Domů Profil prodejce Happy Sunshine
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Brno, ČR
  • 444 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (79) 100%
Nadšenci: 310
Aktivita: aktivní
Prodáno: 444
Registrace: 23.10.2012
Město: Brno
Stát: ČR
Důležitá informace: Pokud jste si nevybrali z hotových oděvů, ráda vám vytvořím batiku na objednávku, před odesláním pošlu foto, aby jste nekupovali zajíce v pytli. :-) Dodací doba je 7 - 10 dní. Podívejte se pro inspiraci i do prodaných.

Happy Sunshine

/ Prodávající
Novinky
317554
22.10.2014 Nabatikuji vám tričko na zakázku.

Miluji flamenko..........tančím, když jsem šťastná, tančím, když jsem k smrti smutná....... 

Ráda pro vás nabatikuji cokoli na zakázku.

 Věřím, že každý tvůrce dává do svého díla něco ze sebe a zrcadlí tam i své duchovní napojení. Při vytváření batiky jsem vždy pozitivně naladěná a šťastná, a citliví lidé, kteří vnímají jemné energie mi potvrzují, že moje batika pozitivně vyzařuje a tím ovlivní i toho, kdo si ji oblékne.

Mezi mé obdivovatele patří např. Jarda Dušek, který je nosí na svá vystoupení - DušeK, besedy, ale i v soukromém životě. Dalšími, kdo nosí má trička je Henri Monfort - jeden z lidí žijících z prány a spousta dalších hudebníků a umělců.

 

 

Také barvy jsou veselé, protože si myslím, že "šedivých myší" je kolem více, než je zdrávo. Inspiraci čerpám v přírodě  a hudbě. Přeji Vám, aby jste se v mých oděvech cítili plni jasného a šťastného slunečního svitu . Happy Sunshine.

 

 

 

Citát od Evy Motyčkové: "Ti, kdo se naučí pracovat s vizualizací a dokážou se barvami obalit, doslova protkat, léčit, mají vyhráno v mnoha naprosto reálných situacích. Zelená je barva, která ti dodá odvahy. Oranžová je vhodná pro společenské záležitosti, ale snaž se prožít správný odstín. Nemusíš ho vidět, jen si to tak pro sebe ustanov. Klidová je růžová a jemně bledě modrá. Vyhýbej se kalným a černým odstínům. Potíže se shromažďují právě v takových shlucích. Černá není barva, je to nedostatek světla a blokuje jak životodárné průtoky, tak vlastní energetickou tvořivost."

 

Vliv barev na člověka:

Každá barva zastupuje určitou část barevného spektra a má určité měřitelné frekvence. Tyto vibrace působí na člověka a ovlivňují ho. Podle těchto měřitelných vibrací odpovídají určitým barvám určitá energetická centra lidského těla, kterým říkáme čakry. Barva je vysílač a čakra působí jako příjimač. Podle toho je pro nás vhodná či nevhodná.

1.čakra - červená - mimořádně povzbuzující a aktivní barva, dodává vitalitu, sebedůvěru, energii, vytrvalost a tvořivost.

2.čakra - oranžová - má podobné účinky jako červená, ale tím, že obsahuje žlutou, přispívá k hlubšímu pochopení způsobu využití energie. Pomáhá při depresi, bázlivosti , potlačuje životní obavy a dává pocit svobody.

3.čakra - žlutá - je barva slunce, které nám dává chuť do života, působí povzbudivě na nervy, přináší radost, uvolnění, veselost, vyrovnaný a harmonický životní postoj. Zlepšuje špatnou náladu, pomáhá zvládnout samotu.
 
 
4.čakra - zelená a růžová. Zelená je uklidňující a léčivá barva, je to barva přírody. Osvěžuje, regeneruje, podporuje koncentraci, schopnost pamatování, vzpomínání a soustředění. Růžová je barva srdce a bezpodmínečné čisté lásky. Zklidňuje emoce, zahání hněv a pocity opuštěnosti, probouzí soucit, lásku, podporuje vnitřní čistotu.
 
 
5.čakra - modrá - má podobné účinky jako zelená, uklidňuje, vyvolává uspokojení, pohodu a soulad. Uvolňuje mysl, aby se mohla otevřít inspiraci a intuici. Podporuje sebedůvěru.
 
 
6.čakra - indigo - je sloučenina všech šesti spektrálích barev ve vyváženém poměru. Je jako noční obloha , evokuje tajemství, nekonečno a hloubku, naše myšlenky zaměřuje do našeho nitra. Umožňuje najít vnitřní klid a naplnění.
 
 
7.čakra - fialová - vitalizuje duchovní energii člověka, dodává mu životodárnou sílu a rozšiřuje duchovní sféru. Je to barva inspirace, ducha, mystiky, magie a kouzla. Zmírňuje starosti, pocity viny a neschopnosti, umožňuje najít klid a jistotu.
 
 
 
Kromě batiky je mou láskou i keramika. Už od dětství se k ní cyklicky vracím. Ten pocit, když začnu hlínu spracovávat, její vůně.......Nepoužívám ani hrnčířský kruh, ani žádná vykrajovátka. Vše jsou originály. Tvořím s láskou.
Fascinuje mě také ta hra s ohněm. Přeměna hlíny. Možná proto, že jsem ohnivé znamení.
Zdobím glazurami a sklem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Způsob dopravy
Česká pošta doporučeně, bublinková folie. U větších zásilek balík do ruky nebo na poštu. Možnost převzetí osobně v Brně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Happy Sunshine

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--