Menu
--
Profil prodejce levandulová chaloupka Domů
Profil uživatele
levandulová chaloupka
Prodávající
Praha 5
Registrace: 8.1.2014

Kdo bude mít zájem o vytištěnou fakturu v balíčku, prosím připište mi to k objednávce, jinak faktura je vždy vystavena a lze si ji jednoduše vytisknout pod objednávkou - chceme šetřit lesy.  Děkuji všem za pochopení. Lida

                                         ♥♥♥♥♥

Jmenuji se Ludmila a ruční práce jsou mojí srdeční záležitostí. Mám ráda starý čas našich babiček, venkovský romantický styl a něžnost francouzské Provence. Miluji květiny a ráda pracuji na své zahrádce, která voní po růžích a levanduli.                                                                               

Díky Fleru teď mám možnost se s Vámi o své výrobky podělit a budu potěšena, když Vám udělají alespoň takovou radost jako mně.

Jsem ráda za všechny milé komentáře. Moc si toho vážím.

Jste srdečně zváni do mého tvořivého světa.

Obchůdek spravuji společnými silami s dcerou Lucií. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat Fler poštou.
Na Fleru mě najdete také pod jménem levandulová Liduška, kde nabízím šité a háčkované dekorace do bytu, polštáře, ubrusy a srdíčka plněná levandulí. Pokud nakoupíte také v tomto obchůdku, zaplatíte jen jedno poštovné.

Když není uvedeno jinak, zboží odesílám nejpozději tři dny po připsání peněz na účet. Fakturu v elektronické podobě najdete u své objednávky, tisknu a přikládám do balíčku pouze na vyžádání.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud se chcete o mně dozvědět něco více, dostala jsem možnost představit svoji tvorbu v časopise Katka Křížovky, č. 18/2017. 
 
 
 
 

Doporučuji také návštěvu profilu mé dcery: mezzobella a La Musica. 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně Českou poštou, většinou do dvou dnů od připsání platby na účet. Skladové zásoby se nachází v Černotíně, osobní odběr je možný v Hranicích na Moravě. Odběr v Praze jen po domluvě, počítejte však s delší dodací dobou.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce levandulová chaloupka prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/shop/levandulova-chaloupka. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Mbank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
855297
30.12.2019 ♥♥♥ 15% sleva na čepice, šály, návleky po zadání kódu B7R-NVR-1JZ
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím