Profil uživatele
lefpea
Petra Bobalová | prodávající
Benešov
Registrace: 10.2.2010

 

Malba obrazů, akryl na plátno. Každý obraz je originál.

Vneste do svého interiéru klid, pohodu, nebo novou energii.

Chráněno autorským zákonem

 © LEF PEA

 

 

 https://www.fler.cz/shop/lefpea

 ***********************************************
 Obrazy na Fleru prodávám od roku 2015. 

Kreslím a maluji od doby, co jsem udržela první pastelku v ruce. Ve školní družině jsem na dotaz, čím bych chtěla být až budu velká, odpovídala, že chci malovat do knížek. Neznala jsem slovo ilustrátor. Nyní se mi plní sen. Ilustruji dětské knihy, vymýšlím pohádkové potisky dětského nábytku, maluji. Sním.      
Pea

*******************************************************

U táty, stavaře, jsem od mala viděla vždy plány domů, nákresy, modely, fotky. Uchvátila mě architektura. Baví mě vytvářet stavby na plátně, neb tam je vše dovoleno. Statik přivře oko, trámy drží silou vzpomínek. Domy, domky, boudy, garáže, přístavby, oprýskané omítky, nereálné poměry velikostí, neexistující měřítko, či barvy přesycené. Zakoutí, předměstí, střechy. Domy mě prostě fascinují.      LeF

*******************************************************

 Doplňkové fotografie (interiéry) u jednotlivých zboží jsou užity legálně - zakoupeny z fotobanky www.123rf.cz

Fakturu (platný daňový doklad o zaplacení)  vystavuji po připsání platby na účet, v elektronické podobě je ke stažení u Vaší objednávky.
Jelikož platby přijímám a eviduji pouze převodem z účtu na účet, nepodléhám tedy evidenci EET. Ke každému Vašemu převodu peněz z účtu na účet následně vystavuji platný daňový doklad - fakturu.

--------------------------------------------------------------------

Každý obraz, každé dílo  je chráněným autorským dílem!

Autor může svá práva vynutit občanskoprávní žalobou, kterou se může domáhat určení svého autorství, zákazu ohrožení svých práv odstranění následků zásahu do práva i poskytnutí přiměřeného zadostiučinění (omluvou či v penězích); autor také může vyžadovat náhradu škody a vydání bezdůvodného obohacení. Ten, kdo porušuje autorské právo, se však podle českého práva také dopouští trestného činu podle trestního zákoníku („porušování autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi“)

  © LEF PEA 
*********************************************

články ve FLER MAGU

Jak se maluje obraz pro prezidentku

 BLOGY

Pomohu vám s výběrem obrazu do vašeho interiéru:
https://www.fler.cz/blog/dejte-na-svou-intuici-44457


Článek o tom, jak malíř "staví" město a o ponocování:

https://www.fler.cz/blog/jak-malir-stavi-mesto-aneb-ponocuji-41857

Článek o putování Sinead aneb jak vzniká cyklus obrazů.
 https://www.fler.cz/blog/velke-putovani-sinead-38050

 

 

**************************************************************

 

 

Žiji ve světě plném fantazie. Jsem jako velké dítě, které s doširoka otevřenýma očima hltá krásy dospělým neviditelné. Slyším šustění vílích křídel, vidím jejich stopy..vím, že pod zemí se skrývá neuvěřitelné množství tvorů a tvorečků, kteří se bojí lidí, vylezou na povrch jen občas a to za tmy..Miluji vůni dřevěných pastelek. Když kreslím, tak se vždy přenesu tam, na to místo, kde žije ztvárňovaný objekt. Žiju a dýchám právě v tom obrázku. Je to jako hlazení rukou zmoklou srst když kreslím chlupatého tvorečka v dešti. Cítím tep jeho srdce, slyším jeho zrychlený dech který mě hřeje, vůni jeho navlhlé srsti, šimrání vousků na prstech, lehké škrábání mé kůže jeho tenkými drápky, z vlasů mi stékají kapky deště...
Poletuji mezi světy, podle toho, který zrovna kreslím. Proto často působím jako zasněná.
Kreslím od malička. Na střední škole jsem studovala písmomalířství a poté grafiku.
Nemám jeden svůj styl, kterého bych se zuby nehty držela. Při kreslení jsem svobodná. Dílo ke mně předem promlouvá a já se snažím sladit ta slova s technikou tak, aby výsledek byl co nejlepší. Proto klidně použiji ku tvoření pastelky stejně často jako třeba akrylové barvy, aquarelové pastelky, tužky, inkoust, pera, razítka..pohraji si s texturami, do obrazu vlepuji útržky látek, starého papíru..kombinuji možné a nemožné, hlavní je výsledný efekt a pocit. Nemám ráda hloupá pravidla, fialovou barvu, hlupáky a nevychované lidi.
Mám ráda viktoriánskou éru, kabinety kuriozit, surrealismus, tajemné příběhy a staré věci z vetešnictví.

***************************************************************

 

Do práce přicházím většinou druhá, kolegyně zde bývá od půl sedmé, já od třičtvrtě. Dnes jsem došla první. Miluju tahle rána, kdy je všude ticho, v kancelářích nikdo. Tmavé chodby. Nerozsvěcuji je. Možná to bude znít zvláštně, ale ve chvílích, jako je tahle, jsem ráda jako baletka, jako víla..přeji si pohybovat se neslyšně, jakobych tady nebyla..nebo jako bych byla jen závanem větru, vůní..pouštím pc a vařím kávu, lžičku s kávou nesu k hrnku pomalu-nesmí se mi nic vysypat, cinknout....ššššš...vlasy si svážu do drdolu, kolem zápěstí omotám červenou stuhu, kterou byla ozdobená růže k něčím narozeninám a teď leží stočená v polici. Vlhčeným ubrouskem potichu smývám prach ze stolu, vše je tak zvláštně pomalé a jiné...najednou...co? Co to je? něco potichoučku zní místností! Psss, ustrnu v pohybu, natačím hlavu za tím zvukem. V jednom místě se mi hlava zastaví, natáčím ji na stranu a ústa se mi se zatajeným dechem začínají rozpínat do nenápadného úsměvu..Oči dokořán, kmitnutí řas...Povedlo se to! Je to tady! Vše to existuje! Vše, co jsem si myslela, vše co jsem vnitřně cítila. Vše co mě hřálo v srdci a vše o čem byla má duše přesvědčená! Stojím jako socha. Sekundová ručička na hodinách visících na stěně se zastavila. Co když se pohnu a zmizí to? Skoro nedýchám..a poslouchám..slyšíte to taky? ....najednou, jako když sfouknete svíčku, je vše pryč. Slyším klapání bot po schodech, kolegyně rozrazí dveře, odhodí kabelku na židli, zapíná pc a hlasitě odfoukne..:čááu, ty jo, Peti, já jsem tak unavená, jako bych vůbec nespala...."...a já v duchu lituju, že je vše zase pryč, ale usmívám se a kousám si jemně spodní ret..teď už to vím..
(zápisek z dob, kdy jsem pracovala v dtp studiu-2010)

 

..já vám nevím..páááni..byl v mém snu...malinký, trošku ošklivý...přihodilo se to tak zvláštně. Hledala jsem něco pod kořenem velikého stromu, hrabala, ruce po lokty od hlíny..a najednou se hlína propadla a objevila se pod zamotanými kořeny díra ve které leželo tohle klubíčko...otočilo hlavou směrem ke mně a pomalu rozlepovalo oči..Óó lidi, takové oči jste v životě neviděli! Ohromně veliké..podíval se na mě, natočil lehce hlavičku a z oka mu stekla průhledná kapka..poté neohrabaně počalo hrabat pacičkama ve snaze vylézt z díry..když jsem k němu vztahla ruce, hned se přichytil tak pevně...pak jsem se vzbudila a od té doby je se mnou...

 

 

 

 

Prvotřídní malířské plátno ze 100% bavlny s gramáží320g/m2.

Pravé prvotřídní plátno má, na rozdíl od levného plátna z dovozu, zadní stranu obarvenou do hněda. Prvotřídní dvojíté šepsování.

Jako plátno, tak i rám je vyroben z čistě přírodních materiálů,zhotoven z rámečků vyrobených z lehkých, ale pevných smrkových profilových lišt. 100% ekologický výrobek. 

***************************

Převážně pracujeme s barvami KOH-I-NOOR a PEBEO. Barvy se vyznačují vysokým obsahem pigmentu a barevnou světlostálostí. Po zaschnutí vytvoří pružný nekřehnoucí film odolný vůči stárnutí.


  

   

 

 

Obchodní podmínky: 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

 1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Petra Bobalová IČ: 01113674 prostřednictvím internetového obchoduwww.fler.cz/lefpea. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3.  Faktura je pouze on line (šetříme životní prostředí) a je možno stáhnout si ji pod vaší objednávkou. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u ČSOB a FIO banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno společností Geis. Nebo na vámi vybranou pobočku Zásilkovny. 

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. 

GDPR- Zásady práce s osobními údaji
Fler klade na ochranu osobních údajů velký důraz. Taktéž i já, jakožto prodejce kladu velký důraz na ochranu osobních údajů. 

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.
**********************************************

Fakturu (platný daňový doklad o zaplacení)  vystavuji po připsání platby na účet, v elektronické podobě je ke stažení u Vaší objednávky.
Platby přijímám a eviduji pouze převodem na účet.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 10.5.2018

Způsob dopravy
Obrazy balím velmi pečlivě do folie a kartonů. Vše je pojištěno. Doprava přepravní společností GEIS, či Zásilkovna.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
797175
26.3.2019 Dnes a zítra 26 a 27.3. DOPRAVA ZDARMA! V objednávce dopravu vynuluji ♥
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím