♥♥♥ Moji milí zákazníci ♥♥♥ zboží, které potřebujete mít doma do Vánoc, prosím objednávejte v kategorii DODÁNÍ DO VÁNOC. To co je 1 měsíc a více, prosím dotazujte vnitřní poštou ... mám toho ještě spoustu... více »
Profil uživatele
mago
Prodávající
Železnice - Cidlina
Registrace: 12.10.2012

Dobrý den, jmenuji se Eva a zvu Vás do svého světa plného kvalitní keramiky tradičních tvarů a tradičních i netradičních barev...:)

 

 
 

Prohlášení pro odběratele

Výrobky mnou uváděné na trh, které jsou určeny pro styk s potravinami, jsou vyráběny a kontrolovány v souladu se všemi normami a předpisy vztahujícími se k výrobě a prodeji užitkové keramiky. Zvláště pak vyhlášky 38/2001 Sb ve znění pozdějších předpisů.

Toto prohlášení je vydáno na základě Protokolu o zkoušce SZÚ Ústí nad Labem č. 78759/2016, 78760/2016, 78761/2016, 78762/2016, 78763/2016.

Hodnoty mých výrobků splňují všechny limity uvedené v platné legislativě. Tímto jsou splněné všechny požadavky stanovené zákonem č. 258/2000 Sb O ochraně veřejného zdraví. Výrobky splňují všechna nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 1935/2004 O materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami ve znění pozdějších předpisů.

Keramika Mago je certifikovaným nositelem značky "Regionální produkt"

 

Pokud se Vám některý z mých výrobků líbí, jen Vám nevyhovuje jeho velikost či barevnost... máte nápad, jak to udělat ještě lépe..., kontaktujte mě prosím vnitřní poštou. Pokud to bude možné, ráda Vám vyrobím zboží dle Vašich představ na zakázku:)

 

Každý kus je točen i dekorován samostatně, proto nejsou žádné dva kusy, jak to u práce lidských rukou už bývá, úplně identické, jsou si jen velmi, velmi podobné... :):):) Barevnost (v rámci vybrané rodinky) a velikost jsou zachovány.

Zboží s dodací lhůtou 1 měsíc a více je vystaveno na základě ilustrativní fotografie. Je vyráběno jako zboží na zakázku (od hroudy hlíny až po hrneček) a jeho provedení se může v detailech lišit. Barevnost je vždy podřízena příslušné barevné rodince:), kterou si zákazník vybere:). Tvar a velikost (obsah) jsou vždy zachovány dle původního zboží:)

Na mém materiálovém profilu https://www.fler.cz/mago-material naleznete glazury, engoby, barvítka... za velmi výhodné ceny:)

Dobrý den, jmenuji se Eva a výtvarnému umění se věnuji více než 25 let. Vystudovala jsem 2 střední umělecké školy (obor Umělecký keramik a Umělecká řemesla) a na VŠ jsem si ještě o velký kus posunula své výtvarné obzory a doplnila i pedagogické vzdělání. Dlouhou dobu se mi dařilo kombinovat profesi výtvarníka a pedagoga. V posledních pár letech jsem velmi ráda dala přednost oboru, který mě do výtvarného světa vlastně přivedl - keramice. 

Miluji barvy, jejich kontrasty a symboliku:)

Kladu důraz na funkční detail vycházejíci z tradice:)

Nechávám se inspirovat přírodou:)

Miluji zvířata:)

 

Mám ráda svou práci, ve které se snoubí tradiční řemeslo s moderním designem:)

 

Ohnivý rej:

image

 

Originální a osobité hodiny nejen k této rodince si můžete prohlédnout zde

 

Lesní rozbřesk:

Čajová konvice  Buclatá - Lesní rozbřeskvařečkovník Véna - Lesní rozbřeskHrneček Poupě - Lesní rozbřeskVelký hrnek Buclák - Lesní rozbřesk..

Originální a osobité hodiny nejen k této rodince si můžete prohlédnout zde

Lesní rozbřesk... drátované hodinyLesní rozbřesk... kyvadlové drátované hodiny

Oranžáda:

miska Ušatka - OranžádaKameninový trychtýř - Oranžádahrnek vysoký štíhlý Elegán - OranžádaLis na citróny - Oranžáda

Originální a osobité hodiny nejen k této rodince si můžete prohlédnout zde

Zaostřeno na čas... kyvadlové drátované hodiny

 

Vodní víry:

hrnek Buclák velký - Vodní vírymiska Ušatka - Vodní víryKameninový trychtýř - Vodní víryMýdlenka  - Vodní víry

V kraji vína Bordeaux...: 

miska s ušima s podtalířem - V kraji vína Bordeauxpohár na víno \Forma Bábinka s ušima - V kraji vína Bordeaux...Hrneček Panáček s podšálkem-v kraji vína Bordeaux

 

Z mechu a kapradí...:

Kameninová forma na bábovku - Z mechu a kapradíKrmítko pro ptáčky rezervace - Z mechu a kapradíSítko na čaj Matěj - Z mechu a kapradí...Ohříváček Rovný - Z mechu a kapradí

Originální a osobité hodiny nejen k této rodince si můžete prohlédnout zde

Prorostlé šípkovým keřem... drátované hodiny

Klasik Rustikal:

Forma Bábinka s ušima - Klasik Rustikalláhev Boubelka menší - Klasik RustikalKameninový cedník Špagát - Klasik RustikalLis na citróny - Klasik Rustikal

 

 Z hlubin Země:

Stojánek na ubrousky - Z hlubin Zeměvařečkovník/hrnec/váza Ota - Z hlubin ZeměKameninový cedníček Vlastík 1 - Z hlubin ZeměPtáček do každého počasí 2 - Z hlubin Země

Boží oko:

Čajová konvička Brouček s ratanem - Boží okovařečkovník Véna - Boží okoMělký talíř - Boží okohrnek - byliňák - Ohnivý rej

 Nebe, peklo, ráj...: 

Kameninový cedník na nožce - Nebe, peklo, ráj...vařečkovník/hrnec/váza Ota - Nebe, peklo, ráj...Forma na muffiny - Nebe, peklo, ráj...Velký džbán Paní Starostová - Nebe, peklo, ráj...

 Zahradní keramika:

Kameninové světlo rybka BublifukKameninový truhlík na objednávku - \Šnečí květináč vyššíKameninové zahradní světlo - Rašení

Prohlášení pro odběratele

Výrobky mnou uváděné na trh, které jsou určeny pro styk s potravinami, jsou vyráběny a kontrolovány v souladu se všemi normami a předpisy vztahujícími se k výrobě a prodeji užitkové keramiky.

Zvláště pak vyhlášky 38/2001 Sb ve znění pozdějších předpisů. Toto prohlášení je vydáno na základě Protokolu o zkoušce SZÚ Ústí nad Labem č. 78759/2016, 78760/2016, 78761/2016, 78762/2016, 78763/2016.

Hodnoty mých výrobků splňují všechny limity uvedené v platné legislativě. Tímto jsou splněné všechny požadavky stanovené zákonem č. 258/2000 Sb O ochraně veřejného zdraví. Výrobky splňují všechna nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 1935/2004 O materiálech a předmětech zrčených pro styk s potravinami ve znění pozdějších předpisů.

Všechno zboží, které je zde vystaveno vykazuje vysoké užitkové vlastnosti. Jedná o kameninu vypálenou na vysokou teplotu 1250 C.

Kamenina je díky výšce výpalu a minimální nasákavosti  vysoce odolná a trvanlivá. O čemž mě mimo jiné neustále informují moji spokojení zákazníci a to včetně majitelů několika restaturací, v nichž si rovněž můžete pochutnávat z mého nádobí:):).

I Vám se moje nádobí může stát každodenním společníkem a pokud používáte myčku na nádobí nebo mikrovlnnou troubu, tak věřte, že ani tam neutrpí žádnou úhonu :):).). 

Nádobí, které je určeno k pečení, zapékání a vaření je možno použít v jakékoliv troubě (elektrické, plynové i horkovzdušné).

!!! NEPOUŽÍVAT K VAŘENÍ NA SPORÁKU !!!
(elektrickém, plynovém ani indukčním).

!!! NEVYSTAVOVAT TEPLOTNÍM ŠOKůM !!!
(Po vyjmutí z trouby nechte pomalu zchladnout a až poté myjte)

Při nesprávném používání

!!! HROZÍ NEBEZPEČÍ PRASKNUTÍ !!!

Velmi podrobné informace si můžete přečíst v mém blogu  

A pokud jste kuchařští nadšenci, můžete vstoupit do mého Klubu hliněného vaření.

 

Způsob dopravy
Keramiku posílám Českou poštou v pečlivě a s láskou zabalené pevné krabici jako pojištěný a křehký balík do ruky. Zákazník je ČP informován o průběhu doručování zásilky (SMS avízem) Uhrazené objednávky odesílám dle dostupnosti zboží. Zboží ihned dostupné odesílám zpravidla hned následující den po připsání platby. Za poškození zásilky nebo jejího obsahu přepravou nese zodpovědnost přepravce (Česká pošta) nikoliv prodejce. Reklamaci přepravy je povinen učinit zákazník bez zbytečného prodlení (max. 2 dny od doručení). Po této lhůtě již Česká pošta nebere na případné reklamace zřetel.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce mago prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.fler.cz

1.2. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele profilu mago) a kupujícího.

1.3. Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti.

1.4. Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v kupní smlouvě. Odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními obchodních podmínek.

1.5. Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce.

1.6. Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. 

2.Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

2.3. Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu.

2.4. Poznámka zákazníka v objednávce neslouží pro požadavky zákazníka na jakoukoliv změnu charakteru objednávaného zboží. Prodávající má v takovém případě právo objednávku odmítnout. Změny jsou možné pouze po předchozí individuální domluvě interní poštou.

2.5. Prodávající má právo odmítnout objednávku nebo její část.

2.6. Kupní smlouva vzniká momentem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění. 

2.7. Platba bankovním převodem má být uhrazena do 10 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník obratem informován elektronicky. Po neuhrazení objednávky ve stanovené lhůtě je zákazník o této skutečnosti informován elektronickou poštou a po 2. upomínce dojde ke stornování objednávky. 

2.8. Zboží vyráběné na zakázku se řídí podmínkami uvedenými v odstavci 7.

2.9. V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky (přijetí, uhrazení a odeslání objednávky) elektronickou poštou na adresu uvedenou odeslání objednávky nebo registraci svého profilu.

2.10. Kupující dostane objednané zboží za cenu platnou v době objednání. U zboží na zakázku může dojít ke změně ceny po předchozí dohodě s kupujícím, viz odstavec 7.

2.11. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

2.12. Účetní doklad (faktura) je vystavován pouze elektronicky a slouží zároveň jako dodací a záruční list. Tištěná verze faktury je zasíláná pouze na vyžádání.

3. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

3.1. Kupující má právo podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Pokud se tak rozhodne, neprodleně  o tom informuje prodávajícího a nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, pošle zpět v uvedené lhůtě (lhůta se počítá od data odeslání). Prodávající do 30 dnů od odstoupení vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

Před odesláním zboží zpět je kupující povinnen o tomto informovat prodávajícího.


3.2. Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.

3.3. Zboží na zakázku nelze vrátit bez udání důvodu, viz odstavec 7. 

4. Práva a povinnosti prodávajícího

4.1. Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na adresu kupujícího v termínu, který vyplývá s dodací lhúty zboží při potvrzení objednávky (pokud se s kupujícím nedohodne na jiném termínu).

Účetní doklad (faktura) je vystavován pouze elektronicky a slouží zároveň jako dodací a záruční list. 

4.2. Prodávající má právo odmítnout objednávku nebo její část pokud zboží není skladem. Prodávající má právo odmítnout objednávku nakupujícímu, jemuž byla v minulosti objednávka zrušena z důvohu jejího neuhrazení.

4.3. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění.  

5. Práva a povinnosti kupujícího

5.1. Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

5.2. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením. Pro zboží na zakázku jsou podmínky upřesněny v odstavci 7.

5.3. V případě, že věc při převzetí kupujícím je v rozporu s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

6. Dodací podmínky

6.1. Dodací podmínky pro Českou republiku.

6.1.1. Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou jako adekvátně pojištěný a křehký balík do ruky.

6.1.2. Za poškození zásilky nebo jejího obsahu přepravou nese zodpovědnost přepravce (Česká pošta) nikoliv prodejce. Reklamaci přepravy je povinenen učinit zákazník bez zbytečného prodlení (max. 2 dny od doručení). Po této lhůtě již Česká pošta nebere na případné reklamace zřetel.

6.1.3. Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty + balné.

6.1.4. Zboží je možné po předchozí dohodě emailem vyzvednout osobně v Praze, Jičíně nebo v Cidlině. V takovém případě zákazník při objednávání v košíku připíše do poznámky "Osobní odběr" a specifikuje místo a datum převzetí. Při osobním odběru je poštovné zdarma, je účtováno pouze balné 40,-.

6.1.5. Odeslání zboží, které je dostupné ihned, trvá obvykle 1-5 pracovních dnů.

6.1.6. Odeslání zboží, které má jinou dostupnost než ihned, se řídí touto dodací lhůtou. Dodací lhůta se počítá ode    dne úhrady zboží.

6.2 Dodací prodmínky pro zahraničí.

6.2.1. Zakoupené zboží je možné zaslat i do zahraničí.

6.2.2. Poštovné se řídí platným ceníkem České pošty pro příslušnou zemi.

7. Zboží na zakázku

7.1.  Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle spefických požadavků zákazníka (požadavek na rozměr a tvar). Zbožím na zakázku se rovněž rozumí zboží, které není aktuálně dostupné ve skladových zásobách (zboží s dodací lhůtou 1 měsíc a více) a je vystaveno pouze na základě ilustrativní fotografie dle naposledy fyzicky dostupného kusu. Zákazník je o této skutečnosti informován v profilu prodávajícího.

7.1.1. Požadavku na barevnost lze vyhovět pouze s ohledem na barevnost nabízenou v rámci barevných rodinek (zákazník požaduje barevnost z jiné rodinky). Jiné barevnosti nelze z technologických důvodů vyhovět.

7.1.2. Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat interní poštou.

7.1.3. Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován elektronickou poštou.

7.2. Průběh objednání zboží na zakázku.

7.2.1. Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány.

7.2.2. Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s dobou dodání a přibližnou cenou.

7.2.3. Po zákazníkovi je požadováno uhrazení ohodnuté ceny. Zboží je vystaveno na ilustrativní fotografii s popisem včetně dohodnutých specifikací dle dohody mezi prodávajícím a kupujícím. U zboží bude uveda plná cena. Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a uživatelem kupní smlouva.

7.2.4. Prodávající začíná zboží na zakázku realizovat až dnem, kdy byla uhrazena v plné výši.

7.3. Vyhotovení zboží na zakázku.

7.3.1. Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně.

7.4. Platební a dodací podmínky pro zboží na zakázku.

7.4.1. U zboží na zakázku lze využít pouze bankovní převod předem, či platbu v hotovosti.

7.4.2. Zboží je zasláno neprodleně po jeho vyrobení. Zboží je zasláno prostřednictvím České pošty.

7.5. Vrácení a reklamace zboží na zakázku.

7.5.1. Na vrácení zboží na zakázku nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci.

7.5.2. Reklamace se řídí platným reklamačním řádem uvedeným v odstavci 8.

8. Reklamační řád

8.1. Záruční doba

8.1.1. Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců.

8.1.2. Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.

8.1.3. Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.

8.1.4. V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.

8.1.5. Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, záruka se obnovuje v plné výši.

8.1.6. Záruka se vztahuje na vady materiálu a funkční vady. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží.

8.2. Způsob reklamace

8.2.1. Před samotnou reklamaci zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady.

8.2.2. Při uplatnění reklamace je nutno předložit (odeslat poštou na adresu prodejce) řádně zabalený reklamovaný předmět plnění (dle předchozí dohody s nakupujícím, viz bod 8.2.1).

8.2.3: Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám.

8.2.4. V případě potvrzení oprávněnosti reklamace má zákazník nárok požadovat náhradu přiměřených nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.

8.2.5. V případě uplatnění reklamace si zákazník ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy daného zboží, nejlépe do obalu originálního a to z důvodu nebezpečí možného poškození zboží.

8.3. Provedení reklamace

8.3.1. Prodejce po prozkoumání předložených dokladů a zběžné prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.

8.3.2. O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem).

8.3.3. V případě neoprávněné reklamace má prodávající právo naúčtovat odběrateli částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační postup.

9. Vrácení zboží

9.1. Kupující má ze zákona právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od obdržení.

9.2. Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité a schopné dalšího prodeje.

9.3. Ve vrácené zásilce má být také kopie dokladu o koupi. Zásilka odeslaná na dobírku nebude převzata.

9.4. Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 10 pracovních dnů.

9.5. Vrácení zboží nepodléhá zboží realizované na zakázku. Zbožím vytvořeným na zakázku se rozumí vše, co není ve skladových zásobách (zboží s dodací lhůtou měsíc a více).

10. Závěrečná ustanovení

10.1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

10.2. Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

V Cidlině 1.1.2014

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
681792
11.12.2017 Dobrý den, moji milí:) mám tu pár 1,5 a 2 litrových kvašáků ke glazování s DODÁNÍM DO VÁNOC. Během dneška a zítra mohu na dotaz naglazovat a hned v pondělí 18.12. odeslat :) Přeji krásný den :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.