Od prosince 2017 mám kvůli mateřské dovolené dočasně uzavřen fler obchod. Pokud chcete vědět o znovuotevření, přidejte si mě do sledování novinek :)
Profil uživatele
Eire Handmade
Irena Šmérková | prodávající
Brno
Registrace: 11.1.2010

Eire - šperky plné snů

Za značkou Eire stojí brněnská šperkařka Irena Šmérková. Její něžně vílí šperky v sobě mají nádech tajemna a starých časů a vypadají, jako by je kouzelné elfky utkaly ze stříbrných pavučinek. Splétané drátky a nejrůznější minerály a drahé kameny podkreslují příběh a symboliku každého šperku. Nad krásnými ozdobami od Eire se můžete zasnít a třeba si i splnit svůj sen a stát se nádhernou vílou či okouzlující dámou ze starých časů.

foto: Lukáš Řádek

 

Jmenuji se Irena Šmérková (Zbiejczuková), jsem vystudovaná překladatelka a nyní se živím jako šperkařka. Více o mě a mé tvorbě se můžete dozvědět v Mém kreativním světě nebo rozhovoru zde nebo zde. Budete vítáni v mém klubu, kde se dozvíte, na čem právě pracuji a co nového chystám.

Věnuji se klasickým šperkařským technikám v kombinaci s drátovací technikou wire-wrapping (ráda vás uvítám i v našem wire-wrappingovém klubu). Pracuji většinou se stříbrem 925/1000 a kvalitními minerály, občas si odskočím i k mědi. Všechny materiály pečlivě vybírám a i těm nejjednodušším kouskům dávám nápad a kvalitní zpracování.

Najdete u mě několik základních kolekcí:

Kolekce Dame de perles (Dáma s perlami) se nese ve znamení perliček a (nejen) svatebních a vintage šperků.

 

V kolekci Fairy forest (Vílí les) najdete složitější i drobnější stříbrné a měděné šperky a doplňky inspirované květinami a vílami:

 

Kolekce India Summer (Indické léto), inspirovaná létem a barevnou Indií, s krásnými filigránovými korálky z Bali a nádhernými minerály:

Old love (aneb Stará láska): Kolekce vintage a fantasy šperků, vyrobených většinou technikou wire-wrapping.

 

A jak to vzniká?

Kreslím si a vybírám...

Vytvářím...

A posílám do světa...

 

Ať se líbí!

 

Za krásný design banneru a avataru moc děkuji kamarádce Erendis.

Šperky vznikají v nekuřáckém a bezzvířátkovém prostředí.

Jednodušší kousky vznikají v malosériích, složitější šperky (hlavně wire-wrappingové) jsou originály, vyrobené pouze v jednom kuse.

Úpravy a zakázky: Není problém zkrácení/prodloužení náramků a náhrdelníků či výměna náušnicových háčků za šroubovací klipsny (mám je v různých barevných pokovech i ve stříbře 925/1000) nebo háčky z chirurgické oceli. Budu ráda, když mi v podobných případech pošlete nejdřív zprávu soukromou poštou. Ráda Vám vyrobím i šperk na přání podle Vašich představ. Nebojte se mě kontaktovat :)

Pro práci se stříbrem jsem registrována na PÚ. Šperky do 3g jsou označeny ryzostní a výrobní značkou, šperky nad 3g jsou označeny výrobní značkou a státním puncem - viz seznam platných puncovních značek.

Na druhém účtu nabízím materiál - hlavně minerály pro náročné, okrajově korálky a komponenty. Pokud si objednáte z obou účtů zároveň, platíte jedno poštovné.

Způsob dopravy

Do 500 Kč posílám doporučeně v bublinkové obálce, nad 500 Kč posílám jako cenné psaní v krabičce a bublinkové fólii. V Brně je možný i osobní odběr - prosím uvést v poznámce u objednávky. Nově je umožněn i prodej na Slovensko - platba je na Fio účet, do 500 Kč zasílám doporučeně, nad 500 Kč jako cenné psaní.

Můžete se podívat do blogu, kde uvidíte, jak balím zboží.

Fakturu tisknu pouze na požádání, ale vystavuji ji vždy - v případě potřeby ji najdete v detailech u své objednávky.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
714894
13.4.2018 Máte zájem na dubové snubní prstýnky? Napište mi, díky spolupráci s kolegyní Věninou vám je mohu nechat vyrobit i teď :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.