Profil uživatele
Koza-z-Mimone
Prodávající
Mimoň
Registrace: 13.4.2010
Dobrý den,

jmenuji se Kamila Dvořáková a odmalička jsem chtěla něco tvořit. Je to už dávno a poněvadž jsem měla z výtvarné výchovy vždycky dvojku s hodně odřenýma ušima, získala jsem dojem, že touto cestou se dát nemůžu. Ze ZŠ jsem šla na technickou školu se stavebním zaměřením, pak práce v oboru elektro, svatba, koupě domu a ....... Jednoho dne jsem se probudila a vytvořila první mozaiku puzzle, pak keramický obrázek, koláž a stolní sety - prostírání, dekorace šperkovnic .... Je to už 4 roky, rozvíjím nápady, kombinuji materiály.

25.6.2014 jsem získala Certifikát Regionálního produktu pro oblast Lužické hory a Máchův kraj na bytový textil a bytové doplňky.

 

 

 

Spolupracuji výhradně s českými dodavateli a podporuji české výrobce materiálů. Používám přírodní materiály, které vlastnoručně sbírám, suším, lisuji (rostlinky), kopu, pašuji, peru, pražím v troubě (písek a kamínky).

Skleneněné mozaikové svícínky mě provázejí tvorbou cca 2 roky. Začínala jsem s nakoupenými sklíčky nevalné kvality a trvalo dlouho, než jsem objevila českou sklárnu a výrobce fusovaného skla, kteří mi dodávají krásné české sklo vysoké kvality.

Všechny svévýrobky tvořím rovnou z hlavy, neumím nakreslit návrh, ale rovnou věc udělám. Jde to přímo ze srdce a největší radost mám, když se Vám líbí.

Letos jsem se propracovala k šití. Začala jsem kapsáři a povlaky na polštáře, první ubrus mě trochu vyděsil, zkoušelajsem, prala se s tím až jsem ho ušila a povedl se.

Zboží posílám v balíčku či obálkou Českou poštou. Cena poštovné je včetně krabičky nebo bublinkové obálky. Zboží si můžete vyzvednout i osobně v mém Vobchůdku. Těším se na Vás!

 

Způsob dopravy
Osobní odběr Česká pošta doporučený balík nebo obchodní balík Poštovné zahrnuje i balné.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
657457
26.9.2017 Vloženy nové zástěrky, režné a žakárové, pro radost z práce :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.