Věšáky (náušnicovníky - přesunuty nově na profil Želvír)!!
Profil uživatele
linzii
Prodávající
Zavlekov
Registrace: 10.11.2008

Vítám všechny v mém šperkařském koutku!

Najdete zde hlavně šperky z rokajlu, upřednostňuji kvalitní české korálky značky Preciosa, které si v ničem nezadají se zahraničními (japonskými). I proto jsou výborným vývozním artiklem Jablonecka. Práce na špercích mne velmi baví a je mým koníčkem mnoho let. Nicméně je to práce nimravá, na některých špercích pracuji i mnoho hodin, kradu každou volnou chvilku. Proto se není čemu divit, že by tomu měla odpovídat i cena šperků. Šperky jsou šity speciální pevnou nylonovou nití k tomu určenou, nebo vlascem. Za každý kousek ručím, každý je stejně precizně vyrobený. Dále u mne najdete hodiny z pravého smaltu a věšáky (náušnicovníky - na profilu Želvír)Mrkající.

Neváhejte a vstupte, kochejte se, komentujte. Budu velmi ráda. Přeji pěkný den!

Šperk z korálků, který zrovna nenosíte doporučuji ukládat do šperkovnic mimo sluneční světlo, neměl by přijít do přímého styku s parfémem a vodou. Takto uchovávaný Vám vydrží nejdéle.

Jsem členkou týmu tvůrců šitých šperků Fler Beadweawing Team:

Mám tu ještě profil Rusovláska se šperky pro běžné nošení, drhanými náramky, smalty a cenově dostupnými šperky. Neváhejte nakouknout!

Zde na Fleru má svůj profil i můj kamarád Honza - U Lípy - materiál, kde nabízí úžasné minerály, korálky, vrtané korálky, bižuterní komponenty a další materiál pro Vaši tvorbu. Mohu ho jen doporučitUsmívající se

Pro klid mé duše uvítám, když mi napíšete, zda Vám balíček v pořádku došel, popřípadě můžete napsat hodnocení.

A zde jsou ukázky mé tvorby.

Mé nejoblíbenější korálkové výtvory - náhrdelníky a náramky:

Ještě ochutnávka ostatních šperků:

Oblíbené obšívané kuličky na mnoho způsobů:

Hodiny z pravého smaltu pálené v peci na 830°C:

Další oblíbenou činností jsou drhané náramky (na profilu Rusovláska):

Posledními v mé nabídce jsou věšáky na klíče či na náušnice (zde):

Velmi ráda tvořím na přání, pouze hodiny z pravého smaltu na přání nejsou, protože jde o složitý proces a dá se říci alchymii a zrovna ta konkrétní věc na přání se mi nedaří. Co se týče ostatních výrobků, lze je provést v jakýchkoli barvách, provedeních a délkách. Nebojte se ozvat vnitřní poštou, vše dám nejdříve ke schválení:) Přeji příjemně strávený čas v mém virtuálním obchůdku.

 

 

TOPlist

Způsob dopravy
Drobné zboží zasílám v bublinkové obálce, smaltované hodiny a větší kousky v krabičkách různých tvarů, vždy se snažím, aby nedošlo k poškození zboží! Poštovné je většinou 49 Kč. Více kusů je za jedno poštovné! Pokud objdnáte cokoli z profilu Rusovláska, opět platíte pouze jedno poštovné.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce U Lípy - materiál prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/linzii. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.4. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo nápravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu vystaven doklad, který slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. 

Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2016.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
243283
9.3.2014 Šperky z výstavy jsou opět v nabídce!!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím