Prosím o strpení s dodáním keramiky nebo replik,u kterých je dodací lhůta měsíc a více.Může to být i 5 -6 měsíců - z důvodů pracovní vytíženosti a maličkých dětí.Moc děkuji za pochopení a trpělivost. Portréty po... více »
Profil uživatele
Eva Syslová
Prodávající
Kroměříž
Registrace: 3.3.2011

 

 

Od dětství jsem tíhla k umění,které se v naší rodině dědí z generací- praděda byl sochař a řezbář ,děda František byl známý akademický malíř a restaurátor a také další členové naší velké rodiny tvoří umění.

S portréty a ilustracemi jsem začínala už na ZŠ,ale keramikou se ve větší míře zabývám asi od roku 2004,tedy téměř po 8 letech od maturity na Uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti.

Zvolila jsem převážně techniku engoby -což je nejstarší způsob barevného zdobení keramiky před vynalezením glazury.Mé výrobky odpovídají hygienickým normám.

A vytvářím také majolikovou keramiku,keramické nebo epoxidové repliky starých plastik apod. Maluji kopie starých mistrů na dřevěné či plechové desky nebo na plátno.

Také kreslím portréty podle fotek nebo naživo.

Některá moje tvorba a keramika se dostaly i na Slovensko a do zahraničí(Norsko,Rakousko,Belgie,Anglie...)a několikrát do Španělska.

Způsob dopravy
Posílám českou poštou,cena dle hmotnosti a poštovného,anebo na dobírku.Balím tak,aby pošta nerozbila.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.