Domů Profil prodejce Hruška
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 23 hodin.
  • Ústí nad Labem, ČR
  • 177 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (186) 100%
Nadšenci: 205
Aktivita: aktivní
Prodáno: 177
Registrace: 15.2.2008
Město: Ústí nad Labem
Stát: ČR

Hruška

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám vás ve svém virtuálním obchůdku, kde bych vám chtěla představit něco z mé tvorby. Mým životním krédem je "Život je změna". Tohoto hesla se držím i při tvoření a stále zkouším nové věci, a tak se chvíli věnuji pedigu, pak přijde na řadu decoupage, někdy vezmu do ruky i jehlu a niť a nakonec mé milované korálky. Hlavně ty najdete v mém obchůdku, ale určitě tu na vás také bude číhat něco zcela jiného, protože ŽIVOT JE ZMĚNA!

Nyní se na nějakou dobu stalo mým domovem zahraničí - přesněji řečeno město Brusel. Obchůdek ovšem bude fungovat i nadále jen se trochu prodlouží doba doručení. Na poštu mi s objednávkami chodí maminka a zboží bude odesíláno nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení platby na účet.

Veškeré zboží bude tedy v ČR a tak je nemohu upravovat dle vašich požadavků a také nemohu přijímat požadavky na zakázky.

Pracuji převážně s bižuterními komponenty (pokud není u výrobku uvedeno jinak), a proto není vhodné výrobky vystavovat dlouhodobě vlhku.

    

 

Teď něco z litery zákona:

Dle zákona  je možné do 14 dnů ode dne doručení zboží vrátit bez udání důvodu. Zboží musí být nepoužité a nepoškozené a v žádném případě se zpět neposílá na dobírku. O záměru vrátit zboží je vhodné informovat prodejce předem, aby mohl být stanoven další postup v dané věci - tedy adresa, na kterou zboží poslat, a způsob vrácení peněz.

Způsob dopravy
Korálky posílám jako doporučené psaní v bublinkové obálce nebo zabalené do bublinek v obyčejné obálce a ostatní zboží zabalené tak, aby nedošlo k jeho poškození, a spoléhám se na služby České pošty. Zboží nezasílám na dobírku.

Balíček vám bude odeslán do 3 pracovních dnů od připsání platby na můj účet.

Budu ráda za zpětnou vazbu, zda zboží dorazilo v pořádku;-)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Hruška

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--