíc měl za sebou 15 let chození do výtvarky, takže úplně krok do neznáma to nebyl, ale žádný učený z nebe nespadl a tak i na vzhledu rytin je rozdíl jasně zřetelný. Každopádně zájem mezi kamarády začal vzrůstat, a protože i mně, jako každému studentovi, se hodila každá koruna, začal jsem alba prodávat. Nejdřív mezi kamarády, následně jsme vytvořili profil na Fleru, pak webovky, potom začali objíždět všelijaké jarmarky, veletrhy apod., až jsme se dostali do dnešního stavu, kdy mám školu úspěšně za sebou, ale naplno se věnuji jen albům.

image

image

  

Věnujete se tvorbě profesionálně? Kolik času jí věnujete?
Ano, vzhledem k rostoucí produkci jsem ještě během studia začal s alby podnikat. Z přivýdělku při škole se tak stalo plnohodnotné full-time zaměstnání, takže asi jako spousta živnostníků děláme stylem od nevidím do nevidím. Honza po ukončení své školy vytvořil značku JANOVA RUČNÍ PRÁCE, pod kterou naše fotoalba spadají. On se ale daleko více věnuje tomu, co vystudoval. Vyrábí z masivu nádherné kousky nábytku, kuchyně, schodiště, dveře – zkrátka cokoliv potřebujete ze dřeva do interiéru i exteriéru.

Řekněte nám něco o technice, kterou tvoříte. Proč to u vás vyhrála?
Naše technika spočívá v ruční práci – a to v celém procesu výroby alba. Je to naše přidaná hodnota, díky které se stále ještě odlišujeme od podobných produktů na trhu. Snažíme se o individuální tvorbu na míru našim zákazníkům. S každým z nich individuálně komunikujeme a navrhneme motiv rytiny i celkový vzhled alba tak, aby byli s výsledkem maximálně spokojeni. A rytí dlátky nám tuto jedinečnost každého alba umožňuje. Každé album je neopakovatelným originálním kouskem a naši zákazníci tak mají doma něco, co nikdo jiný nemá.

 

Popište nám typický průběh tvůrčího procesu, který vede ke vzniku nového výrobku.
Celý tvůrčí proces výroby ukázkového alba si můžete prohlédnout na našem videu. Co ale ve videu neuvidíte a co tomu všemu předchází, je komunikace se zákazníkem. Ta je pro nás velmi důležitá, protože si zakládáme na individuálním přístupu. Naši zákazníci mohou načerpat inspiraci v galerii našich výrobků – ani zdaleka to nejsou všechna alba, která jsme za ty roky vyrobili, ale vystavená alba představují jakýsi průřez naší tvorbou, reference, čeho všeho jsme schopní, a vám tak umožňují vybrat si konkrétní motiv, který jsme již dělali. Nechat si ho na přání upravit, doplnit text, datum, změnit barvu desek, počet papírů nebo samozřejmě udělat kompletně nový návrh dle vašeho zadání. To vše je zdarma, protože chceme nabídnout možnost individuální tvorby na míru.
A pak může začít samotná výroba alba. Již dopředu máme připravené nahrubo opracované desky, které namoříme na požadovaný odstín, vyryjeme rytinku, navoskujeme, navážeme papíry a je hotovo! To vše stále pod naším heslem „s láskou ke dřevu“.

image

image

image

image

image

Čí názor na vaši tvorbu je pro vás důležitý? Máte někoho takového?
Zpětná vazba na naši tvorbu má několik rovin. Tím, že jsme dva, je v první řadě mezi námi navzájem. Ne na všem se nám vždy podaří hned napoprvé shodnout, ale právě díky tomu se nám daří vychytat nejvíc much, ještě než něco vypustíme ven. Druhou rovinou jsou naši nejbližší – rodina a kamarádi, kteří mnohdy dokážou říct i nepříjemné pravdy bez obalu, ale vždy je to konstruktivní kritika, která zkrátka posune nejvíc. A v neposlední řadě je to úžasná zpětná vazba našich zákazníků. Ano, nejsme neomylní, takže se občas stane, že se nám něco nepodaří, když třeba vyryjeme v zápalu boje na album špatné datum, ale to ohromné množství pozitivních reakcí, které se nám vrací, je zkrátka dechberoucí a moc vám za to děkujeme! To pak člověka neskutečně žene kupředu, když jeho práce má takový kladný ohlas, dělá vám radost a ještě vám stojí za to sednout k počítači a napsat nám třeba pár děkovných řádků. Prostě nejlepší odměna – k nezaplacení!

image

Doporučte Fler tvůrce, kterého máte rádi.
Určitě bych doporučil značku ZasPas mojí bývalé spolužačky. Dělá nádherné kabelky, tašky a peněženky z recyklovaných automobilových bezpečnostních pásů. Originální nápad, skvělé provedení!

Kdybyste měli upozornit na jeden svůj výrobek z Fleru, který by to byl a proč?
Určitě by to bylo dřevěné fotoalbum… Těžko vypíchnout jedno konkrétní album, protože každé je originál. Máme motivy, které se prodávají více, máme motivy či barevná provedení, která se nám líbí více, ale proč bychom zbytečně usměrňovali vaše preference? Vyberte si, co se vám líbí, nebo si sami navrhněte své netradiční album…

image

Používáte své výrobky, nebo jste kovářovy kobyly?
Jak už jsem psal výše, právě přes výrobu alb pro vlastní potřebu jsem se k celé této tvorbě dostal, takže ano, rozhodně. Vždyť co bychom to byli za tvůrce, kdybychom pro vás vše dostatečně nevyzkoušeli na vlastní triko? Na druhou stranu je pravda, že ta kovářova kobyla stejně po čase přikulhala, to musím přiznat, ač nerad…

Čemu se rádi věnujete ve volném čase, když netvoříte?
Moc rád poznávám nová místa, kde jsem ještě nebyl. Baví mě být s přáteli, jezdit na bruslích, chodit po horách, sledovat dobré filmy či seriály (ale to se pojí s kulisou při vázání alb…), poslední dobou i hodně čtu, když je čas. Pokud mohu mluvit za Honzu, ten taky rád vyrazí kamkoliv do přírody, opečovává svého plechového miláčka, střílí z luku, hraje kulečník, nebo po těžké práci relaxuje u dobré kávy a zapnutého gramofonu. Společně toho podnikáme spoustu, ale teď hlavně tradiční nelítostné řežby do krve při badmintonu.

Jak vypadá váš ideální den?
Důležité je umění užít si každý den. Z tohoto pohledu mám štěstí, že se mohu živit tím, co mě baví, v čem vidím smysl, co přináší radost lidem okolo, co je tvůrčí a každý den tak má jinou náplň, což (aspoň zatím) brání pocitu vyhoření. A když je možnost užívat si radosti popsané dříve, tak je den ideální tuplem… V tomto život na volné noze přináší obrovskou svobodu, na kterou jsem si opravdu rychle zvykl. 

Jaké máte pracovní plány pro příští rok?
Pracovních plánů je spousta. Rádi bychom tak jako každý předešlý rok zase (o kousek) zvýšili naši celoroční produkci alb. Rok 2018 bude prvním, kdy se albům budu moct věnovat naplno, nezávisle na škole. V lednu jsme přišli se zcela novým konceptem ručně ryté Dřevěné pohlednice, kterou co nevidět předvedeme i zde na Fleru.

image

Ještě než roztaje sníh, rádi bychom uvedli i další novinku v naší tvorbě – alba svázaná kůží. Možná už v létě přijdeme ještě s jedním, zatím tajným překvapením v naší produkci. Chystáme se na spoustu akcí, kde nás budete moct potkat naživo a „osahat“ si naši tvorbu v reálu. V neposlední řadě se chceme věnovat zvyšování kvality služeb i zde na Fleru, přinášet nové a nové motivy v naší galerii, ulehčovat vám tvorbu alb na míru a zkrátka s vaší pomocí toho vyrobit co nejvíc…
Děkujeme za veškerou přízeň, kterou jste nám za ty roky věnovali. Děkujeme za všechna alba, která jsme pro vás mohli vyrobit, věříme, že vám stále přináší radost a plní se krásnými fotografiemi na nezapomenutelné zážitky. Děkujeme, že se k nám spousta z vás vrací opakovaně. A ještě jednou děkujeme za tu úžasnou zpětnou vazbu, kterou nám věnujete, moc si toho vážíme!
Za tým DŘEVĚNÉHO FOTOALBA
Dominik

Způsob dopravy
osobní předání / doporučeně českou poštou v bublinkové obálce
Obchodní podmínky

PRODEJCE

Dominik Čermák

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona

IČ: 05377226

Sídlo podnikání: Hážovice 2085, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení

od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

 1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky kupujícímu.

 2. Kupující je o potvrzení informován e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

 

Dodací podmínky

 1. Platbu za zboží hradí kupující pouze předem na bankovní účet prodávajícího.

 2. Prodávající odešle kupujícímu zboží ve lhůtě uvedené u daného zboží, zpravidla do 4 týdnů, není-li uvedeno jinak.

 

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

 2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba), např. jména, data či jiné specifické informace.

 3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat na email drevene.fotoalbum@gmail.com.

 4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.

 5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.

 6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena neprodleně ihned po doručení zboží prodávajícímu.

 7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

 

REKLAMACE

V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je poškozené, postupujte dle reklamačního řádu:

 

Reklamační řád:

 

V případě reklamace nám zašlete výrobek zpět na naši adresu. Zásilka musí být kompletní (včetně příslušenství) a ve stavu, v jakém jste jej převzali

při dodávce. Neposílejte zboží na dobírku, v takovém případě nebude zboží převzato. Ihned po obdržení zboží obdržíte informaci o jeho přijetí. Zboží musí být pro přepravu řádně zabaleno, tak aby nedošlo k jeho dalšímu případnému poškození. Vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno nebo bude vrácena kupní cena. Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
O vyřízení reklamace budete informováni e-mailem.

Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu

Jestliže se případný spor mezi kupujícím a prodávajícím nepodaří vyřešit přímo, na základě Zákona č. 378/2015, kterým se mění Zákon č. 634/1992 Sb.,

o ochraně spotřebitele, máte také právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu. Subjektem (ADR) mimosoudního řešení spotřebitelských sporů mezi obchodníkem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu. U České obchodní inspekce, má spotřebitel možnost podat návrh prostřednictvím on-line formuláře, dostupného na internetových stránkách České obchodní inspekce. Spotřebitel může podat návrh u České obchodní inspekce nebo pověřeného subjektu nejpozději do 1 roku ode dne, kdy uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé. Spotřebitel může podat návrh také prostřednictvím platformy mimosoudního řešení spotřebitelských sporů EU. Jestliže sporné strany nejsou spokojené s kvalitou mimosoudního řešení spotřebitelského sporu a domnívají se, že v průběhu řízení došlo k porušení Pravidel pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, mohou podat stížnost na adresu Ministerstva průmyslu a obchodu. V případě přeshraničních sporů pomáhá spotřebitelům v přístupu k příslušnému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů Evropské spotřebitelské centrum Česká republika. Náklady spojené s mimosoudním řešením spotřebitelských sporů si strany nesou samy.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
715658
16.4.2018 Už tento víkend 21/22.4. se s námi můžete potkat na MINT marketu v OD Kotva v Praze! :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím