Domů Profil prodejce (( eclipse ))
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Poděbrady, ČR
  • 3583 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (201) 100%
Nadšenci: 328
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3583
Registrace: 14.3.2012
Město: Poděbrady
Stát: ČR
Důležitá informace: Nabízím možnost tisku Vašich vlastních motivů na látku. Lze tisknout panely, fotografie, metráž... minimální množství pro zakázkový tisk je 5 m. V případě zájmu mě prosím kontaktujte vnitřní poštou.---

(( eclipse ))

/ Prodávající
Novinky
716842
22.4.2018 Vloženi noví ptáčci a papoušci!

Dobrý den milí zákazníci :),

vítám vás v mém obchůdku s originálními handmade sukýnkami a také textilním materiálem pro Vaši tvorbu.

Pokud je vaším koníčkem šití, naleznete v mém obchůdku něco, co může vaše výtvory ozvláštnit a učinit je ještě originálnějšími - jsou to látkové obrázkové panely a originální autorské látky.
Nápad s látkovými panely se zrodil před lety v jedné daleké zemi, kde jsem na trhu s hand-made výrobky objevila tašky, které byly zdobeny obrázkovými panely s přetiskem děl starých mistrů. Jejich krása a originalita tohoto nápadu mě natolik nadchla, že jsem na ně musela často myslet a pomaloučku snovala ideu, jak něco podobného přinést i do našich luhů a hájů :). Nakonec se podařilo a já vám zde nabízím krásné obrázky, které čekají na to, až z nich vaše šikovné ruce vytvoří něco zajímavého a originálního :).
Obrázky vybírám z těch, na která již vypršela autorská práva a jsou tedy volně k dispozici pro kreativní tvorbu :). Věřím, že právě vy jim vdechnete nový život a dáte nový rozměr použitím na vaše krásné výtvory.

Autorské látky, které zde také nabízím, jsou zhmotněnou touhou něco tvořit, vyhledávat, skládat a kombinovat zajímavé motivy, ladit barevné odstíny, zkrátka vytvářet něco lahodícího oku a zároveň prakticky použitelného :). Mé desény vypovídají o mé zálibě ve všem co nese označení "vintage" - pozapomenuté poklady z minulosti, které ráda oprašuji a přináším na světlo v nových kombinacích a souvislostech :).

Vše je tištěno na průmyslové digitální tiskárně, typ barev je totožný s barvami na standardních látkách. Tisky jsou tedy stálobarevné a mohou se běžně prát. Výroba se realizuje v ČR, látky mají certifikát Oeko-Tex Standard 100.

   

   

                                           moje autorské látky

Budu moc ráda, když mi napíšete, jaké nové motivy byste v mém obchůdku uvítali a také když se pochlubíte fotografiemi vašich výrobků, na které jste použili mé obrázky. Z těch nejhezčích bych pak časem ráda vytvořila galerii :).

Nabízím také možnosti tisku Vašich motivů na zakázku. Pro bližší informace mě prosím kontaktujte vnitřní poštou.

 

P.S. Na mém druhém profilu full moon naleznete náušničky vytvořené s obrázky / motivy z panelů!

Způsob dopravy
Českou poštou - doporučená zásilka.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od (( eclipse ))

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--