Domů Profil prodejce mezzobella
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 5 - Barrandov, ČR
  • 598 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (108) 100%
Nadšenci: 181
Aktivita: aktivní
Prodáno: 598
Registrace: 27.7.2013
Město: Praha 5 - Barrandov
Stát: ČR

mezzobella

/ Prodávající
Novinky
908185
22.10.2020 Dnes moje brož na titulní straně Fleru. Hurá! https://www.fler.cz/archi...

 

Vítejte v mém květinovém království!

Jmenuji se Lucie. Vždy jsem okoukávala výrobky mojí maminky, ale dlouho jsem nenašla odvahu překonat ostych a o něco se sama pokusit.

Svoji kreativitu jsem uplatňovala v hudbě, která se mi stala koníčkem i povoláním. V poslední době mě přepadla potřeba vyjadřovat se i jinak... a tak vznikla moje tvořivá závislost.

Pozitivní je, že jsem opět našla radost z cestování (myslím cestování za prací - chuť cestovat k moři mě nepřešla nikdy). Zjistila jsem, že pro mé tvoření je ideální cesta Praha-Košice. Takže pokud si někdy ve vlaku všimnete někoho, kdo při každém prudším zabrzdění leze po kolenou a hledá zatoulané korálky, budu to pravděpodobně já:) 

Děkuji za návštěvu a doufám, že každý kousek časem najde svého majitele, kterému udělá alespoň takovou radost jako mně:)

 

Na Fleru mě najdete také pod jménem La Musica, kde nabízím výrobky s hudební tématikou a dárky pro muzikanty. Dále mám profil mezzobella - materiál s materiálem k tvoření, ubrousky, kovodíly, metráží atd. Při zakoupení zboží ze všech tří obchůdků platíte jedno poštovné.

Doporučuji také krásné obchůdky levandulová Liduška a levandulová chaloupka, které vedeme společně s mojí maminkou. Pokud si vyberete některý z jejích výrobků a na zboží nespěcháte, lze se domluvit na osobním předání v Praze.

 

Fakturu v elektronické podobě najdete u své objednávky, tisknu a přikládám do balíčku pouze na vyžádání.

POŠTOVNÉ A BALNÉ

Poštovné je u většiny zboží automaticky nastaveno na 50 Kč, po přijetí objednávky bude upraveno dle váhy balíčku a způsobu odeslání. V ceně poštovného je započítáno i balné. 

ČESKÁ POŠTA Změna tarifů od 1. února 2015!!

Balíčky do 2 kg odesílám jako doporučené psaní (45-60 Kč - do výšky obálky 5 cm), jako cenné psaní (dle váhy 50-70 Kč - je zde započítána i cena speciální obálky) nebo jako doporučený balíček (70-80 Kč). 

Snažím se pro vás automaticky vybírat nejlevnější tarif České pošty, pokud máte zájem o odeslání jako např. balík do ruky (s doručením do druhého dne), připište tento požadavek k objednávce.

Omlouvám se, ale na dobírku nezasílám. Děkuji za pochopení. 

 

ULOŽENKA

Kvůli neustálému zdražování služeb České pošty nové nabízím i zaslání přes systém Uloženka, který je ideální hlavně pro větší objednávky - balíky až do váhy 20 kg za stejnou cenu.

O tento způsob doručení je třeba požádat v poznámce u samotné objednávky, kde prosím rovnou specifikujte, které místo vyzvednutí jste si zvolili. Z důvodu časově náročnějšího převozu zboží na podací místo odesílám přes Uloženku jednou týdně (obvykle koncem týdne).

VARIANTA 1: Vyzvednutí na výdejních místech Uloženka za 50 Kč.
Praha 9 - Kolbenova 931/40b, Praha 9
Praha 4 - 5. května 1109/63, Praha 4
Brno - Václavská 237/6, areál ICB vchod č. 9, Brno - město
Brno 2 - Černopolní 54/245, Brno - Černá Pole
Ostrava - 28. října 1422/299, Ostrava - Mariánské Hory 
Hradec Králové - Pražská třída 293, Hradec Králové
Olomouc - Wellnerova 1322/3c, Olomouc – Nová ulice
Plzeň - Tovární 280/7, Plzeň - město
České Budějovice - Novohradská 736/36, České Budějovice
SK - Bratislava - Chorvátska 1, Bratislava - SK

VARIANTA 2: Vyzvednutí na výdejních místech DPD Parcelshop za 60 Kč

Seznam odběrných míst DPT na https://ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek

 

FAKTURY
Standardně faktury ke zboží nepřidávám, každý zákazník si je může vytisknout přímo z Fleru. Dle aktuálně platných zákonů stačí elektronická faktura jako doklad do účetnictví. Pokud si přejete fakturu vytištěnou s mým podpisem, napište to do poznámky k objednávce a fakturu vám samozřejmě přiložím.

 

OSOBNÍ ODBĚR

Nabízím osobní odběr ZDARMA v Praze (větší balíky Praha - Barrandov), menší zásilky dle mých časových možností mohu předat v centru.

 

Při zakoupení zboží z mých dalších profilů: La Musica a Mezzobella - materiál je samozřejmostí sloučení poštovného a zaslání zboží společně. 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, Zásilkovna, osobní předání v Praze.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od mezzobella

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--