Domů Profil prodejce Jan Bílek
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Pernstejnske Jestrabi, ČR
  • 7 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Nadšenci: 17
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7
Registrace: 9.10.2010
Město: Pernstejnske Jestrabi
Stát: ČR

Jan Bílek

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

VÍTÁM VÁS VŠECHNY NA MÉM PROFILU.

Kdo jsem?

Co říct? Jak začít? No třeba tak, že řezbařina je jen mým koníčkem. Rád trávím svůj volný čas tím, že dělám nějakou drobnou řezbu. Bohužel na větší tvorbu – na nějaké sochy a tak – nemám prostor. Bydlím totiž v Brně v paneláku v 2+kk a tak je prostor dost omezený. :-) V chodbě mám jednu skříň upravenou pro nejrůznější práci. Tedy především pro různé elektro-bastlení, protože i to je můj koníček a tím se vlastně živím. ...Ale zároveň ve skříni dělám i tu řezbu (už asi cca 2 roky), která mě stále víc a víc baví. :) No koukněte se na fotku :)

Co konkrétně ze dřeva dělám?

No to je různé. Samozřejmě různé drobné šperky, doplňky, ale momentálně mě baví předělávání počítačových komponent z plastu do dřeva. Udělal jsem řadu USB FLASH disků a teď mám rozpracovanou myš. Třeba i ta jednou bude na Fléru :) Pokud byste chtěli nějaký specifický tvar, nebo cokoliv, napište mi a můžeme se domluvit.

 Já v mé mini-dílně :-)

Moje „specialitky“

Mám rád přírodní materiály a kde to jde, snažím se vyvarovat syntetických materiálů. A tak rád používám přírodní barviva jako např. čaj, vývar z cibule, šlupek ořechu apod. Všechny své výrobky ve finále voskuji – z vosku z vlastních včel. :-) Koukněte se na fotku našich včel.

Včely, co s manželkou chováme

 

 


Způsob dopravy
1) Česká pošta dle platných tarifů. Preferuji doporučené zásilky před obyčejným balíkem, ale vše je na domluvě. 2) Osobní vyzvednutí (v Brně) Zboží balím poctivě, aby nedošlo k poškození. Do bublin nebo do papíru ze skartovačky. Zkrátka tak, aby to ani Česká pošta nerozbila :)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jan Bílek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--