Pro velkou vytíženost nyní nepřijímám práce na zakázku.Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
Otisk MM
Prodávající
Praha 5
Registrace: 18.2.2010

DŘEVĚNÉ PERNÍKOVÉ FORMY, LINORYTOVÉ RAZÍTKA, KERAMICKÉ RELIÉFY...

Dobrý den,

velice Vám děkuji za návštěvu a ráda bych Vám představila svá razítka, dřevěné formy, keramické domodelovávané kolorované otisky. V  mojí nabídce rovněž najdete mimo jiné i moduritové otisky ( falešné perníčky) z mých vyřezávaných forem, proto děkuji za pochopení, že když si nějakou formu objednáte, že se s jebjím otiskem v limitovaném počtu můžete setkat v mé nabídce. Více o mé práci se můžete rovněž dozvědět na videu: https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-otisk-mm-597.

Dřevěné formy a razítka jsem původně nabízela pod profilem MajkaM. Pod tímto profilem MajkaM stále najdete všechny ostatní moje práce jako např. dřevěné plastiky, reliéfy, práce z keramiky, smaltované šperky a další. Tam také můžete v starších již prodaných položkách najít spoustu tématicky rozdílných motivů forem a razítek.

Nedávno jsem založila ještě jeden profil  Magmé a to kvůli přehlednosti a velkému rozdílu mezi charakterem prací a motivů. Na tomto profilu jsou umístěné sochařské práce, zahradní i interiérové plastiky v různých materiálech, také tam mně moc potěší Vaše návštěva.

Razítka jsou ručně ryta do kvalitního lina a dají se použít na jakýkoliv tisk a s libovolnou barvou (papír, látka, keramika, nebo třeba i otláčet netradičně do těsta a vytvářet zajímavé sušenky). Vyrábím autorské ex libris na přání včetně mých návrhů pro Váš výběr, PF, nebo třeba oznámení o narození dítěte, oznámení svatby či originální vizitky a pod.

Formy jsou vhodné nejen na pečení perníčků, sušenek a nepečených marcipánů, ale lze je otisknout třeba i do modelíny, keramiky, samotvrdnoucí hmoty, ručního papíru atd. Formy jsou většinou z tvrdého dřeva např. bukové, ale také používám třešňové, ořechové, olšové a javorové dřevo.  Nejčastěji vyřezávám do velmi tvrdého bukového dřeva, které je vhodné k častému opakovánému používání a má velmi dlouhou trvanlivost. Vyřezávám zásadně do dřeva vyschlého, tvarově stálého. Před použitím se formy  vymažou jedlým olejem, ten dřevo konzervuje a zároveň vytváří separační vrstvu s otlačovaným materiálem. Po použití by formy neměly zůstavat stát ve vodě, pouze se vymyjí v teplé vodě a pak se nechají vyschnout. Pokud máte zájem, tak Vám k formě mohu přiložit posbírané postřehy a receptury na výrobu tradičního staročeského perníkového těsta vtlačovaného do forem. Každá forma ( kromě malých raznic ) má na zadní stráně zářez pro případné zavěšení na stěnu jako dekoraci. Motivy nejsou zcela klasické - staročeské, většina forem má zvířecí motivy, asi protože mě to nejvíce baví. Tyto motivy si stylizuji podle sebe tak, aby se daly přenést do dřeva. Většinou existují jen v jednom originálu nebo jsou minimálně změněny detaily, aby se dodržela originalita každé jednotlivé formy. Pokud by jste měli zájem o jakýkoliv již prodaný motiv, mohu ho pro Vás znovu s malými úpravami vyřezat. Dělám rovněž i rodinné formy  se jmény na zakázku včetně návrhů. Na již vyřezané motivy můžete nahlédnout do prodaných položek na profilu Otisk MM nebo profilu MajkaM, nebo rovněž do fotogalerie na konci stránky tohoto profilu.

Kurzy. Práce se dřevem mě provází celý můj život a ikdyž pracuji i s jinými materiály, tak je stále jedním z mých nejoblíbenějších. Vedu kurzy řezbářství a jiných technik v Praze  a to jak individuální tak i skupinové se zkušeností delší než 15 let. Skupinové pravidelné a víkendové kurzy řezbářství můžete najít v nabídce zde na Fléru.

Ráda bych upozornila také na to, že pokud by Vás cokoli dalšího z mojí  nabídky zaujalo i na mém profilu MajkaM, je možné sloučit poštovné.

Ještě jednou Vám děkuji za návštěvu, Vaše komentáře a případné hodnocení Vašeho zakoupeného zboží. Pěkný den přeje Magdalena Mézlová - MM -

Tvorba i motivy jsou chráněny autorským zákonem. Výtlačky z forem a otisky razítek mohou být reprodukovány pro následný prodej pouze se souhlasem autora.  

 

Množství dalších motivů forem můžete najít na mém původním profilu zde na Fleru pod jménem MajkaM v již prodaných položkách.

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně, zboží balím dle velikosti do obálek(bublinkaté)či krabiček,krabic a pod.Vždy odpovědně aby se zabránilo poškození.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
655030
18.9.2017 Novinka řezbářství! Pravidelný dopolední tříhodinový kurz řezbářství - Praha 5, pondělí 1x za 14 dnů - otvíráme od října 2017 stále je možnost se přihlásit! Více informací ve zboží.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.