Domů Profil prodejce lefpea
Petra Bobalová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Benešov, ČR
  • 4141 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1473) 100%
Nadšenci: 2966
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4141
Registrace: 10.2.2010
Město: Benešov
Stát: ČR
Důležitá informace: Velký nástěnný kalendář velikost A3 JIŽ V PRODEJI. Autorský kalendář obsahuje výběr z naší tvorby pro milovníky dětských pohádek, poetických příběhů, procházek, moří, domků, vesniček... a snů.

lefpea

/ Prodávající
Novinky
1109943
20.7.2024 Přátelství člověka a psa. Pouto, které nezlomí žádná bouře. V každém gestu je něha a porozumění. Soulad. Harmonie. Spolu. Tentokrát v barevnosti lehce purpurové a vzdálenými světly města ♥

Pod značkou LEFPEA se skrývají dvě malířky, Lenka a Petra. Tvoří s radostí, důvěrou a nadějí, plachosti i hravostí, s láskou k přírodě vyjádřitelné diferencí témat. 

Petra

Tvoření mě provází od dětství. Z obrázkových knížek a encyklopedií jsem obkreslovala zvířata, rostliny, stromy i houby. Na základní škole jsem navštěvovala umělecké kurzy. Studovala jsem písmomalířství, typografii a grafiku. Barvy a pastelky mě lákaly víc než malování na grafickém tabletu. Ona nekonečná hra barev, odstínů, rozpíjení, míchání, tahy štětců a vůně plátna, křídy, pastely, skvrny po rozlité vodě. Mám poruchu autistického spektra - Aspergerův syndrom, mé myšlenky přesahují neukázněnost, a potřeba vnitřních stereotypů je často únavná. Nezasahuji, nepřesahuji, mnohdy jen plynu.  Dělám to, co mě nejvíc baví. Maluji. Žiji svůj dětský sen. Se vším pohádkovým, co se odehrává pod mými štětci se znovu a znovu vracím do světa, který je mou vnitřní přirozeností. Tajemství, křehkost, magická ozvěna přírody, zvuky mechů a půltóny ticha. Jsoucno.

Lenka

Malování je mi koníčkem, jako náctiletou mě bavily abstrakce olejem, malba květin i brouků. Mou největší láskou na plátně jsou ovšem domy. Jednoduché, barevné, poházené, reálné i nereálné. Maluji barevné tvary a zjednodušuji si tím svět.  Fascinují mě domy, kde statik přivírá oko.  V zapomenutých zákoutích zasutých zahrad prohlížím zápraží, zádveří, záclony, nálady fasád, cihel a kamenů, luxfer a eternitů. Chodím po světě proti směru hodinových ručiček. Snad smysluplně lelkuji. Mám strakaté myšlenky a mnohdy černobílé názory. Jsem melancholický nostalgik a snílek.  Chce se mi doplout k Zelenému mysu, lajdat se k městu, slunce nést pod paží. Kdyby naše ulice byla Přístavní, můj děda by byl pirát, můj táta by byl námořník. Kéž bych byla vodou a hladila duše ryb.

 

  

***************************************************************

 

 

 

 

 

 

 

Prvotřídní malířské plátno ze 100% bavlny s gramáží320g/m2.

Jako plátno, tak i rám je vyroben z čistě přírodních materiálů,zhotoven z rámečků vyrobených z lehkých, ale pevných smrkových profilových lišt. 100% ekologický výrobek. 

***************************

Převážně pracujeme s barvami KOH-I-NOOR a PEBEO. Barvy se vyznačují vysokým obsahem pigmentu a barevnou světlostálostí. Po zaschnutí vytvoří pružný nekřehnoucí film odolný vůči stárnutí.


  

   

 

 

Způsob dopravy
Obrazy balím velmi pečlivě do folie a kartonů. Vše je pojištěno. Doprava přepravní společností Zásilkovna na pobočky Zásilkovny nebo doručení na adresu službou Záslikovna a DPD.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od lefpea

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--