Menu
--
Domů Profil prodejce lefpea
Petra Bobalová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Benešov, ČR
  • 2362 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1089) 100%
Nadšenci: 2624
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2362
Registrace: 10.2.2010
Město: Benešov
Stát: ČR
Důležitá informace: Tipy na dárky pro vaše blízké: Hrnky s originálním autorským potiskem, reprodukce našich obrazů. Knížka Pondělíčkování. Dotisk právě v prodeji ♥

lefpea

/ Prodávající
Novinky
902494
23.9.2020 Z cyklu hvězdná obloha: Souhvězdí lišky 30x30 cm ♥

 Malba obrazů, akryl na plátno. Každý obraz je originál.

Vneste do svého interiéru klid, pohodu, nebo novou energii.

Článek ve FLERMAGU:

 

 **************************************************

 Autorská kniha Pondělíčkování.Texty, obrazy, vše z dílny LEFPEA.

 

Večer s Jaroslavem Duškem a Pavlem Steidlem. divadlo Kampa.

Čtení z Pondělíčkování.

https://www.youtube.com/watch?v=iTPwk4I3eTA&t=7102s

Chráněno autorským zákonem

 © LEF PEA

  https://www.fler.cz/shop/lefpea

 ***********************************************
 Obrazy na Fleru prodávám od roku 2015. 

Kreslím a maluji od doby, co jsem udržela první pastelku v ruce. Ve školní družině jsem na dotaz, čím bych chtěla být až budu velká, odpovídala, že chci malovat do knížek. Neznala jsem slovo ilustrátor. Nyní se mi plní sen. Ilustruji dětské knihy, vymýšlím pohádkové potisky dětského nábytku, maluji. Sním.      
Pea

*******************************************************

U táty, stavaře, jsem od mala viděla vždy plány domů, nákresy, modely, fotky. Uchvátila mě architektura. Baví mě vytvářet stavby na plátně, neb tam je vše dovoleno. Statik přivře oko, trámy drží silou vzpomínek. Domy, domky, boudy, garáže, přístavby, oprýskané omítky, nereálné poměry velikostí, neexistující měřítko, či barvy přesycené. Zakoutí, předměstí, střechy. Domy mě prostě fascinují.      LeF

*******************************************************

 Doplňkové fotografie (interiéry) u jednotlivých zboží jsou užity legálně - zakoupeny z fotobanky www.123rf.cz

Fakturu (platný daňový doklad o zaplacení)  vystavuji po připsání platby na účet, v elektronické podobě je ke stažení u Vaší objednávky.
Jelikož platby přijímám a eviduji pouze převodem z účtu na účet, nepodléhám tedy evidenci EET. Ke každému Vašemu převodu peněz z účtu na účet následně vystavuji platný daňový doklad - fakturu.

--------------------------------------------------------------------

Každý obraz, každé dílo  je chráněným autorským dílem!

(týká se i kopií děl)

Autor může svá práva vynutit občanskoprávní žalobou, kterou se může domáhat určení svého autorství, zákazu ohrožení svých práv odstranění následků zásahu do práva i poskytnutí přiměřeného zadostiučinění (omluvou či v penězích); autor také může vyžadovat náhradu škody a vydání bezdůvodného obohacení. Ten, kdo porušuje autorské právo, se však podle českého práva také dopouští trestného činu podle trestního zákoníku („porušování autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi“)

  © LEF PEA 
*********************************************

článek ve FLER MAGU

Jak se maluje obraz pro prezidentku

 

Žiji ve světě plném fantazie. Jsem jako velké dítě, které s doširoka otevřenýma očima hltá krásy dospělým neviditelné. Slyším šustění vílích křídel, vidím jejich stopy..vím, že pod zemí se skrývá neuvěřitelné množství tvorů a tvorečků, kteří se bojí lidí, vylezou na povrch jen občas a to za tmy..Miluji vůni dřevěných pastelek. Když kreslím, tak se vždy přenesu tam, na to místo, kde žije ztvárňovaný objekt. Žiju a dýchám právě v tom obrázku. Je to jako hlazení rukou zmoklou srst když kreslím chlupatého tvorečka v dešti. Cítím tep jeho srdce, slyším jeho zrychlený dech který mě hřeje, vůni jeho navlhlé srsti, šimrání vousků na prstech, lehké škrábání mé kůže jeho tenkými drápky, z vlasů mi stékají kapky deště...
Poletuji mezi světy, podle toho, který zrovna kreslím. Proto často působím jako zasněná.
Kreslím od malička. Na střední škole jsem studovala písmomalířství a poté grafiku.
Nemám jeden svůj styl, kterého bych se zuby nehty držela. Při kreslení jsem svobodná. Dílo ke mně předem promlouvá a já se snažím sladit ta slova s technikou tak, aby výsledek byl co nejlepší. Proto klidně použiji ku tvoření pastelky stejně často jako třeba akrylové barvy, aquarelové pastelky, tužky, inkoust, pera, razítka..pohraji si s texturami, do obrazu vlepuji útržky látek, starého papíru..kombinuji možné a nemožné, hlavní je výsledný efekt a pocit. Nemám ráda hloupá pravidla, fialovou barvu, hlupáky a nevychované lidi.
Mám ráda viktoriánskou éru, kabinety kuriozit, surrealismus, tajemné příběhy a staré věci z vetešnictví.

***************************************************************

 

Do práce přicházím většinou druhá, kolegyně zde bývá od půl sedmé, já od třičtvrtě. Dnes jsem došla první. Miluju tahle rána, kdy je všude ticho, v kancelářích nikdo. Tmavé chodby. Nerozsvěcuji je. Možná to bude znít zvláštně, ale ve chvílích, jako je tahle, jsem ráda jako baletka, jako víla..přeji si pohybovat se neslyšně, jakobych tady nebyla..nebo jako bych byla jen závanem větru, vůní..pouštím pc a vařím kávu, lžičku s kávou nesu k hrnku pomalu-nesmí se mi nic vysypat, cinknout....ššššš...vlasy si svážu do drdolu, kolem zápěstí omotám červenou stuhu, kterou byla ozdobená růže k něčím narozeninám a teď leží stočená v polici. Vlhčeným ubrouskem potichu smývám prach ze stolu, vše je tak zvláštně pomalé a jiné...najednou...co? Co to je? něco potichoučku zní místností! Psss, ustrnu v pohybu, natačím hlavu za tím zvukem. V jednom místě se mi hlava zastaví, natáčím ji na stranu a ústa se mi se zatajeným dechem začínají rozpínat do nenápadného úsměvu..Oči dokořán, kmitnutí řas...Povedlo se to! Je to tady! Vše to existuje! Vše, co jsem si myslela, vše co jsem vnitřně cítila. Vše co mě hřálo v srdci a vše o čem byla má duše přesvědčená! Stojím jako socha. Sekundová ručička na hodinách visících na stěně se zastavila. Co když se pohnu a zmizí to? Skoro nedýchám..a poslouchám..slyšíte to taky? ....najednou, jako když sfouknete svíčku, je vše pryč. Slyším klapání bot po schodech, kolegyně rozrazí dveře, odhodí kabelku na židli, zapíná pc a hlasitě odfoukne..:čááu, ty jo, Peti, já jsem tak unavená, jako bych vůbec nespala...."...a já v duchu lituju, že je vše zase pryč, ale usmívám se a kousám si jemně spodní ret..teď už to vím..
(zápisek z dob, kdy jsem pracovala v dtp studiu-2010)

 

..já vám nevím..páááni..byl v mém snu...malinký, trošku ošklivý...přihodilo se to tak zvláštně. Hledala jsem něco pod kořenem velikého stromu, hrabala, ruce po lokty od hlíny..a najednou se hlína propadla a objevila se pod zamotanými kořeny díra ve které leželo tohle klubíčko...otočilo hlavou směrem ke mně a pomalu rozlepovalo oči..Óó lidi, takové oči jste v životě neviděli! Ohromně veliké..podíval se na mě, natočil lehce hlavičku a z oka mu stekla průhledná kapka..poté neohrabaně počalo hrabat pacičkama ve snaze vylézt z díry..když jsem k němu vztahla ruce, hned se přichytil tak pevně...pak jsem se vzbudila a od té doby je se mnou...

 

 

 

 

Prvotřídní malířské plátno ze 100% bavlny s gramáží320g/m2.

Pravé prvotřídní plátno má, na rozdíl od levného plátna z dovozu, zadní stranu obarvenou do hněda. Prvotřídní dvojíté šepsování.

Jako plátno, tak i rám je vyroben z čistě přírodních materiálů,zhotoven z rámečků vyrobených z lehkých, ale pevných smrkových profilových lišt. 100% ekologický výrobek. 

***************************

Převážně pracujeme s barvami KOH-I-NOOR a PEBEO. Barvy se vyznačují vysokým obsahem pigmentu a barevnou světlostálostí. Po zaschnutí vytvoří pružný nekřehnoucí film odolný vůči stárnutí.


  

   

 

 

Způsob dopravy
Obrazy balím velmi pečlivě do folie a kartonů. Vše je pojištěno. Doprava přepravní společností DPD, či Zásilkovna.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od lefpea

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím