Domů Profil prodejce juth-design
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Liberec, ČR
  • 13 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Nadšenci: 336
Aktivita: aktivní
Prodáno: 13
Registrace: 28.10.2012
Město: Liberec
Stát: ČR

juth-design

/ Prodávající
Novinky
823885
10.8.2019 Vzhledem k zakázkovému charakteru mojí tvorby, který vyžaduje osobní kontakt, jsem aktivitu na fléru omezila, pokud máte zájem o moje služby, pište prosím vnitřní poštou.

image

image

ZAKÁZKOVÉ KREJČOVSTVÍ

Vážení zákazníci,

Možnost zadat zakázku je pro vás opět k dispozici!
Neváhejte mne kontaktovat vnitřní poštou. Inspiraci pro oděvy na zakázku najdete např.v sekci Šaty a róby na zakázku.

 

V zemi, kde se plní sny...

Vítejte v zemi, kde se plní sny...

A tato země je plná těch nejkouzelnějších věcí... Magie. Krásy. Fantazie. Ženskosti. Splněných snů. Nechte dovádivé víly, aby vás utancovaly ve svém kole. Dovolte Bohyni, aby zasela své kouzlo do vašeho života. Dovolte vaší duši, vaší magii a kráse, aby zářila. Splňte si ty nejneobvyklejší sny...

 

* historické, fantasy a filmové kostýmy

* pánská i dámská móda

* taneční kostýmy

* stylové textilní doplňky

* vše kvalitně krejčovsky zpracováno

* osobní přístup, práce na zakázku

Kdo jsem?

image
Jmenuji se Anna - a rozhodně mne lze označit za nadšence do tvorby všeho druhu - od kresby a malby, přes řezbu a "sochařství" (pokud se mé pokusy tak dají nazvat) až po textilní práce. Ono poslední je má největší vášeň, a tak nebylo jiné volby než se stát studentkou oboru krejčovství a Oděvního designu na UUD ZČU a později pilovat své řemeslo pod vedením mistrových na Střední škole služeb v Liberci v oboru dámská krejčová.
image
Specializuji se na historií, tradicemi různých etnik a fantasy inspirované oblečení. Šiji "již" devátým rokem, krejčovské dovednosti jsem se naučila pod odborným vedením úžasné paní Čihákové a nepřestávám se dále vzdělávat (nyní pod vedením pánské krejčí-mistrové pí. Baumrukrové). Mám už za sebou nemálo úspěšných projektů a jsem řemeslník celým srdcem, který miluje proces vzniku originálního výrobku pod svýma rukama.
image
Mojí zásadou je pečlivé krejčovské zpracování a pokud možno kvalitní materiál - přírodní vlákna, kovové a kožené komponenty, originální ozdoby, ruční dekorace.
Kromě textilní tvorby se zabývám také kresbou a malbou, i když ta pro mne je spíše koníčkem a relaxací, když už mě omrzi šicí stroj. Ale protože jsem workoholik a moje ruce mi nedají pokoj, tak relaxuju opět tvorbou :)
 
Co vám nabízím?
Zde na Fléru prezetuji hlavně své realizované zakázky. (zdaleka ne všechny). Kteroukoliv z nich mohu pro vás upravit nebo realizovat něco zcela nového, založeného na některé z mých prací nebo mohu vypracovat i zcela nový návrh podle vašich přání. Hotovou zakázku pak zde na Fleru vystavím jako rezervovanou. Mějte prosím na paměti, že se jedná ZAKÁZKOVOU práci. Výsledek se může lišit od originálu - podle vašich přání a představ a podle dostupnosti materiálů.
 
image
K většině krejčovských prací je třeba osobní zkouška/y. Ta je možná v Praze nebo Liberci. Pokud z nějakého důvodu na zkoušky nemůžete nebo nechcete jezdit, můžeme se pokusit společně vymyslet úpravu oděvu tak, aby zkoušku nevyžadoval.
Máte-li zájem o zadání zakázky, využijte komentář pod zbožím, které vás zaujalo, nebo vnitřní poštu. Ráda Vám vyhovím v úpravách na přání a padnutí oděvu.
image
Doufám, že v mém malém království najdete k pokochání něco, co vás potěší a okouzlí.
Způsob dopravy
Pro zboží, které nabízím skladem kusově platí tarif české pošty - zasílám bud balíčkem do ruky nebo doporučeně, cena podle hmotnosti. Bude upravena při potvrzení objednávky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od juth-design

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--