Profil uživatele
janitka
Prodávající
Hostišová
Registrace: 3.1.2010

 Vítám Vás na své zahrádce a v přírodě mého kraje.

Jmenuji se Jana a bydlím na malé vesnici na Moravě. Miluji přírodu a v mých špercích objevíte odlesk právě této lásky. "Hraji" si s přírodními motivy...stromy, květinami, vodou, větrem a vůbec všemi podobami divoženky jménem Země. Naopak s moderními materiály si moc nerozumím, moje kreativita s plastem končí různými způsoby sešlápnutí PET láhve a vhozením do žlutého:-)).

Zálibu jsem našla ve špercích tvořených technikou nepravého smaltu. Je to tavenina, která vzniká zahřátím speciálního prášku na 150°C. Obrazy na špercích vznikají vrstvením prášku a několikerým vypalováním. Šperky jsou stálebarevné, nemusíte mít strach z blednutí. Na co je však třeba dát pozor jsou pády na tvrdé plochy, například kachličky v koupelně. 

Jako podklad smaltovaných šperků používám buď měděný plech (v tom případě smaltuji oboustranně, takže se pokožka nesetká přímo s tímto kovem), nebo sklo. Každý z těchto materiálů má své výhody. Měď je tenší a méně robustní. Smalt na skle působí zářivějším dojmem.

Přívěšky zavěšuji na bavlněné voskované šňůrky, plochou, nebo kulatou kůži, případně vlasec. Zapínání je z obecného kovu.

 

Pokud Vám nevyhovuje délka náhrdelníku mohu upravit podle Vašeho přání.

Velmi ráda dělám také na zakázku, šperk ke konkrétní příležitosti, nebo třeba oblečení. Pokud se Vám má práce líbí, nebojte se napsat:-) 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, malé zboží zabaleno v bublinkové obálce, větší bezpečně v balíčku. Ve Zlíně možno předat osobně. VŠE ZA JEDNO POŠTOVNÉ:-)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím