Domů Profil prodejce Luc
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Poděbrady, ČR
  • 15100 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (587) 100%
Nadšenci: 875
Aktivita: aktivní
Prodáno: 15100
Registrace: 19.2.2008
Město: Poděbrady
Stát: ČR
Důležitá informace: Ke každé objednávce zboží v hodnotě nad 500 Kč dostane zákazník 1 balíček (25 g) korálků zdarma!---

Luc

/ Prodávající
Novinky
734493
10.7.2018 AKCE !!!
Sleva 15% na veškerý sortiment. Sleva platí do pozítří 12.7. včetně. Pro uplatnění slevy prosím použijte kód 1IZ-APF-GD1

Vážení zákazníci,
protože se chci do budoucna zaměřit hlavně na prodej polodrahokamů a skleněných korálků, rozhodla jsem se zrušit některé kategorie a zboží v nich vám nabídnout ve výprodeji za výhodnou cenu - u kategorií, kde je připsáno "VÝPRODEJ", je tedy nyní cena zboží o 50% nižší a platí do vyprodání zásob. Toto zboží již nebude doplněno, takže pokud se vám něco líbí, neváhejte :).


Krása, umění, tvořivost... to jsou stránky světa, na které nejraději nahlížím. Ne vždycky jsou vidět na první pohled, musí se trošičku hledat, ale o to jsou pak objevy přitažlivější, zajímavější a lákavější. A nespokojím se jen s pasivním nahlížením toho, co vytvořili jiní - mám v sobě ono cosi, co člověka nutí tvořit vlastníma rukama, přinášet na svět kousky krásy, malé poklady, jejichž třpyt a odlesky potěší oči zase jiných "hledačů".
Jsem nadšeným vyznavačem originality a líbí se mi spojování nespojitelných materiálů a kombinování nezkombinovatelných barev. Mám ráda věci, které mají v sobě cosi, ono "cosi", pro co se tak těžko nacházejí slova, ale co ihned poznáte srdcem. Miluji věci staré a starobylé, jejichž povrch ohlodal již zub času, zato jejich duši naplnil všemi událostmi, které prošly kolem a zanechaly na nich svou stopu.
Jsem vděčná všem, kdo tvoří všechny nádherné věcičky, kterými se často kochám a které mi vždy spolehlivě zvednou náladu. Byla bych ráda, kdyby i moje výrobky plnily stejnou "funkci" ostatním :).
Ještě nemohu opomenout, že kromě krás vytvořených lidmi mám také ráda krásy vytvořené přírodou - tou kouzelnicí a čarodějkou. Její fantazie je nevyčerpatelná a um bezbřehý.
Ráda cestuji a poznávám cizí kraje a mravy, obdivuji vzdálené kultury a samozřejmě také rukodělnou tvorbu, kterou zkrášlují lidé žijící v různých koutech Země své domovy a okolí.

Jsem... jsem všechno to, co uvidíte, když se podíváte na plody mé tvorby. Buďte vítáni v mé galerii, ať se vám líbí ;).

Krom svých rukodělných výrobků nabízím také materiál na tvorbu šperků - pro všechny, kdo kouzlu této tvůrčí techniky propadli a rádi se v ní seberealizují.

Způsob dopravy
Českou poštou (doporučená zásilka). Zboží balím do bublinkové obálky nebo do krabičky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Luc

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--