Profil uživatele
mletykmin
Prodávající
Brno
Registrace: 8.1.2018

Vítám vás na mém profilu.

Jmenuji se Zuzka. Jsem korporátní ovce, která ráda plave, běhá, chová morčata, pije pivo, vaří, uklízí, utrácí za jídlo a poslouchá rock´n´roll. A taky ráda vyšívám, vyšívání je boží Miluju tě!

... do chvíle, kdy je každý volný flíček ve vašem 1+kk pokryt rozpracovanými výšivkami a muž, dvě morčata a dva oprsklí plyšáci, se kterými tento domov sdílíte, na vás začínají trochu blbě koukat.

 

Proč mám výšivky v rámečku?

K čemu je to dobré? Proč raději nevyrobíš vyšívanou kabelku, taštičku, tričko?

Jednoduše proto, že ruční výšivka není zdaleka tak odolná vůči vnějším silám, jako je výšivka strojová. Nový výrobek by sice vypadal hezky, ale po chvilce používání, ne-li praní, by dalece pozbýval své původní dokonalosti. Tak to s ruční výšivkou prostě je, ať vám bude kdokoliv tvrdit cokoliv. 

Dříve jsem své výšivky po dokončení prala ve vlažné vodě, v ruce... a i to stačilo k tomu, aby je mé atrbitrážní očko vyhodnotilo jako nevyhovující. 

Takže tak Úsměv Výšivku v rámečku si můžete pověsit na zeď, na nástěnku, postalit na poličku, nebo, jste-li trochu divní, ji nosit všude s sebou. Myslím, že výšivka jen tak pro potěchu oka je právě tak dobrá jako kterýholiv porcelánový slon. Slon

Způsob dopravy
Českou poštou doporučeně v bublinkové obálce nebo krabičce dle typu zboží, o odeslání vás budu informovat spolu s číslem pro sledování zásilky
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
741549
14.8.2018 A pozor vážení! Vyplivla jsem premiérový blog post :))
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.