Domů Profil prodejce jena
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Říčany, ČR
  • 1040 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (320) 100%
Nadšenci: 539
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1040
Registrace: 2.11.2009
Město: Říčany
Stát: ČR
Důležitá informace: Všem svým zákaznicím a zákazníkům přeji dobrý a úspěšný rok 2023.

jena

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte ve světě hedvábných originálů!
    
V této galerii Vám nabízím ručně malované doplňky ze 100% přírodního hedvábí. Zaměřuji se na rozmanitost barev, vzorů, výtvarných technik i druhů hedvábného materiálu. Na rozdíl od většiny jiných prodávajících nabízím také malbu na silnějších a velmi luxusních druzích hedvábí, jako je krepdešín, satén a habotai. Moje výrobky se rozlétly do všech světových stran - kromě mnoha evropských zemí do severní Afriky, Mexika, USA včetně Aljašky, Kanady, Číny, Japonska a daleké Tasmánie... Partnerskou soupravu jsem malovala na zakázku i pro českého prezidenta a první dámu.
    Každý kus je originál, je signován, opatřen autorskou visačkou a označen certifikovanou regionální značkou "Zápraží Originální produkt". Tuto značku mi udělila Asociace regionálních značek ČR v r. 2012 a pravidelně ji obhajuji.
    Mojí specialitou jsou soupravy hedvábných šál / šátků s tepanými sponami. Spony jsou originálními díly dvou vynikajících šperkařek - Jany a Veroniky -  Tepané šperky. Podívejte se, jak to hedvábí se sponami sluší: hedvábí se sponou


Mám účet u Fio banky - bankovní převody ze Slovenska jsou bez příplatku.

Welcome to my art gallery where I offer you self-designed art on natural silk. Professional dyes I use are of a high quality, fixed in steam so that silk keeps its natural smoothness. Each item is washed and ironed after fixing. Will be delivered to you with a certificate of originality and istructions for use in English, Czech, German and Russian (in Spanish upon request).

These LIP products bear the regional brand ZÁPRAŽÍ (round Prague) - see brand logo below. A brand logo etiquette ZÁPRAŽÍ is attached to each scarf. 

Hedvábným výrobkům nabízeným v této galerii byla v r. 2012 udělena certifikovaná regionální značka ZÁPRAŽÍ - originální produkt z regionu za Prahou. (Platnost certifikátu každé 2 roky obhajuji). K výrobkům proto připojuji visačku s touto značkou: 

 Značku Zápraží představuje košatý strom jako symbol rozmanitých tradic a řemesel kraje za Prahou. ________________________________________________________

 K hedvábí patří šperky. K přehlednému uložení Vašich šperků nabízím stojánky na šperky na adrese: https://www.fler.cz/jenaM
______________________________________________________________

______________________________________________________________

Návštěvy od 1.1.2011:  

 

Při práci

Způsob dopravy
1. Zásilkovna 80 Kč, Česká pošta - doporučené psaní do 500 g váhy cena do České republiky 80 Kč, na Slovensko 8 EUR (baleno v bublinkové obálce či krabičce, které spolehlivě ochrání obsah proti poškození).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od jena

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--