Profil uživatele
Meggysek
Prodávající
Brno
Registrace: 16.3.2009

Jmenuji se Markéta, ale většina z Vás mě zná spíše jako Meggy Adfectus. Ptáte se, proč je tomu tak? Meggy Adfectus je neskutečným snílkem, který neustále něco píše, vymýšlí, létá v oblacích a snaží se ostatním ukazovat, že sny se plní, pokud si za nimi člověk jde. Zároveň je určitým produktem, značkou. Markéta je přecitlivělá bipolarička, takový malý Nemo, ač to bych lhala, Nemo je mnohem více komunikativní, než-li Markéta a vlastně... V těch svých vodách i mnohem lépe plave... Co je ale důležité Meggy bez Markéty by rozhodně fungovat nemohly a myslím, že se občas docela dobře doplňují... :-))

Narodila jsem se 8. března, tenkrát se psal rok 1992, v Brně, kde doposud bydlím.

Věřím na osud, štěstí i na pravou lásku. Věřím v sílu kamenů, zejména ve svůj Ametyst, bez kterého mě neuvidíte, i ve svého anděla, který by měl brát příplatky za odvedenou práci. Snad jednou zvládnu dodržovat šábes, ano, jsem snílek. A vůbec, co si budeme povídat, koho zajímá víc, nechť si přete třeba tento článek o rybách.. :-) Jsem náležitě pyšná na to, že jsem se narodila v Indiánském znamení vlka – více v tomto článku... A musím podotknout, že je to text na moji osobu ušitý.

Momentálně nestuduji, avšak to neznamená, že se neustále něčemu novému neučím. Svojí pomocnou ruku mi podalo Sdružení Práh, kde mohu žít svůj sen… Mimo jiné jsem správkyní našeho obchůdku, kam Vás mile ráda zvu, věřím, že Práhovské výrobky Vás překvapí a udělají Vám radost. Jejich koupí posíláte penízky na dobrou věc, avšak to vše a mnohem více na profilu Prahu.

Kromě psího světa, který mě provází již od dětství a který se stal nedílnou součástí každého mého dne, fotím, čtu, píši, miluji zelený čaj a čokoládu… :-)

A protože trvám na tom, že každý z nás může dobrovolně udělat malinkou věc, která bude mít velký smysl, 10% z každého prodaného kusu poputuje na účet sdružení Práh.

Ať už bude má další životní cesta jakákoliv, vždycky bych si přála, abych mohla dělat to, co mě baví a hlavně, abych kromě sebe, mohla dělat radost i ostatním.

A jaká, že tedy jsem? Jako čtyři roční období: velmi nestále se projevující, sarkastická, veselá, optimistická, plna barev a nadšení, ale i splínů menšího i většího rozměru, zimních námraz a jiných nepřliš příjemných nástrah životní cesty. :-)) Ale přesto Ti, milý čtenáři, můžu říct jediné. Život je krásný, neb zatím doposud vždy, alespoň na chvíli vysvitlo slunce…

Zájemci z Brna a okolí, mají možnost, po domluvě, prohlédnutí i vyzvednutí zboží v Brně, ideálně v naší kavárně Café Práh.


Nepřehlédněte též můj F(l)érblog a Novinky!

Způsob dopravy

Česká pošta. Doporučeně v bublinkové obálce (větších i menších) - v případě zájmu i s věnováním :-))

TOPlist

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
116341
17.2.2013 ,,Umění výtvarné roste jenom ze solidního a velikého řemesla. A z úmorné každodenní práce." J.Bach
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím