Domů Profil prodejce marcela72
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Brno, ČR
  • 473 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (186) 100%
Nadšenci: 294
Aktivita: aktivní
Prodáno: 473
Registrace: 11.8.2010
Město: Brno
Stát: ČR
Důležitá informace: Využijte adventní slevu 20% na všechny skladové dětské mikiny. Zadejte kód TN3-HBQ-119. Platí do 23. 12. Přeji všem krásný adventní čas.

marcela72

/ Prodávající
Novinky
1035504
27.11.2022 Adventní sleva 20% na všechny skladové dětské mikiny. Zadejte kód TN3-HBQ-119. Platí do 23. 12. Přeji všem krásný adventní čas.

Krásný den všem, kdo jste ke mně nahlédli Svítíčko sluní.

Jmenuji se Marcela. Ruční práce jsou mým koníčkem a věcičky, které zde nabízím, vznikly jako relaxace a odreagování zejména od pracovních povinností. 

Pokud si u mě něco vyberete, určitě mě to potěší a udělám vše, abyste vybrané zboží obdrželi co nejdříve a byli maximálně spokojeniÚsměv.

Balíčky zasílám prostřednictvím České pošty dle platných tarifů. Na dobírku po špatných zkušenostech neposílám. Osobní odběr je možný v Brně-Bystrci, případně Žebětíně.

Přeji Vám krásné a pohodové dnyŠtěstí.

Marcela

 

 

  1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky (dále jen OP) platí pro nákup zboží od prodejce marcela72, kterým je Mgr. Marcela Jurtíková, IČ: 73746355, v internetovém obchodě https://www.fler.cz/shop/marcela72. OP blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

    2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Uzavření kupní smlouvy mezi kupujícím a prodávajícím probíhá odesláním objednávky ze strany kupujícího a jejím přijetím ze strany prodávajícího. Objednávka i její přijetí probíhají prostřednictvím systému v internetovém obchodě www.fler.cz. Kupní smlouva je uzavřena přijetím objednávky prodávajícím. Uskutečněním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito OP, které jsou veřejně přístupné, a že s nimi v plném rozsahu souhlasí.

    3.Kupní cena a její úhrada

3.1. Kupní cena je uvedena u každého zboží jako cena za zboží a částka za poštovné a balné (dále jen poštovné). Tyto dvě položky (cena za zboží a poštovné) tvoří kupní cenu, se kterou kupující odesláním objednávky v plném rozsahu souhlasí. Jakékoliv změny kupní ceny může prodávající po odeslání objednávky kupujícím provádět pouze v části „poštovné“ dle platných tarifů.

3.2. Kupující je povinen do 7 dnů od uzavření kupní smlouvy uhradit kupní cenu zboží. Platba probíhá bezhotovostně bankovním převodem. Všechny údaje potřebné k platbě jsou kupujícímu přístupné po uzavření kupní smlouvy (tj. po přijetí objednávky prodávajícím). V případě, že kupující kupní cenu v této lhůtě neuhradí, bude mu prodávajícím odeslání email s připomenutím platby. Pokud ani poté kupující do 3 dnů neuhradí, je prodávající oprávněn od smlouvy odstoupit, což probíhá zrušením objednávky v systému elektronického obchodu www.fler.cz.

3.3. Prodávající vystaví ke každé objednávce fakturu. Tato faktura je kupujícímu přístupná v elektronické podobě u jeho objednávky.

     4. Dodání zboží

4.1. U každého zboží v nabídce prodávajícího je uvedená dodací lhůta. Je-li u zboží uvedeno „k dodání ihned“, rozumí se tím, že je zboží skladem a bude odesláno nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne připsání kupní ceny na účet prodávajícího.

4.2. Zboží zasílá prodávající prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku nebo balík do ruky dle platných tarifů ČP. Zboží je prodávající povinen řádně zabalit, aby nedošlo k jeho poškození.

      5. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

5.1. Kupující má právo podle § 1829 občanského zákoníku do 14 dnů ode dne převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy.

5.2. Odstoupí-li kupující od smlouvy, zašle nebo předá prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel, a to bez známek užívání či opotřebení. Náklady na vrácení zboží nese kupující.

5.3. Odstoupí-li kupující od smlouvy, vrátí mu prodávající bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal.

5.6. Právo na odstoupení od smlouvy podle tohoto ustanovení se vztahuje pouze na zboží, u kterého je uvedena dodací lhůta „k dodání ihned“. V případě, že je zboží vyráběné na zakázku pro konkrétního kupujícího, není kupující oprávněn od smlouvy odstoupit.

     6. Ochrana osobních údajů

Prodávající zaručuje zachovávání důvěrnosti a zabrání zneužití údajů kupujícího, které jsou potřebné pro vyřízení obchodního případu prostřednictvím internetového obchodu. Prodávající bude zacházet s daty kupujícího podle zákona o "Ochraně osobních údajů".

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od marcela72

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--