Menu
--
Profil prodejce mago Domů
Profil uživatele
mago
Prodávající
Železnice - Cidlina
Registrace: 12.10.2012
 
Dobrý den, jmenuji se Eva a zvu Vás do našeho světa plného kvalitní keramiky tradičních tvarů a tradičních i netradičních barev...:)

 

 
 

Prohlášení pro odběratele

Výrobky námi uváděné na trh, které jsou určeny pro styk s potravinami, jsou vyráběny a kontrolovány v souladu se všemi normami a předpisy vztahujícími se k výrobě a prodeji užitkové keramiky. Zvláště pak vyhlášky 38/2001 Sb ve znění pozdějších předpisů.

Toto prohlášení je vydáno na základě Protokolu o zkoušce SZÚ Ústí nad Labem č. 78759/2016, 78760/2016, 78761/2016, 78762/2016, 78763/2016.

Hodnoty našich výrobků splňují všechny limity uvedené v platné legislativě. Tímto jsou splněné všechny požadavky stanovené zákonem č. 258/2000 Sb O ochraně veřejného zdraví. Výrobky splňují všechna nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 1935/2004 O materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami ve znění pozdějších předpisů.

Keramika Mago je certifikovaným nositelem značky "Regionální produkt"

image

 

Pokud se Vám některý z našich výrobků líbí, jen Vám nevyhovuje jeho velikost či barevnost... máte nápad, jak to udělat ještě lépe..., kontaktujte nás prosím vnitřní poštou. Pokud to bude možné, rádi Vám vyrobíme zboží dle Vašich představ na zakázku:)

 

Každý kus je točen i dekorován samostatně, proto nejsou žádné dva kusy, jak to u práce lidských rukou už bývá, úplně identické, jsou si jen velmi, velmi podobné... :):):) Barevnost (v rámci vybrané rodinky) a velikost jsou zachovány.

Zboží s dodací lhůtou 1 měsíc a více je vystaveno na základě ilustrativní fotografie. Je vyráběno jako zboží na zakázku (od hroudy hlíny až po hrneček) a jeho provedení se může v detailech lišit. Barevnost je vždy podřízena příslušné barevné rodince:), kterou si zákazník vybere:). Tvar a velikost (obsah) jsou vždy zachovány dle původního zboží:)

 

 

Na našem materiálovém profilu https://www.fler.cz/mago-material naleznete glazury, engoby, barvítka... za velmi výhodné ceny:)

 

Starodávné, léty prověřené tvary našich babiček a prababiček jsou vytvářeny tradiční keramickou technikou-točením na hrnčířském kruhu. Poté jsou sušeny, retušovány, dosoušeny a poprvé páleny. V tomto okamžiku dojde k rozhodování, zda dostanou tradiční zemitý glazovaný povrch (klasická hnědá glazura, tmavě zelená nebo tmavě modrá glazura, či jejich kombinace), nebo zda zvítězí moderní barevné pojetí s expresivním dekorem. Na povrchu poctivě vypálených kameninových nádob pak se pak v peci rodí zasněné abstrahující krajiny nebo expresionistické dopisy psané nerozluštitelným písmem. Díky specifickému způsobu dekorování vznikají jednotné barevné řady, ve kterých však nikdy nenajdete dva identické kousky… jsou si jen velmi, velmi podobné tak, jak to už u práce lidských rukou bývá.

Vedle užitkové keramiky se Keramika-Mago věnuje i keramice zahradní a dekorativní. Techniky se tu střídají a doplňují. Něco je točeno, něco modelováno a pokud to podporuje záměr autora tak jedno doplňuje druhé. To, co je však spojuje, je úcta k tradičním tvarům, materiálu, poctivému řemeslu a chuť toto milované řemeslo (životní lásku) posunout o kousek dál.

 

 

 

Ohnivý rej:

image

 

Originální a osobité hodiny nejen k této rodince si můžete prohlédnout zde

 

Lesní rozbřesk:

Čajová konvice  Buclatá - Lesní rozbřeskvařečkovník Véna - Lesní rozbřeskHrneček Poupě - Lesní rozbřeskVelký hrnek Buclák - Lesní rozbřesk..

Originální a osobité hodiny nejen k této rodince si můžete prohlédnout zde

Lesní rozbřesk... drátované hodinyLesní rozbřesk... kyvadlové drátované hodiny

Oranžáda:

miska Ušatka - OranžádaKameninový trychtýř - Oranžádahrnek vysoký štíhlý Elegán - OranžádaLis na citróny - Oranžáda

Originální a osobité hodiny nejen k této rodince si můžete prohlédnout zde

Zaostřeno na čas... kyvadlové drátované hodiny

 

Vodní víry:

hrnek Buclák velký - Vodní vírymiska Ušatka - Vodní víryKameninový trychtýř - Vodní víryMýdlenka  - Vodní víry

V kraji vína Bordeaux...: 

miska s ušima s podtalířem - V kraji vína Bordeauxpohár na víno \Forma Bábinka s ušima - V kraji vína Bordeaux...Hrneček Panáček s podšálkem-v kraji vína Bordeaux

 

Z mechu a kapradí...:

Kameninová forma na bábovku - Z mechu a kapradíKrmítko pro ptáčky rezervace - Z mechu a kapradíSítko na čaj Matěj - Z mechu a kapradí...Ohříváček Rovný - Z mechu a kapradí

Originální a osobité hodiny nejen k této rodince si můžete prohlédnout zde

Prorostlé šípkovým keřem... drátované hodiny

Klasik Rustikal:

Forma Bábinka s ušima - Klasik Rustikalláhev Boubelka menší - Klasik RustikalKameninový cedník Špagát - Klasik RustikalLis na citróny - Klasik Rustikal

 

 Z hlubin Země:

Stojánek na ubrousky - Z hlubin Zeměvařečkovník/hrnec/váza Ota - Z hlubin ZeměKameninový cedníček Vlastík 1 - Z hlubin ZeměPtáček do každého počasí 2 - Z hlubin Země

Boží oko:

Čajová konvička Brouček s ratanem - Boží okovařečkovník Véna - Boží okoMělký talíř - Boží okohrnek - byliňák - Ohnivý rej

 Nebe, peklo, ráj...: 

Kameninový cedník na nožce - Nebe, peklo, ráj...vařečkovník/hrnec/váza Ota - Nebe, peklo, ráj...Forma na muffiny - Nebe, peklo, ráj...Velký džbán Paní Starostová - Nebe, peklo, ráj...

 Zahradní keramika:

Kameninové světlo rybka BublifukKameninový truhlík na objednávku - \Šnečí květináč vyššíKameninové zahradní světlo - Rašení

Prohlášení o shodě

Výrobky uváděné naší společností na trh, které jsou určeny pro styk s potravinami, jsou vyráběny a kontrolovány v souladu se všemi normami a předpisy vztahujícími se k výrobě a prodeji užitkové keramiky.

Zvláště pak vyhlášky 38/2001 Sb a vyhlášky 186/2003 Sb ve znění pozdějších předpisů.

Toto prohlášení je vydáno na základě Protokolu o zkoušce SZÚ Ústí nad Labem č. 78759/2016, 78760/2016, 78761/2016, 78762/2016, 78763/2016.

Hodnoty našich výrobků splňují všechny limity uvedené v platné legislativě.

Tímto jsou splněné všechny požadavky stanovené zákonem č. 258/2000 Sb O ochraně veřejného zdraví. Výrobky splňují všechna nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 1935/2004 O materiálech a předmětech zrčených pro styk s potravinami ve znění pozdějších předpisů.

Všechno zboží, které je zde vystaveno vykazuje vysoké užitkové vlastnosti. Jedná o kameninu vypálenou na vysokou teplotu 1250 C.

Kamenina je díky výšce výpalu a minimální nasákavosti  vysoce odolná a trvanlivá. O čemž mě mimo jiné neustále informují moji spokojení zákazníci a to včetně majitelů několika restaturací, v nichž si rovněž můžete pochutnávat z mého nádobí:):).

I Vám se moje nádobí může stát každodenním společníkem a pokud používáte myčku na nádobí nebo mikrovlnnou troubu, tak věřte, že ani tam neutrpí žádnou úhonu :):).). 

Nádobí, které je určeno k pečení, zapékání a vaření je možno použít v jakékoliv troubě (elektrické, plynové i horkovzdušné).

!!! NEPOUŽÍVAT K VAŘENÍ NA SPORÁKU !!!
(elektrickém, plynovém ani indukčním).

!!! NEVYSTAVOVAT TEPLOTNÍM ŠOKůM !!!
(Po vyjmutí z trouby nechte pomalu zchladnout a až poté myjte)

Při nesprávném používání

!!! HROZÍ NEBEZPEČÍ PRASKNUTÍ !!!

Před prvním použitím omyjte teplou  vodou a saponátem.

Velmi podrobné informace si můžete přečíst v mém blogu  

A pokud jste kuchařští nadšenci, můžete vstoupit do mého Klubu hliněného vaření.

 

Způsob dopravy
Keramiku posílám Českou poštou (na výběr je na poštu nebo balík do ruky) v pečlivě a s láskou zabalené pevné krabici jako pojištěný a křehký balík do ruky nebo na poštu. Zákazník je ČP informován o průběhu doručování zásilky (SMS avízem) Uhrazené objednávky odesílám dle dostupnosti zboží. Zboží ihned dostupné odesílám zpravidla hned následující den po připsání platby. Za poškození zásilky nebo jejího obsahu přepravou nese zodpovědnost přepravce (Česká pošta) nikoliv prodejce. Reklamaci přepravy je povinen učinit zákazník bez zbytečného prodlení (max. 2 dny od doručení). Po této lhůtě již Česká pošta nebere na případné reklamace zřetel. Zboží je možné zaslat také přes Zásilkovnu.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce mago prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.fler.cz

1.2. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele profilu mago) a kupujícího.

1.3. Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti.

1.4. Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v kupní smlouvě. Odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními obchodních podmínek.

1.5. Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce.

1.6. Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. 

2.Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

2.3. Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu.

2.4. Poznámka zákazníka v objednávce neslouží pro požadavky zákazníka na jakoukoliv změnu charakteru objednávaného zboží, způsobu úhrady, či dopravy. Tyto změny je možné akceptovat pouze po předchozí dohodě s prodávajícím prostřednictvím interní pošty. V případě, že k této dohodě předem nedojde, prodávající má právo objednávku odmítnout. 

2.5. Prodávající má právo odmítnout objednávku nebo její část.

2.6. Kupní smlouva vzniká momentem přijetí objednávky prodávajícím. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění. 

2.7. Platba bankovním převodem má být uhrazena do 5-ti pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník obratem informován elektronicky. Po neuhrazení objednávky ve stanovené lhůtě je zákazník o této skutečnosti informován elektronickou poštou a po 2. upomínce dojde ke stornování objednávky. 

2.8. Zboží vyráběné na zakázku se řídí podmínkami uvedenými v odstavci 7.

2.9. V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky (přijetí, uhrazení a odeslání objednávky) elektronickou poštou na adresu uvedenou při odeslání objednávky nebo registraci svého profilu.

2.10. Kupující dostane objednané zboží za cenu platnou v době objednání. U zboží na zakázku může dojít ke změně ceny po předchozí dohodě s kupujícím, viz odstavec 7.

2.11. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny a jeho převzetím.

2.12. Účetní doklad (faktura) je vystavován pouze elektronicky a slouží zároveň jako dodací a záruční list. Tištěná verze faktury je zasíláná pouze na vyžádání. 

3. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

3.1. Kupující má právo podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Pokud se tak rozhodne, neprodleně  o tom informuje prodávajícího a nepoškozené zboží, bez známek užívání, opotřebování či poškození pošle zpět v uvedené lhůtě (lhůta se počítá od data převzetí zboží kupujícím). Prodávající do 30-ti dnů od odstoupení vrátí zákazníkovi zpět kupní cenu za zboží předem dohodnutým způsobem. Přijaté peněžní prostředky však není prodávající povinen vrátit kupujícímu dříve, než mu kupující zboží předá a prodávající převezme a zkontroluje jeho případné opotřebení, či poškození. 

3.1.1. Pokud zboží, které bylo kupujícím prodávajícímu vráceno v rámci 14-tidenní lhůty pro odstoupení od smlouvy, nese známky opotřebení nebo poškození, má prodávající právo adekvátně snížit částku za vrácené zboží.

3.1.2. Pokud kupující vyzkouší zboží obvyklým způsobem, aniž by po vrácení neslo známky opotřebení nebo poškození, má nárok na vrácení kupní ceny za zboží v plné výši.

Před odesláním zboží zpět je kupující povinnen o tomto informovat prodávajícího.


3.2. Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.

3.3. Kupující nemá nárok na vrácení poštovného za zaslání vráceného zboží v rámci zákonné lhůty pro odstoupení od smlouvy.

3.3. Zboží na zakázku nelze vrátit bez udání důvodu, viz odstavec 7. 

4. Práva a povinnosti prodávajícího

4.1. Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na adresu kupujícího v termínu, který vyplývá s dodací lhůty zboží při potvrzení objednávky (pokud se s kupujícím nedohodne na jiném termínu).

4.1.1. V případě zpoždění realizace objednávky prodávající o této skutečnosti informuje kupujícího vnitřní poštou.

4.2. Prodávající má právo odmítnout objednávku nebo její část pokud zboží není skladem. Prodávající má právo odmítnout objednávku nakupujícímu, jemuž byla v minulosti objednávka zrušena z důvohu jejího neuhrazení.

4.3. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění.  

5. Práva a povinnosti kupujícího

5.1. Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu a e-mail. Tyto údaje jsou využity k elektronické komunikaci, vystavení faktury a odeslání objednávky.

5.2. Kupující je povinen uhradit celkovou cenu za objednané zboží, poštovné a balné. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením. Pro zboží na zakázku jsou podmínky upřesněny v odstavci 7. Po odeslání zboží je kupující povinen si zboží převzít od dopravce, překontrolovat neporušenost zásilky a nepoškozenost zboží uvnitř. Nepřevzetí zboží je považováno za porušení obchodních podmínek.

5.3. V případě, že věc při převzetí kupujícím je v rozporu s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

6. Dodací podmínky

6.1. Dodací podmínky pro Českou republiku.

6.1.1. Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou jako adekvátně pojištěný a křehký balík nebo prostřednictvím Zásilkovny.

6.1.2. Za poškození zásilky nebo jejího obsahu přepravou nese zodpovědnost přepravce nikoliv prodejce. Reklamaci přepravy je povinenen učinit zákazník bez zbytečného prodlení (max. 2 dny od doručení). Po této lhůtě již přepravce nebere na případné reklamace zřetel.

6.1.3. Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty/Zásilkovny + balné.

6.1.4. Zboží je možné po předchozí dohodě e-mailem vyzvednout osobně v Praze, Mladé Boleslavi, Jičíně nebo v Cidlině. V takovém případě zákazník při objednávání v košíku připíše do poznámky "Osobní odběr" a specifikuje místo a datum převzetí. Při osobním odběru je poštovné zdarma, je účtováno pouze balné 40,-.

6.1.5. Odeslání zboží, které je dostupné ihned, trvá obvykle 1-7 pracovních dnů.

6.1.6. Odeslání zboží, které má jinou dostupnost než ihned, se řídí touto dodací lhůtou. Dodací lhůta se počítá ode    dne úhrady zboží. Dodací lhůta zboží s dostupností 1 měsíc a více je z technologických důvodů vždy minimálně 2 měsíce.

6.1.7. U zboží s dostupností měsíc a více, objednaného a uhrazeného v předvánočním období (od 15.10. příslušného kalendářního roku) není garantováno doručení do Vánoc téhož roku. Toto zboží bude dodáno v průběhu ledna až března roku následujícího. 

6.2 Dodací prodmínky pro zahraničí.

6.2.1. Zakoupené zboží je možné zaslat i do zahraničí.

6.2.2. Poštovné se řídí platným ceníkem České pošty a Zásilkovny pro příslušnou zemi.

6.2.3. Odeslání zboží, které je dostupné ihned, trvá obvykle 1-7 pracovních dnů.

6.2.4. Odeslání zboží, které má jinou dostupnost než ihned, se řídí touto dodací lhůtou. Dodací lhůta se počítá ode    dne úhrady zboží. Dodací lhůta zboží s dostupností 1 měsíc a více je z technologických důvodů vždy minimálně 2 měsíce.

6.1.5. U zboží s dostupností měsíc a více, objednaného v předvánočním období (od 15.10. příslušného kalendářního roku) není garantováno odeslání do Vánoc téhož roku. Od 15.10. do 20.12. je přednostně vyráběno a baleno zboží z objednávek, které byly přijaty a uhrazeny do 14.10. příslušného roku (uzávěrka předvánočních objednávek).

6.1.5.1. K výrobě zboží z objednávek přijatých a uhrazených po 14.10. se přistupuje v lednu a únoru roku následujícího. Vyrábí se postupně dle data úhrady objednávky. K dodání dochází v průběhu ledna - března. Dodací lhůta je tak automaticky posunuta o cca 2 měsíce od původní, která byla potvrzena v objednávce. K posunutí dochází o cca 2 měsíce předvánoční období, kdy mají přednost objednávky přijaté do uzávěrky (14.10.).

7. Zboží na zakázku

7.1.  Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle spefických požadavků zákazníka (požadavek na rozměr a tvar). Zbožím na zakázku se rovněž rozumí zboží, které není aktuálně dostupné ve skladových zásobách (zboží s dodací lhůtou 1 měsíc a více) a je vystaveno pouze na základě ilustrativní fotografie dle naposledy fyzicky dostupného kusu. Zákazník je o této skutečnosti informován v profilu prodávajícího.

7.1.1. Požadavku na barevnost lze vyhovět pouze s ohledem na barevnost nabízenou v rámci barevných rodinek (zákazník požaduje barevnost z jiné rodinky). Jiné barevnosti nelze z technologických důvodů vyhovět.

7.1.2. Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat interní poštou.

7.1.3. Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován elektronickou poštou.

7.2. Průběh objednání zboží na zakázku.

7.2.1. Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a pokud to vyžaduje povaha zakázky, jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány.

7.2.2. Pokud dojde ke shodě (v případě specifických požadavků zákazníka), je zákazník seznámen s dobou dodání a cenou.

7.2.3. Po zákazníkovi je požadováno uhrazení dohodnuté ceny. Zboží je vystaveno na ilustrativní fotografii s popisem včetně dohodnutých specifikací dle dohody mezi prodávajícím a kupujícím. U zboží bude uveda plná cena. Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a kupijícím kupní smlouva.

7.2.4. Prodávající začíná zboží na zakázku realizovat dnem, kdy byla uhrazena v plné výši.

7.3. Vyhotovení zboží na zakázku.

7.3.1. Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající kupujícího neprodleně.

7.4. Platební a dodací podmínky pro zboží na zakázku.

7.4.1. U zboží na zakázku lze využít pouze bankovní převod předem, či platbu v hotovosti předem.

7.4.2. Zboží je zasláno neprodleně po jeho vyrobení. Zboží je zasláno prostřednictvím České pošty/Zásilkovny

7.5. Vrácení a reklamace zboží na zakázku.

7.5.1. U zboží vyrobeného na zakázku nemá kupující nárok na odstoupení od smlouvy a vrácení zboží v zákonné lhůtě. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci.

7.5.2. Reklamace se řídí platným reklamačním řádem uvedeným v odstavci 8.

8. Reklamační řád

8.1. Záruční doba

8.1.1. Záruční doba na prodávané výrobky je 24 měsíců (mimo výrobků z kategorie 2. jakosti)

8.1.2. Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží kupujícím a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.

8.1.3. Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.

8.1.4. V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.

8.1.5. Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, záruka se obnovuje v plné výši.

8.1.6. Záruka se vztahuje na vady materiálu a funkční vady. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží.

8.2. Způsob reklamace

8.2.1. Před samotnou reklamací zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady.

8.2.2. Při uplatnění reklamace je nutno předložit (odeslat poštou na adresu prodejce) řádně zabalený reklamovaný předmět plnění (dle předchozí dohody s nakupujícím, viz bod 8.2.1).

8.2.3. Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám.

8.2.4. V případě potvrzení oprávněnosti reklamace má zákazník nárok požadovat náhradu přiměřených nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.

8.2.5. V případě uplatnění reklamace si zákazník ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy daného zboží, nejlépe do obalu originálního a to z důvodu nebezpečí možného poškození zboží.

8.3. Provedení reklamace

8.3.1. Prodejce po prozkoumání předložených dokladů a prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.

8.3.2. O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající kupujícího interní poštou..

8.3.3. V případě neoprávněné reklamace má prodávající právo naúčtovat kupujícímu částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační postup zpětné odeslání zboží.

9. Vrácení zboží

9.1. Kupující má ze zákona právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od převzetí.

9.2. Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité a schopné dalšího prodeje.

9.3. Zásilka odeslaná na dobírku nebude převzata.

9.4. Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 30-ti pracovních dnů.

9.5. Vrácení zboží nepodléhá zboží realizované na zakázku. Zbožím vytvořeným na zakázku se rozumí vše, co není ve skladových zásobách (zboží s dodací lhůtou měsíc a více).

10. Nepřevzetí zboží.

10.1 Zákazník je dle těchto obchodních podmínek povinen převzít si zboží ve lhůte stanovené přepravcem. Pokud tak neučiní, přepravce zboží vrací prodávajícímu. Prodávající o této skutečnosti bez zbytečných průtahů informuje kupujícího elektronicky.

10.2. Zboží je znuvuzasláno kupujícímu po znovuuhrazení poštovného a balného v plné výši. Pokud tak kupující neučiní do 14-ti dnů, je účtováno skladné nevyzvednuté zásilky ve výši 50,- za každý započatý den, počínaje 15. dnem skladování.

11. Závěrečná ustanovení

11.1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

11.2. Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

V Cidlině 1.1.2014

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
887826
17.6.2020 ... a dnes příběhy ❤❤❤ moji milí ❤❤❤ https://www.fler.cz/magaz... ❤❤❤
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím