Srdečně Vás zvu na můj nyní nově založený profil - Magmé -
Profil uživatele
MajkaM
Prodávající
Praha 5
Registrace: 29.5.2009

 Dobrý den,

vítám Vás ve svém profilu, který jsem zde na Fleru založila jako svůj první. Poté jsem pro přehlednost ještě založila dva další profily Otisk MM  a  Magmé , kam Vás za chvilku také ráda pozvu:). Doufám, že se zde budete cítit příjemně. Více o mé práci se můžete rovněž dozvědět na https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-otisk-mm-597.

Práce, kterou se nejčastěji zabývám je kamenosochařství - zahradní a interiérové plastiky. Ráda pracuji také se dřevem a keramikou, vytvářím sochy z  mozaiky, zabývám se sochařským portrétem,  reliéfní tvorbou, malbou a dalším. Pro veřejnost intenzivně organizuji řezbářské kurzy v Praze2 v Nuslích všichni jste srdečně vítáni (podrobnosti najdete na Otisk MM)

Zde na tomto profilu MajkaM najdete více různorodých drobnějších prací, pro každodenní potěšení. Těmito pracemi se odreagovávám od větších prací a často mi pomáhají i mé dvě děti, které již na rozdíl od fotografie níže pěkně vyrostly:)

 

 

Kvůli přehlednosti a velkému rozdílu mezi charakterem prací a motivů mám zde na Fleru ještě třetí profil Magmé. Na tomto profilu jsou umístěné zejména kamenné sochařské práce a další zahradní i interiérové plastiky. 

Velice Vám všem, kdo jste sem zavítali, děkuji a opravdu mě moc těší Vaše komentáře a případné hodnocení Vámi zakoupeného zboží.

 Magdalena Mézlová - MM -  

Tvorba i motivy jsou chráněny autorským zákonem. 

 

 

 

Způsob dopravy
Doporučeně poštou, v bublinkové obálce a pod, vždy odpovědně zabalené.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
731237
25.6.2018 Rádi by jste si vyzkoušeli řezbářskou práci s dlátem a dřevem? Jste zváni k nám do dílny v Praze 2 - Nuslích na pravidelné či víkendové kurzy, od září 2018 opět začínáme. Více na otisk MM
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.