Domů Profil prodejce Lucie Ernestova
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 17 hodin.
  • Maskovice - Netvořice, ČR
  • 15654 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2040) 100%
Nadšenci: 3121
Aktivita: aktivní
Prodáno: 15654
Registrace: 5.12.2008
Město: Maskovice - Netvořice
Stát: ČR
Důležitá informace: Právě jsme pro Vás připravili slevu na Diáře pro rok 2023!!! Vaše Lucie Ernestová

Lucie Ernestova

/ Prodávající
Novinky
1041325
4.1.2023 Diáře pro rok 2023 s výraznou slevou:-)

Jsem ilustrátorka, grafička a máma dvou kluků. Vymýšlím a vydávám hry šité na míru dětskému humoru a fantazii. Snažím se, aby byly krásně ilustrované, akorát rychlé, akorát složité, akorát drahé a také trochu bystřily myšlení.

Herní plány vznikly na popud věčných hádek mých dětí u Člověče nezl., na rezignaci na příliš složitá pravidla u některých her a na nepoměr cena/výkon u her jiných. Ráda utíkám od počítače k tužce a nechám se unášet představivostí, utápím se v detailech, vymýšlím nová pravidla her a komponuji staronové světy …

Mám ráda, když se děti smějí a velmi mě inspiruje, čemu všemu se to chechtají. Do průběhu her se snažím vpasovat podněty k milému špičkování a taky trochu k nenásilnému přemýšlení a vzdělávání.

Vymyslela jsem vlastní knižní konstrukci her, která je skladná a vhodná na cesty. Vejdou se do ní rovnou 4 hry a sáček s kostkou a dřevěnými figurkami. Mezi lidmi jsou už tisíce mých knížkoher a nakladatelství REBO koupilo má autorská práva do celého světa.

Kreslím inspirační obrázky na důležitá životní témata. Stávají se zrcadlem našich vlastních postojů a odrazovým můstkem pro zajímavé rozhovory. Jsou bezpochyby vhodným pomocníkem pro všechny moudré rodiče a učitele, kterým se mohou stát průvodci jejich vlastními pohledy na svět. Také o ty začíná být zájem i ve světě.

Nejsem velká firma, jsem obyčejná ženská, která našla svoji cestu:)

Více o mně se dozvíte zde //www.fler.cz/magazin/lucie-ernestova-jsem-napadana-napady-1746


 

 

 

Způsob dopravy
Objednávky jsou baleny do bublinkatých fólií nebo kartonových krabic. Zásilky odesíláme vždy v úterý a ve čtvrtek. K přepravě balíčků do 2 kg. využíváme služeb České pošty a zásilky od 2 do 50 kg zasíláme přepravní společností DPD.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lucie Ernestova

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--