Akce - při objednávce zboží nad 300 Kč dárek!---
Profil uživatele
.○~ essence ~○°˙
Prodávající
Poděbrady
Registrace: 24.6.2012

Vážení zákazníci,
vítám vás v mém obchůdku s přírodními surovinami. Je zde pro ty z vás, kdo si chtějí vyrobit čistě přírodní handmade kosmetické přípravky.
Balzám na rty, pleťová maska, hojivá mast nebo koupelová sůl - to vše, a mnohem víc, si můžete snadno sami vyrobit. Důvody k tomu mohou být různé:
Možná vás konvenční kosmetika neláká a chcete zkusit něco čistě přírodního, možná chcete vyrobit svým blízkým originální dárek nebo možná si chcete prostě vyzkoušet jaké to je, stát se na chvíli alchymistou :). Ať tak nebo tak, doufám, že v mém obchůdku naleznete vše potřebné pro svou kreativní tvorbu.

Momentální nabídka surovin je prozatím jen základní, bude se však samozřejmě postupně rozšiřovat a já se vám v jejím rámci budu snažit nabídnout širokou škálu přírodních surovin pro vaši vlastní kosmetickou tvorbu. Sledujte prosím Novinky :).
Budu ráda i za vaše tipy a návrhy, co byste v nabídce uvítali.

 

 

Co jsou to vlastně ony přírodní suroviny, které vám ve svém obchůdku nabízím?

Mohla bych zde napsat odborné pojednání plné důležitě se tvářících výrazů, mohla bych podat věcně-strohý faktický popis, ale… já mám ve zvyku dívat se na věci trochu jinak :). Každá z nabízených surovin má svůj příběh, který - pokud ho umíme vnímat, pokud umíme nahlédnout pod povrch - jí dává jakýsi třetí rozměr :). Ty nejkrásnější příběhy se váží k látkám získaným z rostlin. Až budete držet v ruce lahvičku s rostlinným olejem, silicí či květinovou vodou, zkuste si představit, že....

Všechno to začalo semínkem. Každé bylo jiné a přebývalo v jiné části světa. Ale každé nakonec skončilo v zemi, ať už to byla země omývaná mořem nebo ta, která se málem dotýká oblohy….Ze semínek v teplé a vlhké zemi vyrašily klíčky, vyrostly první lístky, pak další a pak se objevila poupátka, která se posléze otevřela hřejivým paprskům slunce, které nechalo vyniknout všem jejich krásným barvám, kterým by i paleta malíře mohla závidět. Jejich květy rozezníval bzukot včel, pohupoval jimi vítr, smáčel je déšť a v noci se v krůpějích rosy na jejich listech odrážel svit měsíce a hvězd… Ve dne rostlinky pouslouchaly zpěv ptáků a v noci snily pod tmavou oblohou své sny upředené z barevných pavučin…
A den za dnem, jak dospívaly, se v jejich tělech tvořily krásně vonící silice a další blahodárné látky, které jsou všechny malým zázrakem, darem přírody nám, lidem. A nelze jinak než si těchto darů vážit, protože nám mohou přinést krásu i zdraví – stačí jim jen intuitivně porozumět, proniknout do jejich tajů a umět s nimi správně naložit - tak, aby byly k co největšímu užitku. A to je smysl toho, proč putovaly ze všech koutů světa až sem, do tohoto obchůdku.
Věřím, že se jejich „osud“ naplní ve výrobcích, které vytvoříte pro radost, krásu a zdraví sobě i svým blízkým. Určitě to zkuste - je to nádherná alchymie :).

L.

 

Způsob dopravy
Českou poštou (doporučená zásilka). Zboží balím do bublinkové obálky nebo do krabičky. Poslední dobou se také množí dotazy na poštovné, tedy - při nákupu jakéhokoli množství zboží se počítá vždy jen jedno poštovné, a to buď 39 Kč nebo 59 Kč (dle objemu balíčku). Poznámka: objednávky se snažím vždy vyřizovat hned po zaplacení, pokud se mi ale sejde hodně objednávek najednou, může se odeslání pozdržet, prosím proto o trpělivost, děkuji. Pokud na zásilku spěcháte, prosím uveďte to do poznámky u objednávky. Děkuji!
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
734491
10.7.2018 AKCE !!!
Sleva 20% na veškerý sortiment. Sleva platí do pozítří 12.7. včetně. Pro uplatnění slevy prosím použijte kód 1NC-E9R-8TJ
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.