Profil uživatele
mago-materiál
Prodávající
Železnice
Registrace: 14.3.2016

Dobrý den,

jmenuji se Eva a zde na Fleru nabízím svou keramiku na profilu mago. Tento materiálový profil mago-materiál je jeho sesterským profilem. 

Budu zde postupně přidávat materiálové přebytky ze své dílny, které již nevyužiji.

Můžete se těšit na glazury různých firem,  Engoby vlastní výroby, nářadí nové ale i použité, pláty do pece různých rozměrů, kruhy a válcovací stolice...

Glazury a engoby jsou originálně zabalené, ale již je nevyužiji ve svých projektech, tak je nabízím dál s velkou slevou. 

S případnými dotazy se neváhejte na mě obrátit, pokud to bude v mých silách, ráda Vám poradím.

Eva

Způsob dopravy
Materiál posílám Českou poštou (na výběr je na poštu nebo balík do ruky) v pečlivě a s láskou zabalené pevné krabici jako pojištěný balíček. Zákazník je ČP informován o průběhu doručování zásilky (SMS avízem) Zboží ihned dostupné odesílám zpravidla hned následující den po připsání platby. Za poškození zásilky nebo jejího obsahu přepravou nese zodpovědnost přepravce (Česká pošta) nikoliv prodejce. Reklamaci přepravy je povinen učinit zákazník bez zbytečného prodlení (max. 2 dny od doručení). Po této lhůtě již Česká pošta nebere na případné reklamace zřetel. Zboží je možné zaslat také přes Zásilkovnu.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
624149
17.5.2017 Dobré odpoledne:) moji milí:) do nabídky jsem přidala i metalfrity:)https://www.fler.cz/zbozi... Přeji příjemné nakupování:)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.