Domů Profil prodejce lefpea
Petra Bobalová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Benešov, ČR
  • 2927 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1269) 100%
Nadšenci: 2746
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2927
Registrace: 10.2.2010
Město: Benešov
Stát: ČR
Důležitá informace: Autorský kalendář na rok 2022 již v prodeji ! Výběr z naší tvorby pro milovníky poetických příběhů, domů, lodí a snů ♥

lefpea

/ Prodávající
Novinky
969146
28.9.2021 Souhvězdí kočky 30x30cm ♥

Pod značkou LEFPEA se skrývají dvě autorky, Lenka a Petra. Tvoří s důvěrou a nadějí, plachosti i hravostí, s láskou k přírodě vyjádřitelné diferencí témat. 

Petra

Tvoření mě provází od dětství. Nerada jsem chodila ven mezi děti a raději jsem četla a kreslila podle obrázkových knížek a encyklopedií, obkreslovala a učila se tak znát zvířata, rostliny. Mám poruchu autistického spektra - Aspergerův syndrom, a tak v lecčem potřebuji pomoct, nasměrovat, nakopnout. Pracovala jsem jako grafička v open space kanceláři v Praze, po letech už jsem nedávala to přetížení, přeplněné metro, autobus. Vystřídala jsem různá zaměstnání, proto abych se vrátila zpět k sobě, k tomu, co mě nejvíc baví a tím je malování. žiju svůj dětský sen. Se vším pohádkovým, co se odehrává pod mými štětci se znovu a znovu vracím do světa, který je mou vnitřní přirozeností.

Lenka

Malování je mi koníčkem, jako náctiletou mě bavily abstrakce olejem, malba květin i brouků. Mou největší láskou na plátně jsou ovšem domy. Jednoduché, barevné, poházené, reálné i nereálné. Maluji barevné tvary a zjednodušuji si tím svět. Fascinují mě domy, kde statik přivírá oko.  V zapomenutých zákoutích  zasutých zahrad prohlížím zápraží, zádveří, záclony, nálady fasád, cihel a kamenů, luxfer a eternitů.  Chodím po světě proti směru hodinových ručiček. Mám strakaté myšlenky a mnohdy černobílé názory. Jsem melancholický nostalgik, naivní snílek,  optimista v záloze. Jsem stará škola s mladou duší.

 

 

  

***************************************************************

 

 

 

 

 

 

 

Prvotřídní malířské plátno ze 100% bavlny s gramáží320g/m2.

Jako plátno, tak i rám je vyroben z čistě přírodních materiálů,zhotoven z rámečků vyrobených z lehkých, ale pevných smrkových profilových lišt. 100% ekologický výrobek. 

***************************

Převážně pracujeme s barvami KOH-I-NOOR a PEBEO. Barvy se vyznačují vysokým obsahem pigmentu a barevnou světlostálostí. Po zaschnutí vytvoří pružný nekřehnoucí film odolný vůči stárnutí.


  

   

 

 

Způsob dopravy
Obrazy balím velmi pečlivě do folie a kartonů. Vše je pojištěno. Doprava přepravní společností Zásilkovna na pobočky Zásilkovny nebo doručení na adresu službou Záslikovna a DPD.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od lefpea

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--