Profil uživatele
martie
Martina Prokopová | prodávající
Horoušánky
Registrace: 31.1.2009

 

 Milujete zvířata a chtěli byste jimi být obklopeni na každém kroku? Že je to nemožné?

 Vaše sny se mohou stát skutečností s obrázky od martie a s produkty z nich vyrobenými. S malými věcmi, které mohou váš každodenní život udělat trochu veselejší, snadnější, barevnější.

 Jmenuji se Martina a jsem zejména máma od dvou dětí a milovnice zvířat. Láska k mým dětem a ke zvířatům ovliňuje mou tvorbu nejvíce. Přála jsem si být veterinářkou, to se nestalo. Snad právě proto jsem zůstala v kontaktu se zvířecím světem prostřednictvím mých kreseb a maleb. Stejně tak můžete nyní i vy.

 Mé ruce musí být stále v pohybu, proto používám své obrázky na různé produkty, které zaručeně potřebujete :) .. hrnečky, kapesní zrcátka, lékovky, pohlednice, notýsky a další. 

 Pokud hledáte něco trochu většího, mrkněte do oddělení textilu - dekorované tašky, trička či zvířecí polštářky už tam na vás čekají, pro rozjasnění vašich dnů.

 Rádi si hrajete s barvami jako já? Popadněte pastelky a nějakterou z mých omalovánek a nechte svou představivost pracovat. Ponořte se do jiného světa a relaxujte tam :).

Vítejte v martie světe plném zvířátek, barev a úsměvů.

 

 

 Zakoupíte-li u mne výrobek a budete-li s ním z jakéhokoliv důvodu nespokojeni, máte právo jej do 14-ti dnů vrátit. Stejně tak máte právo reklamace výrobku z důvodu vady materiálu (nevztahuje se na běžné obnošení či nesprávnou manipulaci s výrobkem).

 Postrádáte-li v mém profilu či u mých výrobků nějaké informace, není nic jednoduššího než mne kontaktovat a poptat se. Stejně tak, pokud by se Vám něco u mne líbilo, ale přáli byste si jinou velikost - jinou barvu atp., namaluji i na přání. Budu se těšit.

 

 Výrobky zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty v obálkách, bublinkových obálkách, krabičkách. Na poštu chodím většinou 2x do týdne, zboží odesílám nejpozději do 3 pracovních dnů od přijetí platby ... spěcháte-li na balíček, napište mi to. 

 Po předchozí domluvě je možné i osobní vyzvednutí zboží na Praze- východ : Úvaly a přilehlé okolí, popřípadě v Praze 7, 8 a 9.

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Tyto obchodní podmínky upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1

zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“)

vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na

základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/martie.  

1.2. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými

obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

 1.3. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou

považovány za důvěrné a budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

 

 2. Uzavření kupní smlouvy 

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím a následně jejím potvrzením ze strany prodávajícího.

 2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení

informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu. 

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího. 

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno (zakázková výroba). 

3.3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou). 

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít. 

3.5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku. 

3.6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu. 

3.7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

 

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.  

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny. 

4.3. Spolu s objednaným zbožím obdrží kupující fakturu, která slouží zároveň jako záruční list. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena i elektronická faktura, kterou si má možnost v případě ztráty opětovně vytisknout. 

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán také návod k použití u výrobků, které to vyžadují.

5. Dodací podmínky 

5.1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího vedený u Fio Banky. Při osobním předání je možná platba v hotovosti. 

5.2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 3 pracovních dnů od připsání platby na účet. V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody. 

5.3. Výrobky mohou mít různou dobu odeslání. Doba odeslání je uvedena vždy u každého zboží samostatně a je součástí objednávky. 

5.4. Uvedená doba odeslání vždy platí až po přijetí platby na účet. Uvedená doba se počítá od následujícího pracovního dne.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
830569
14.9.2019 Až do 21.9. sleva ve výši 15% na veškeré objednávky se slevovým kódem 1FS-1NE-H8H. Příjemné nakupování :).
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím