Profil uživatele
mletykmin
Prodávající
Brno
Registrace: 8.1.2018

Vítám vás na mém profilu.

Jmenuji se Zuzka a nejdu s dobou. Moje představa o zaměstnání adekvátím mému osobnímu založení se potkala s realitou v bodě, kdy jsem z práce, která dávala prostor mé kreativitě, po dvou letech utekla.. proplešatělá a s tikem v oku.

Jako korporátní ovečce mi najednou zbývá spousta nápadů a tvůrčí energie pro mě samotnou. A to je fajn, moc fajn.

Tedy do chvíle, kdy je každý volný flíček ve vašem 1+kk pokryt rozpracovanými výšivkami a muž, dvě morčata a dva oprsklí plyšáci, se kterými tento domov sdílíte, na vás začínají zahlížet trochu nelibě.

A tak jsem tady. Ráda bych poslala některá svá dílka do světa a umožnila jim tak dělat radost i lidem, kteří se jimi nebudou muset kochat jen potají a zavírat je do krabice pod postelí.

Jsem scanner. To znemaná, že teď je to tu možná plné výšivek, ale za půl roku můžu stejně dobře frčet na paličkované krajce, domácích zavařeninách nebo šachách z chleba.

Inspiruje mě příroda, svět kolem mě a lidské vrtochy (odtud sérka Nefňukej).

Pokud vás něco z toho, co tu vidíte, zaujme, ale není to pro vás to pravé ořechové (barvou, fontem, námětem, čímkoliv) neváhejte mě oslovit, ráda v rámci svých schopností vyšiju cokoliv "na míru".

Dlouho mi třeba leží v hlavě několik návrhů výšivek "novomanželům" nebo k narození mimíse. Zatím jsem ale neměla příležitost k realizaci a vyšívat něco takového do foroty, to - uznejte sami - může leda tak úchyl.

Způsob dopravy
Českou poštou doporučeně v bublinkové obálce nebo krabičce dle typu zboží, o odeslání vás budu informovat spolu s číslem pro sledování zásilky
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.