Během prázdnin budeme mít omezenou možnost komunikace a delší termíny vyřízení objednávek. Děkujeme za pochopení.
Profil uživatele
Jar23
Prodávající
Brno
Registrace: 5.9.2008

Nová skla z dubna 2017

starší skla z minulého roku

starší skla a dekorace ze skla

 

a další trochu starší skla

 

 

 

Šperková skla ve výrazných sytých barvách

Bílé kabošonky s dekorem květů

 

Nenašli jste svoje sklo, tvar nebo barvu, je vyprodáno? Mohu vyrobit na objednávku, materiálu mám dostatek. Zde jsou základní druhy:

Vyrábím ze skla nejen šperková skla, ale také vitráže, mísy z lehaného skla a ručně lámanou mozaiku. Sklo je někdy tvrdohlavé a nenechá si nic vnutit, ale jindy mě překvapí a mám radost z každého nového kusu, nové barvy a barevné kombinace.

Skla na šperky a všechny ostatní výrobky vznikají ve fusingové peci, to je zvláštní druh pece určený k barvení a tvarování skla " za studena". Znamená to, že do pece vkládám studené sklo, potom pec ohřeju na 800°C a zase nechám několik hodin chládnout. Vntřní napětí ve skle je vyvážené a nehrozí prasknutí. Skla můžete zasadit do cínovaných šperků - snáší teplotu při které se pájí cín, ale při prudkém ochlazení se mohou poškodit.

Snažím se vymýšlet stále nové a lepší kombinace barev. Velkou inspirací je pro mě svět minerálů s jejich barevností a příroda kolem nás a také světlo, které všechny ty barvy a stíny vykouzlí a proměňuje.

Chtěla bych poděkovat svým zákaznicím za rady, nápady a připomínky, pomáhá mi to v další práci, při vymýšlení nových věcí a vylepšení starých. Jsem vám vděčná i za pochvaly a hodnocení, díky.

 A ještě odkaz na pořad brněnské televize, kde se dozvíte něco o historii vitrážnického řemesla a taky o mé práci.

 

 

 

 

Způsob dopravy
Poštou posílám zboží doporučeně, je uložené v bublinkové obálce na pevné podložce nebo v pevné krabici, každý druh zvlášť zabalený do folie. Zboží odesílám 2x týdně, a to v pondělí a ve čtvrtek.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
619227
28.4.2017 Dnes byla vožena další nová skla.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.