Srdečně Vás zvu na můj nyní nově založený profil - Magmé -
Profil uživatele
MajkaM
Prodávající
Praha 5
Registrace: 29.5.2009

 Dobrý den,

vítám Vás ve svém profilu, který jsem zde na Fleru založila jako svůj první. Poté jsem pro přehlednost ještě založila dva další profily Otisk MM  a  Magmé , kam Vás za chvilku také ráda pozvu:). Doufám, že se zde budete cítit příjemně. Více o mé práci se můžete rovněž dozvědět na https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-otisk-mm-597.

Práce, kterou se nejčastěji zabývám je kamenosochařství - zahradní a interiérové plastiky. Ráda pracuji také se dřevem a keramikou, vytvářím sochy z  mozaiky, zabývám se sochařským portrétem,  reliéfní tvorbou, malbou a dalším. Pro veřejnost intenzivně organizuji řezbářské kurzy v Praze2 v Nuslích všichni jste srdečně vítáni (podrobnosti najdete na Otisk MM)

Zde na tomto profilu MajkaM najdete více různorodých drobnějších prací, pro každodenní potěšení. Těmito pracemi se odreagovávám od větších prací a často mi pomáhají i mé dvě děti, které již na rozdíl od fotografie níže pěkně vyrostly:)

 

 

Kvůli přehlednosti a velkému rozdílu mezi charakterem prací a motivů mám zde na Fleru ještě třetí profil Magmé. Na tomto profilu jsou umístěné zejména kamenné sochařské práce a další zahradní i interiérové plastiky. 

Velice Vám všem, kdo jste sem zavítali, děkuji a opravdu mě moc těší Vaše komentáře a případné hodnocení Vámi zakoupeného zboží.

 Magdalena Mézlová - MM -  

Tvorba i motivy jsou chráněny autorským zákonem. 

 

 

 

Způsob dopravy
Doporučeně poštou, v bublinkové obálce a pod, vždy odpovědně zabalené.
Obchodní podmínky

standartní

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
731237
25.6.2018 Rádi by jste si vyzkoušeli řezbářskou práci s dlátem a dřevem? Jste zváni k nám do dílny v Praze 2 - Nuslích na pravidelné či víkendové kurzy, od září 2018 opět začínáme. Více na otisk MM
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím