Kalendáře a diáře od Lucie Ernestové na rok 2019 se slevou 35%!!!
Profil uživatele
Lucie Ernestova
Prodávající
Maskovice - Netvořice
Registrace: 5.12.2008

Jsem ilustrátorka, grafička a máma dvou kluků. Vymýšlím a vydávám hry šité na míru dětskému humoru a fantazii. Snažím se, aby byly krásně ilustrované, akorát rychlé, akorát složité, akorát drahé a také trochu bystřily myšlení.

Herní plány vznikly na popud věčných hádek mých dětí u Člověče nezl., na rezignaci na příliš složitá pravidla u některých her a na nepoměr cena/výkon u her jiných. Ráda utíkám od počítače k tužce a nechám se unášet představivostí, utápím se v detailech, vymýšlím nová pravidla her a komponuji staronové světy …

Mám ráda, když se děti smějí a velmi mě inspiruje, čemu všemu se to chechtají. Do průběhu her se snažím vpasovat podněty k milému špičkování a taky trochu k nenásilnému přemýšlení a vzdělávání.

Vymyslela jsem vlastní knižní konstrukci her, která je skladná a vhodná na cesty. Vejdou se do ní rovnou 4 hry a sáček s kostkou a dřevěnými figurkami. Mezi lidmi jsou už tisíce mých knížkoher a nakladatelství REBO koupilo má autorská práva do celého světa.

Kreslím inspirační obrázky na důležitá životní témata. Stávají se zrcadlem našich vlastních postojů a odrazovým můstkem pro zajímavé rozhovory. Jsou bezpochyby vhodným pomocníkem pro všechny moudré rodiče a učitele, kterým se mohou stát průvodci jejich vlastními pohledy na svět. Také o ty začíná být zájem i ve světě.

Nejsem velká firma, jsem obyčejná ženská, která našla svoji cestu:)

Více o mně se dozvíte zde https://www.fler.cz/magazin/lucie-ernestova-jsem-napadana-napady-1746


 

 

 

Způsob dopravy
Objednávky jsou baleny do bublinkatých fólií nebo kartonových krabic. Zásilky odesíláme vždy v úterý a ve čtvrtek. K přepravě balíčků do 2 kg. využíváme služeb České pošty a zásilky od 2 do 50 kg zasíláme přepravní společností DPD.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
753845
9.10.2018 Kalendář Miluj svůj život 2019 s ilustracemi Lucie Ernestové je skladem!!!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím