Domů Profil prodejce MajkaM
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 5, ČR
  • 400 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (193) 100%
Nadšenci: 745
Aktivita: aktivní
Prodáno: 400
Registrace: 29.5.2009
Město: Praha 5
Stát: ČR
Důležitá informace: Srdečně Vás zvu na mé další profily: Magmé a Otisk mm

MajkaM

/ Prodávající
Novinky
731237
25.6.2018 Rádi by jste si vyzkoušeli řezbářskou práci s dlátem a dřevem? Jste zváni k nám do dílny v Praze 2 - Nuslích na pravidelné či víkendové kurzy, od září 2018 opět začínáme. Více na otisk MM

 Dobrý den,

vítám Vás ve svém profilu, který jsem zde na Fleru založila jako svůj první. Poté jsem pro přehlednost ještě založila dva další profily Otisk MM  a  Magmé , kam Vás za chvilku také ráda pozvu:). Doufám, že se zde budete cítit příjemně. Více o mé práci se můžete rovněž dozvědět na https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-otisk-mm-597.

Práce, kterou se nejčastěji zabývám je kamenosochařství - zahradní a interiérové plastiky. Ráda pracuji také se dřevem a keramikou, vytvářím sochy z  mozaiky, zabývám se sochařským portrétem,  reliéfní tvorbou, malbou a dalším. Pro veřejnost intenzivně organizuji řezbářské kurzy v Praze2 v Nuslích všichni jste srdečně vítáni (podrobnosti najdete na Otisk MM)

Zde na tomto profilu MajkaM najdete více různorodých drobnějších prací, pro každodenní potěšení. Těmito pracemi se odreagovávám od větších prací a často mi pomáhají i mé dvě děti, které již na rozdíl od fotografie níže pěkně vyrostly:)

 

 

Kvůli přehlednosti a velkému rozdílu mezi charakterem prací a motivů mám zde na Fleru ještě třetí profil Magmé. Na tomto profilu jsou umístěné zejména kamenné sochařské práce a další zahradní i interiérové plastiky. 

Velice Vám všem, kdo jste sem zavítali, děkuji a opravdu mě moc těší Vaše komentáře a případné hodnocení Vámi zakoupeného zboží.

 Magdalena Mézlová - MM -  

Tvorba i motivy jsou chráněny autorským zákonem. 

 

 

 

Způsob dopravy
Doporučeně poštou, v bublinkové obálce a pod, vždy odpovědně zabalené.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od MajkaM

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--