Právě jsme pro Vás vystavili nové kalendáře Lucie Ernestové:-) Nově je k dostání Rodinný až pro 5 členů rodiny a Stolní 2018!
Profil uživatele
Lucie Ernestova
Prodávající
Maskovice - Netvořice
Registrace: 5.12.2008

Jsem ilustrátorka, grafička a máma dvou kluků. Vymýšlím a vydávám hry šité na míru dětskému humoru a fantazii. Snažím se, aby byly krásně ilustrované, akorát rychlé, akorát složité, akorát drahé a také trochu bystřily myšlení.

Herní plány vznikly na popud věčných hádek mých dětí u Člověče nezl., na rezignaci na příliš složitá pravidla u některých her a na nepoměr cena/výkon u her jiných. Ráda utíkám od počítače k tužce a nechám se unášet představivostí, utápím se v detailech, vymýšlím nová pravidla her a komponuji staronové světy …

Mám ráda, když se děti smějí a velmi mě inspiruje, čemu všemu se to chechtají. Do průběhu her se snažím vpasovat podněty k milému špičkování a taky trochu k nenásilnému přemýšlení a vzdělávání.

Vymyslela jsem vlastní knižní konstrukci her, která je skladná a vhodná na cesty. Vejdou se do ní rovnou 4 hry a sáček s kostkou a dřevěnými figurkami. Mezi lidmi jsou už tisíce mých knížkoher a nakladatelství REBO koupilo má autorská práva do celého světa.

Kreslím inspirační obrázky na důležitá životní témata. Stávají se zrcadlem našich vlastních postojů a odrazovým můstkem pro zajímavé rozhovory. Jsou bezpochyby vhodným pomocníkem pro všechny moudré rodiče a učitele, kterým se mohou stát průvodci jejich vlastními pohledy na svět. Také o ty začíná být zájem i ve světě.

Nejsem velká firma, jsem obyčejná ženská, která našla svoji cestu:)

Více o mně se dozvíte zde https://www.fler.cz/magazin/lucie-ernestova-jsem-napadana-napady-1746


 

 

 

Způsob dopravy
Objednávky jsou baleny do bublinkatých fólií nebo kartonových krabic. Zásilky odesíláme vždy v úterý a ve čtvrtek. K přepravě balíčků do 2 kg. využíváme služeb České pošty a zásilky od 2 do 50 kg zasíláme přepravní společností DPD.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
625659
23.5.2017 Léto je tu každým dnem, máme pro Vás krásné letní šatičky s autorským potiskem od Lucie:-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.