Profil uživatele
martie
Martina Prokopová | prodávající
Horoušánky
Registrace: 31.1.2009

 

Vítejte!

Jmenuji se Martina, toho času na mateřské dovolené s mladší dcerou v jedné malé vísce východně od Prahy.

V mé nabídce naleznete zejména trička s textilními aplikacemi doplněnými ruční malbou či trička čistě ručně malovaná. K malbě používám kvalitní barvy na textil, které jsou tepelně fixovány, a díky tomu je jimi dekorovaný textil možno prát v pračce do 40C - pro delší životnost malby nicméně doporučuji ruční praní a žehlení z rubové strany.

Další početnou skupinu mých výrobků tvoří produkty z polymerových hmot. Občas u mne ale můžete narazit i na výrobky tvořené dalšími rozličnými technikami :).

Zakoupíte-li u mne výrobek a budete-li s ním z jakéhokoliv důvodu nespokojeni, máte právo jej do 14-ti dnů vrátit. Stejně tak máte právo reklamace výrobku z důvodu vady materiálu (nevztahuje se na běžné obnošení či nesprávnou manipulaci s výrobkem).

Postrádáte-li v mém profilu či u mých výrobků nějaké informace, není nic jednoduššího než mne kontaktovat a poptat se. Stejně tak, pokud by se Vám něco u mne líbilo, ale přáli byste si jinou velikost - jinou barvu atp., namaluji i na přání. Budu se těšit.

 

Výrobky zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty v obálkách, bublinkových obálkách, krabičkách. Na poštu chodím většinou 2x do týdne, zboží odesílám nejpozději do 3 pracovních dnů od přijetí platby ... spěcháte-li na balíček, napište mi to. 

Po předchozí domluvě je možné i osobní vyzvednutí zboží na Praze- východ : Úvaly a přilehlé okolí, popřípadě v Praze 7, 8 a 9.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
609202
23.3.2017 Martie bude možno vidět opět na pár jarních jarmarcích ... první již 1.4. v Praze 5 .. více info v profilu ;).
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.