Srdečně Vás zvu na můj nyní nově založený profil - Magmé -
Profil uživatele
MajkaM
Prodávající
Praha 5
Registrace: 29.5.2009

 Dobrý den,

vítám Vás ve svém profilu, který jsem zde na Fleru založila jako svůj první. Poté jsem pro přehlednost ještě založila dva další profily Otisk MM  a  Magmé , kam Vás za chvilku také ráda pozvu:). Doufám, že se zde budete cítit příjemně. Více o mé práci se můžete rovněž dozvědět na https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-otisk-mm-597.

Práce, kterou se nejčastěji zabývám je kamenosochařství - zahradní a interiérové plastiky. Ráda pracuji také se dřevem a keramikou, vytvářím sochy z  mozaiky, zabývám se sochařským portrétem,  reliéfní tvorbou, malbou a dalším. 

Zde na tomto profilu MajkaM najdete více různorodých drobnějších prací, pro každodenní potěšení. Těmito pracemi se odreagovávám od větších prací a jdou lépe skloubit s výchovou mých dvou malých capartů:)

 

 

Práce mají většinou hravý charakter a  barevně pojednané motivy. Snažím se každou práci trochu jinak výtvarně pojednat a originálně ztvárnit a proto pokud by jste si chtěli prohlédnout více z mé tvorby doporučuji se podívat i do prodaných položek, kde najdete třeba různé malované ptačí budky, vyřezávané ptáčky a různé další dřevěné vyřezávané předměty - loutky a šperky, smalty, dětské hry a také malby a starší vyřezávané formy a další. Několik dalších prací si můžete prohlédnout ve fotogalerii zde níže.

 A nyní bych Vás také ráda pozvala na druhý  Otisk MM , který je zaměřený na vyřezávané formy a linorytová razítka s různou tématikou- např.ex libris, atd. Rovněž na něm najdete různé otisky z vyřezávaných forem do různých materiálů. V tomto profilu rovněž najdete nabídku kurzů - úvod do řezbářství a výroba linorytových razítek.

Nedávno jsem po delší úvaze  založila ještě jeden profil  Magmé a to kvůli přehlednosti a velkému rozdílu mezi charakterem prací a motivů. Na tomto profilu jsou umístěné sochařské práce, zahradní i interiérové plastiky v různých materiálech, také tam mně moc potěší Vaše návštěva. 

Velice Vám všem, kdo jste sem zavítali, děkuji a opravdu mě moc těší Vaše komentáře a případné hodnocení Vámi zakoupeného zboží.

 Magdalena Mézlová - MM -  

Tvorba i motivy jsou chráněny autorským zákonem. 

 

 

 

Způsob dopravy
Doporučeně poštou, v bublinkové obálce a pod, vždy odpovědně zabalené.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
651502
6.9.2017 6.9.2017 Rádi by jste si vyzkoušeli řezbářskou práci s dlátem dřevem? Jste zváni k nám do dílny v Praze na pravidelné či víkendové kurzy, právě začínáme.Více na otisk MM
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.