Domů Profil prodejce mago
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Železnice, ČR
  • 17074 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1991) 100%
Nadšenci: 5144
Aktivita: aktivní
Prodáno: 17074
Registrace: 12.10.2012
Město: Železnice
Stát: ČR

mago

/ Prodávající
Novinky
1073491
21.9.2023 Krásné odpoledne moji milí:) hlásím, že jsou opět skladem :) https://www.fler.cz/zbozi... ❤❤❤
Vážení zákaznící, letošní rok je pro mě rokem životního jubilea, rokem trasformačním, možná i zlomovým... Velmi ráda bych vám tímto poděkovala za vaši dosavadní přízeň.
❤❤❤ Děkuji ❤❤❤
 
Jako poděkování jsem se rozhodla do každého balíčku přidat i malý dárek. A víte, jak je to s dárky... některé potěší, z některých jsme vyloženě nadšení a některé přijmeme jen ze slušnosti a pošleme je dál :) Proto, poku máte jakoukoliv preferenci, přání ... pomozte mi s výběrem. Třeba tu nenajdu přesně ten kousek, který jste si vyhlídli, ale budu se snažit splnit alespoň část Vašeho přání. Krásné dny Vám přeji
❤❤❤ Eva ❤❤❤
 
 
 Dobrý den, jmenuji se Eva a zvu Vás do našeho světa plného kvalitní keramiky tradičních tvarů a tradičních i netradičních barev...:)

 

 
 

Prohlášení pro odběratele

Výrobky námi uváděné na trh, které jsou určeny pro styk s potravinami, jsou vyráběny a kontrolovány v souladu se všemi normami a předpisy vztahujícími se k výrobě a prodeji užitkové keramiky. Zvláště pak vyhlášky 38/2001 Sb ve znění pozdějších předpisů.

Toto prohlášení je vydáno na základě Protokolu o zkoušce SZÚ Ústí nad Labem č. 78759/2016, 78760/2016, 78761/2016, 78762/2016, 78763/2016.

Hodnoty našich výrobků splňují všechny limity uvedené v platné legislativě. Tímto jsou splněné všechny požadavky stanovené zákonem č. 258/2000 Sb O ochraně veřejného zdraví. Výrobky splňují všechna nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 1935/2004 O materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami ve znění pozdějších předpisů.

Keramika Mago je certifikovaným nositelem značky "Regionální produkt"

image

 

Pokud se Vám některý z našich výrobků líbí, jen Vám nevyhovuje jeho velikost či barevnost... máte nápad, jak to udělat ještě lépe..., kontaktujte nás prosím vnitřní poštou. Pokud to bude možné, rádi Vám vyrobíme zboží dle Vašich představ na zakázku:)

 

Každý kus je točen i dekorován samostatně, proto nejsou žádné dva kusy, jak to u práce lidských rukou už bývá, úplně identické, jsou si jen velmi, velmi podobné... :):):) Barevnost (v rámci vybrané rodinky) a velikost jsou zachovány.

Zboží s dodací lhůtou 1 měsíc a více je vystaveno na základě ilustrativní fotografie. Je vyráběno jako zboží na zakázku (od hroudy hlíny až po hrneček) a jeho provedení se může v detailech lišit. Barevnost je vždy podřízena příslušné barevné rodince:), kterou si zákazník vybere:). Tvar a velikost (obsah) jsou vždy zachovány dle původního zboží:)

 

 

Na našem materiálovém profilu https://www.fler.cz/mago-material naleznete glazury, engoby, barvítka... za velmi výhodné ceny:)

 

Starodávné, léty prověřené tvary našich babiček a prababiček jsou vytvářeny tradiční keramickou technikou-točením na hrnčířském kruhu. Poté jsou sušeny, retušovány, dosoušeny a poprvé páleny. V tomto okamžiku dojde k rozhodování, zda dostanou tradiční zemitý glazovaný povrch (klasická hnědá glazura, tmavě zelená nebo tmavě modrá glazura, či jejich kombinace), nebo zda zvítězí moderní barevné pojetí s expresivním dekorem. Na povrchu poctivě vypálených kameninových nádob pak se pak v peci rodí zasněné abstrahující krajiny nebo expresionistické dopisy psané nerozluštitelným písmem. Díky specifickému způsobu dekorování vznikají jednotné barevné řady, ve kterých však nikdy nenajdete dva identické kousky… jsou si jen velmi, velmi podobné tak, jak to už u práce lidských rukou bývá.

Vedle užitkové keramiky se Keramika-Mago věnuje i keramice zahradní a dekorativní. Techniky se tu střídají a doplňují. Něco je točeno, něco modelováno a pokud to podporuje záměr autora tak jedno doplňuje druhé. To, co je však spojuje, je úcta k tradičním tvarům, materiálu, poctivému řemeslu a chuť toto milované řemeslo (životní lásku) posunout o kousek dál.

 

 

 

Ohnivý rej:

image

 

Originální a osobité hodiny nejen k této rodince si můžete prohlédnout zde

 

Lesní rozbřesk:

Čajová konvice  Buclatá - Lesní rozbřeskvařečkovník Véna - Lesní rozbřeskHrneček Poupě - Lesní rozbřeskVelký hrnek Buclák - Lesní rozbřesk..

Originální a osobité hodiny nejen k této rodince si můžete prohlédnout zde

Lesní rozbřesk... drátované hodinyLesní rozbřesk... kyvadlové drátované hodiny

Oranžáda:

miska Ušatka - OranžádaKameninový trychtýř - Oranžádahrnek vysoký štíhlý Elegán - OranžádaLis na citróny - Oranžáda

Originální a osobité hodiny nejen k této rodince si můžete prohlédnout zde

Zaostřeno na čas... kyvadlové drátované hodiny

 

Vodní víry:

hrnek Buclák velký - Vodní vírymiska Ušatka - Vodní víryKameninový trychtýř - Vodní víryMýdlenka  - Vodní víry

V kraji vína Bordeaux...: 

miska s ušima s podtalířem - V kraji vína Bordeauxpohár na víno \Forma Bábinka s ušima - V kraji vína Bordeaux...Hrneček Panáček s podšálkem-v kraji vína Bordeaux

 

Z mechu a kapradí...:

Kameninová forma na bábovku - Z mechu a kapradíKrmítko pro ptáčky rezervace - Z mechu a kapradíSítko na čaj Matěj - Z mechu a kapradí...Ohříváček Rovný - Z mechu a kapradí

Originální a osobité hodiny nejen k této rodince si můžete prohlédnout zde

Prorostlé šípkovým keřem... drátované hodiny

Klasik Rustikal:

Forma Bábinka s ušima - Klasik Rustikalláhev Boubelka menší - Klasik RustikalKameninový cedník Špagát - Klasik RustikalLis na citróny - Klasik Rustikal

 

 Z hlubin Země:

Stojánek na ubrousky - Z hlubin Zeměvařečkovník/hrnec/váza Ota - Z hlubin ZeměKameninový cedníček Vlastík 1 - Z hlubin ZeměPtáček do každého počasí 2 - Z hlubin Země

Boží oko:

Čajová konvička Brouček s ratanem - Boží okovařečkovník Véna - Boží okoMělký talíř - Boží okohrnek - byliňák - Ohnivý rej

 Nebe, peklo, ráj...: 

Kameninový cedník na nožce - Nebe, peklo, ráj...vařečkovník/hrnec/váza Ota - Nebe, peklo, ráj...Forma na muffiny - Nebe, peklo, ráj...Velký džbán Paní Starostová - Nebe, peklo, ráj...

 Zahradní keramika:

Kameninové světlo rybka BublifukKameninový truhlík na objednávku - \Šnečí květináč vyššíKameninové zahradní světlo - Rašení

Prohlášení o shodě

Výrobky uváděné naší společností na trh, které jsou určeny pro styk s potravinami, jsou vyráběny a kontrolovány v souladu se všemi normami a předpisy vztahujícími se k výrobě a prodeji užitkové keramiky.

Zvláště pak vyhlášky 38/2001 Sb a vyhlášky 186/2003 Sb ve znění pozdějších předpisů.

Toto prohlášení je vydáno na základě Protokolu o zkoušce SZÚ Ústí nad Labem č. 78759/2016, 78760/2016, 78761/2016, 78762/2016, 78763/2016.

Hodnoty našich výrobků splňují všechny limity uvedené v platné legislativě.

Tímto jsou splněné všechny požadavky stanovené zákonem č. 258/2000 Sb O ochraně veřejného zdraví. Výrobky splňují všechna nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 1935/2004 O materiálech a předmětech zrčených pro styk s potravinami ve znění pozdějších předpisů.

Všechno zboží, které je zde vystaveno vykazuje vysoké užitkové vlastnosti. Jedná o kameninu vypálenou na vysokou teplotu 1250 C.

Kamenina je díky výšce výpalu a minimální nasákavosti  vysoce odolná a trvanlivá. O čemž mě mimo jiné neustále informují moji spokojení zákazníci a to včetně majitelů několika restaturací, v nichž si rovněž můžete pochutnávat z mého nádobí:):).

I Vám se moje nádobí může stát každodenním společníkem a pokud používáte myčku na nádobí nebo mikrovlnnou troubu, tak věřte, že ani tam neutrpí žádnou úhonu :):).). 

Nádobí, které je určeno k pečení, zapékání a vaření je možno použít v jakékoliv troubě (elektrické, plynové i horkovzdušné).

!!! NEPOUŽÍVAT K VAŘENÍ NA SPORÁKU !!!
(elektrickém, plynovém ani indukčním).

!!! NEVYSTAVOVAT TEPLOTNÍM ŠOKůM !!!
(Lze dávat do vytopené trouby, ale po vyjmutí z trouby nechte pomalu zchladnout a až poté myjte)

!! NEVYSTAVUJTE DLOUHODOBÉMU STYKU S CHEMICKÝMI LÁTKAMI !!

Nádobí neslouží k dlouhodobému skladování alkoholu, octa, a jiných chemických látek. Běžné a krátkodobé požití těchto látek nádobí neublíží. Při dlouhodobém působení chemikálie může dojít k narušení glazury, průsakům do hlíny a následně k narušení celistvosti a původní funkčnosti nádoby:(((

Při nesprávném používání

!!! HROZÍ NEBEZPEČÍ PRASKNUTÍ !!!

Před prvním použitím omyjte teplou  vodou a saponátem.

image

Velmi podrobné informace si můžete přečíst v mém blogu  

A pokud jste kuchařští nadšenci, můžete vstoupit do mého Klubu hliněného vaření.

 

Způsob dopravy
Keramiku posílám Českou poštou (na výběr je na poštu nebo balík do ruky) v pečlivě a s láskou zabalené pevné krabici jako pojištěný a křehký balík do ruky nebo na poštu. Zákazník je ČP informován o průběhu doručování zásilky (SMS avízem) Uhrazené objednávky odesílám dle dostupnosti zboží. Zboží ihned dostupné odesílám zpravidla hned následující den po připsání platby. Za poškození zásilky nebo jejího obsahu přepravou nese zodpovědnost přepravce (Česká pošta) nikoliv prodejce. Reklamaci přepravy je povinen učinit zákazník bez zbytečného prodlení (max. 2 dny od doručení). Po této lhůtě již Česká pošta nebere na případné reklamace zřetel. Zboží je možné zaslat také přes Zásilkovnu.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Zboží

Další zboží od mago

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--