Profil uživatele
KoMa
Prodávající
Lomnice nad Popelkou
Registrace: 1.11.2009

Vítám Vás v mém virtuálním obchůdku.

Jmenuji se Marie a v současné době se věnuji papírovému toření a dekorování předmětů. Dalším mým počinem zde na Fleru je prodej potřeb pro scrapbooking a cardmaking.

Miluji vůni papíru a hru s barvami a proto je mou největší vášní tvorba přáníček. Mám ráda veselé barvy a tak u mě najdete přáníčka pro každou příležitost.


Vyrůstala jsem v domě, ve kterém byl nábytek ze zámku, starý porcelán, repliky pistolí a kolty z divokého západu, na chodbě visely chomouty a nádherná vyřezávaná kožená sedla na koně. Zřejmě i proto miluji staré věci a naprosto mě uchválit Vintage styl, ve kterém také ráda tvořím. Výrobky tohoto stylu najdete pod kategorií Kolekce Vintage. Jsou to jedinečné kousky tvořené s láskou a citem.

V současné době připravuji a sháním materiál pro chystaný kurz o scrapbookingu, kde si tuto techniku můžete sami vyzkoušet a naučit se jejím základům, kurz je určen pro úplné začátečníky, tak se nebojte a pojďte to zkusit! Pokud Vás zajímá více, můžete mi napsat:-).

Kategorii Výseky jsem přesunula pod svůj nový účet spolu s materiálem. Tak mrkněte:-))

Mým dalším velkým koníčkem je studium grafologie, kde mám možnost nahlédnout do tajemství studia psychologie. Mezi mé další záliby patří film, knihy, luštění sudoku, hra šachů, hudba, zahrada a z domácích prací bohužel jen vaření.-)

Mám ráda jednoduché, elegantní a funkční věci, věřím tradici a poctivým českým ručičkám. Zde na fléru musím obdivovat skvělé nápady a uměleckou práci, která vdechuje obyčejným věcem naprosto jedinečný punc. Jste pro mě velkou inspirací a za to děkuji.

Navštivte také nádherný obchůdek mé kamarádky Tildy. Pokud si vyberete i u ní, platíte jen jedno poštovné.

Pokud Vás zajímá, z jakého materiálu sama tvořím či si chcete zakoupit materiál na scrapbooking, navštivte mě na novém účtě: Scrap_KoMa.

Způsob dopravy
Zboží bude zabaleno tak aby bylo dostatečně chráněno proti poškození (např. bublinková folie ap.) a odesláno doporučeně prostřednictvím české pošty do 5 dnů od připsání platby na můj účet (pokud není u zboží uvedeno jinak). Co se týká zasílání na Slovensko, ráda zašlu, ale jen pro zákazníky, kteří mají účet v České Republice či účet u Fiobanky. Děkuji za pochopení.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.