Domů Profil prodejce martie
Martina Prokopová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Horoušánky, ČR
  • 4167 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (480) 100%
Nadšenci: 1482
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4167
Registrace: 31.1.2009
Město: Horoušánky
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážení a milí zákazníci, rozhodla jsem se ukončit prodej zde na Fleru. Máte-li ještě vyhlédnuto něco co je zde v nabídce, objednávky budu přijímat do konce měsíce září. Nadále mne budete mít možnost potkávat na živých akcích či jinde :). Děkuji za přízeň a přeji krásné dny. marti

martie

/ Prodávající
Novinky
1072138
10.9.2023 Vážení a milí zákazníci, rozhodla jsem se ukončit prodej zde na Fleru. Máte-li ještě vyhlédnuto něco co je zde v nabídce, objednávky budu přijímat do konce měsíce září. Nadále mne budete mít možnost potkávat na živých akcích či jinde :). Děkuji za přízeň a přeji krásné dny. marti

 

 Milujete zvířata a chtěli byste jimi být obklopeni na každém kroku? Že je to nemožné?

 Vaše sny se mohou stát skutečností s obrázky od martie a s produkty z nich vyrobenými. S malými věcmi, které mohou váš každodenní život udělat trochu veselejší, snadnější, barevnější.

 Jmenuji se Martina a jsem zejména máma od dvou dětí a milovnice zvířat. Láska k mým dětem a ke zvířatům ovliňuje mou tvorbu nejvíce. Přála jsem si být veterinářkou, to se nestalo. Snad právě proto jsem zůstala v kontaktu se zvířecím světem prostřednictvím mých kreseb a maleb. Stejně tak můžete nyní i vy.

 Mé ruce musí být stále v pohybu, proto používám své obrázky na různé produkty, které zaručeně potřebujete :) .. hrnečky, kapesní zrcátka, lékovky, pohlednice, notýsky a další. 

 Pokud hledáte něco trochu většího, mrkněte do oddělení textilu - dekorované tašky, trička či zvířecí polštářky už tam na vás čekají, pro rozjasnění vašich dnů.

 Rádi si hrajete s barvami jako já? Popadněte pastelky a nějakterou z mých omalovánek a nechte svou představivost pracovat. Ponořte se do jiného světa a relaxujte tam :).

Vítejte v martie světe plném zvířátek, barev a úsměvů.

 

 

 Zakoupíte-li u mne výrobek a budete-li s ním z jakéhokoliv důvodu nespokojeni, máte právo jej do 14-ti dnů vrátit. Stejně tak máte právo reklamace výrobku z důvodu vady materiálu (nevztahuje se na běžné obnošení či nesprávnou manipulaci s výrobkem).

 Postrádáte-li v mém profilu či u mých výrobků nějaké informace, není nic jednoduššího než mne kontaktovat a poptat se. Stejně tak, pokud by se Vám něco u mne líbilo, ale přáli byste si jinou velikost - jinou barvu atp., namaluji i na přání. Budu se těšit.

 

 Výrobky zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty v obálkách, bublinkových obálkách, krabičkách. Na poštu chodím většinou 2x do týdne, zboží odesílám nejpozději do 3 pracovních dnů od přijetí platby ... spěcháte-li na balíček, napište mi to. 

 Po předchozí domluvě je možné i osobní vyzvednutí zboží na Praze- východ : Úvaly a přilehlé okolí, popřípadě v Praze 7, 8 a 9.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od martie

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--