Milí zákazníci, při přijetí objednávky oznámím celkovou cenu poštovného, která záleží na velikosti a váze balíčku - pošta (55-120 Kč), Zásilkovna (70 Kč), kurýr (95 Kč). Osobní odběr v Praze zdarma. Pokud máte už... více »
Profil uživatele
La Musica
Lucie Hilscherová | prodávající
Praha 5
Registrace: 8.1.2014

 

„HUDBA JE JAKO DÉŠŤ, KAPKA ZA KAPKOU PRONIKÁ DO SRDCE A OŽIVUJE JEJ.“ Romain Rolland

Je rodu ženského. Potěší Tě a povzbudí. Je krásná, neodolatelná… a když si ji pustíš k tělu, určitě Tě nenechá klidným. Abys jí mohl porozumět, nepotřebuješ rozum, ale otevřené srdce.

Pro někoho představuje hudba pouhou kulisu a výplň dne. Pro mnohé se stala koníčkem, magickým zdrojem inspirace nebo i povoláním. Jsou mezi námi tací, pro které je hudba nezbytnou podmínkou přežití.

 

Vítejte v mém obchůdku!

Jmenuji se Lucie a hudba pro mě znamená vše výše zmíněné. V různých podobách se táhne mým životem jako červená nit a mám to štěstí, že se stala i mým povoláním. Mít spoustu přátel mezi muzikanty obnáší neustálé vymýšlení „akurátních“ a originálních dárků. 

V profilu La Musica nabízím dekorace zdobené technikou decoupage a výrobky s hudební tématikou. Na Fleru mě najdete také jako mezzobella (šité módní doplňky - brože, sponky, čelenky) a mezzobella - materiál. Při zakoupení zboží ze všech tří obchůdků platíte jedno poštovné.

Fakturu v elektronické podobě najdete u své objednávky, tisknu a přikládám do balíčku pouze na vyžádání.

Doporučuji krásné obchůdky mojí maminky levandulová Liduška a levandulová chaloupka. Pokud si vyberete některý z jejích výrobků a na zboží nespěcháte, lze se domluvit na osobním předání v Praze.

 

 

Poštovné je automaticky nastaveno na 70 Kč. Po přijetí objednávky nabídnu možnosti a ceny poštovného - dle váhy a velikosti balíku.

V ceně poštovného je započítáno i balné (náklady na obalový materiál, čas strávený zabalením balíku, odvoz na poštu atd.) 

Každá svíčka je dárkově zabalena do celofánu a ovázána organzovou stužkou, bezpečně obalena a uložena do krabice (šetřím přírodu a používám recyklovaný materiál).

Na dobírku nezasílám, děkuji za pochopení. 

Pro orientaci: váha malé svíčky cca 200 g, velké svíčky cca 420 g.

 

GEIS

  • zaslání na Vaši adresu za jednotnou cenu - bez ohledu na váhu - 90 Kč

 

ZÁSILKOVNA 

 

ČESKÁ POŠTA

POZOR - od roku 2019 není u zásilek rozhodující váha, ale velikost - cena bude oznámena při potvrzení objednávky

https://www.fler.cz/magazin/drtiva-zmena-ceniku-ceske-posty-od-1-brezna-2019-2655

  • 60-120 Kč

 

FAKTURY

Standardně faktury ke zboží nepřidávám, každý zákazník si je může vytisknout přímo z Fleru. Dle platných zákonů stačí elektronická faktura jako doklad do účetnictví. Pokud si přejete fakturu vytištěnou s mým podpisem, napište to do poznámky k objednávce.

 

OSOBNÍ ODBĚR

Nabízím osobní odběr ZDARMA v Praze na Barrandově, menší zásilky dle mých časových možností mohu předat v centru.

 

Při zakoupení zboží z mých dalších profilů: Mezzobella a Mezzobella - materiál je samozřejmostí sloučení poštovného a zaslání zboží společně. 

Způsob dopravy
Prosím přečtěte si záložku Poštovné a balné! Zboží zasílám přes Českou poštu, Zásilkovnu a dopravce Geis. Je možný osobní odběr v Praze na Barrandově, dle mých časových možností i v centru (Smíchov, Anděl).
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem, ví o svém právu na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce La Musica prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/la-musica. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Dodací podmínky

Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Mbank). Prodávající odešle kupujícímu zboží ve lhůtě uvedené u daného zboží, která se začíná počítat druhým pracovním dnem od připsání částky na účet prodávajícího.

Zboží je odesíláno Českou poštou (doporučená zásilka, balík do ruky či balík na poštu), případně Zásilkovnou nebo Uloženkou. K poštovnému je účtováno také balné.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Reklamace

Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

 

Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu

Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Podání návrhu i následná účast při mimosoudním řešení sporu je pro uživatele zdarma, přičemž veškeré případné náklady vzniklé v souvislosti s mimosoudním řešením sporu nese každá strana samostatně. Pro uživatele je volba mimosoudního řešení sporu dobrovolná.

Návrh na zahájení mimosoudního řízení musí obsahovat náležitosti dle § 20n zák. o ochraně spotřebitele. Návrh na mimosoudní řešení sporu lze podat nejpozději do 1 roku ode dne, kdy spotřebitel poprvé u prodávajícího uplatnil nárok, který je předmětem sporu.

Veškeré další podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz 


 

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím