Profil uživatele
jena
Prodávající
Říčany
Registrace: 2.11.2009

Vítejte ve světě hedvábných originálů!
Malbě na hedvábí se věnuji od r. 2004. V této galerii Vám nabízím ručně malované doplňky oblíbené u žen i mužů. Vynikají pestrostí barev, vzorů a výtvarných technik, kvalitou provedení i rozmanitostí hedvábného materiálu. Partnerskou soupravu jsem malovala na zakázku i pro českého prezidenta a první dámu. Na rozdíl od většiny jiných prodávajících nabízím také malbu na silnějších a velmi luxusních druzích hedvábí, jako je krepdešín, satén a habotai. Mé výrobky se rozlétly také do světa: do Německa, Rakouska, Švýcarska, Finska, Litvy, Ruska, severní Afriky, Mexika, USA včetně Aljašky, Číny i do daleké Tasmánie... Každý kus je originál, je opatřen autorskou visačkou a označen certifikovanou regionální značkou "Zápraží Originální produkt". Vystavené zboží je již namalováno. Pokud si jej objednáte, obdržíte konkrétní vystavený kus.
Mojí specialitou jsou soupravy hedvábných šál / šátků s tepanými sponami, které jsou originálními díly dvou vynikajících šperkařek - Jany a Veroniky -  Tepané šperky. Podívejte se, jak to hedvábí se sponami sluší: hedvábí se sponou

Welcome to my art gallery where I offer you self-designed art on natural silk. Professional dyes I use are of a high quality, fixed in steam so that silk keeps its natural smoothness. Each item is washed and ironed after fixing. Will be delivered to you with a certificate of originality and istructions for use in English, Czech, German and Russian (in Spanish upon request).

These LIP products bear the regional brand ZÁPRAŽÍ (round Prague) - see brand logo below. Local Identity Product (LIP) means sustainable support systems for communities and regional products in Europe. A brand logo etiquette ZÁPRAŽÍ is attached to each scarf.

Hedvábným výrobkům nabízeným v této galerii byla v r. 2012 udělena certifikovaná regionální značka ZÁPRAŽÍ (originální produkt z regionu za Prahou). V červnu 2014 a květnu 2016 jsem prodloužení certifikátu obhájila, a tak moje výrobky tuto značku ponesou i nadále. K výrobkům zde zakoupeným je připojena visačka s touto značkou: 

 Značku Zápraží představuje košatý strom jako symbol rozmanitých tradic a řemesel kraje za Prahou. _______________________________________________________________________________

 K hedvábí patří šperky. K přehlednému uložení Vašich šperků nabízím stojánky na šperky na adrese: https://www.fler.cz/jenaM
_____________________________________________________________________

 INSPIRACE PRO VÁS, JAK UVÁZAT ŠÁTEK/ŠÁLU: https://www.youtube.com/watch?v=5LYAEz777AU&feature=player_embedded
NEBO:
https://www.facebook.com/video.php?v=857550657628885
_____________________________________________________________________

Obchodní informace pro zákazníky
ZÁRUKA
Záruční doba na zde zakoupené zboží je 12 měsíců ode dne převzetí výrobku kupujícím. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nesprávným užíváním, které je v rozporu s dodaným návodem na ošetřování výrobku (praní, žehlení) nešetrným zacházením, mechanickým poškozením.
REKLAMACE
1. O záměru reklamovat zboží mě nejprve kontaktujte vnitřní poštou Fler.
2. Zboží řádně zabalte tak, aby cestou nedošlo k jeho poškození.
3. Součástí zásilky musí být písemné odůvodnění reklamace a všechny písemnosti, případně nepoškozená dárková krabička, které byly součástí dodávky.
4. Přepravní náklady reklamovaného zboží hradí kupující.
ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY
Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží a zboží vrátit (§53 občanského zákoníku) - postup je stejný jako u reklamace - viz body 1 - 4 výše. POZOR! Odstoupit od smlouvy a vrátit dodávku nelze, pokud u zboží byly odstřiženy visačky, bylo viditelně nošeno či jakkoliv poškozeno a pokud vrácená dodávka je nekompletní. Rovněž nelze vrátit zboží zhotovené na zakázku, lze jej pouze vyměnit za jiné.

Návštěvy od 1.1.2011:  

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučené psaní. Do 500 g váhy cena poštovného a balného do České republiky 75 Kč, na Slovensko 4,50 EUR (baleno v bublinkové obálce, která spolehlivě ochrání obsah proti poškození). Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česká republika
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
690896
17.1.2018 Hledáte-li originální dárek pro muže, podívejte se na mé nově vložené kravaty.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.