Domů Profil prodejce JanaRoza
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Kluky u Písku, ČR
  • 153 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (99) 100%
Nadšenci: 331
Aktivita: aktivní
Prodáno: 153
Registrace: 25.3.2008
Město: Kluky u Písku
Stát: ČR

JanaRoza

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v Kozím krámku,

račte prosím dál, rozhlížejte se dle libosti a pojďme si spolu trochu povídat...

Jmenuji se Jana. Jsem mámou tří,  postupně odrůstajících dětí, ženou skvělého muže a bydlíme v malé vesničce v jižních Čechách.

Mou milovanou životní profesí je jóga, harmonie těla, mysli a duše. A díky tomu se do mé tvorby na Fleru zrcadlí, prolíná a doplňuje vše, co mám ráda a co, pokud je člověk pozorný, se tak rádo samo nabízí: smích, děti, optimismus, barvy, příroda, ale také klid, pohoda, radost ze života a láska.

... a to mě na tom stále vždy tak baví:) 

Každý den je jiný, každý okamžik života je jedinečný a já jej pokaždé vychutnávám až do dna. A věřte, že je to báječné.

                    

                   

 

Můj krámek nebude nikdy úplně plný. Všechny mé výrobky jsou jako moje děti a nederou se na svět tak snadno. Mají kousek mé duše, můj otisk, nad všemi přemýšlím a rozmlouvám. Bude mi ctí, stanete-li se i vy jejich majiteli a pevně doufám, že budete s mou prací spokojeni.

Děkuji vám za návštěvu. Pokud se Kozí krámek stane vaší pravidelnou zastávkou na procházce Flerem bude mi velkým potěšením.

Mějte se krásně a mějte se rádi.

Vaše JanaRoza

Zde na Fleru se můžete seznámit s mými ručně šitými látkovými hračkami.

              

Mé textilní věci šiji většinou z předepraných bavlněných pláten, tudíž je můžete dále prát bez obav, že se srazí. Jako náplň používám duté vlákno, alergikům pro radost. Každý výrobek se snažím vždy přesně popsat a návod na jeho údržbu je samozřejmostí. Musím však bohužel upozornit, že mé hračky nemají potřebné atesty a proto nepatří do ruček dětem do 3 let. Myslím však, že je to pouze na Vašem zvážení a citu, protože hračky šiji především z přírodních a nezávadných materiálů a nikdy neobsahují malé části.

Každý kousek má svou historii a na každém mi záleží. Proto se snažím, abych na svou práci byla hrdá a nikdy nenabídnu k prodeji zboží, se kterým bych nebyla stoprocentně spokojená.

Vše, co se objeví v mém krámku jsou mé vlastní originály. Záleží mi na tom, aby byly neotřelé a měly v sobě vtip a nápad. Každou věc většinou vyrobím pouze jednou, případně v malých sériích. Pokud byste však měli veliký zájem o již prodaný výrobek, zkusíme se nějak domluvit. Vždy však počítejte s tím, že se bude trochu lišit, nejsem schopna ani ochotna vyrábět naprosté kopie:) A nebo se dohodneme na úplně jiné variantě. Každopádně k oboustranné spokojenosti. A propó: v případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na mě obrátit.

 

Způsob dopravy
pošta, velká obálka či balíček
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od JanaRoza

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--