Profil uživatele
Moderní domov
Miroslava Mráčková | prodávající
Olomouc
Registrace: 6.1.2019

Jsem žena s tvůrčím srdcem. V letošním roce mi bude 50 let, ale ruční práce mě baví již asi od 20 let. Začínala jsem šitím, batikováním, malováním obrazů, výrobou šperků.... Pořád se ráda učím a zkouším nové věci.

Jelikož se mi moc líbí moderní bydlení a bohužel doplňky do bytu jsou mnohdy pro hodně lidí finančně nedostupné, rozhodla jsem se, že je začnu vyrábět a nabízet za příznivé ceny. Jelikož, jak jsem již psala, ráda se učím a zkouším nové věci, tak přijímám jakoukoliv výzvu na výrobu doplňků, podle vaších představ.
Na tomto profilu budu převážně nabízet moderní obrazy, dekorace z betonu, různé moderní doplňky, potahy na polštáře, lampičky, světla, atd... prostě všechno co je moderní, pěkné a co zvládnu vyrobit.

Mám syna, který se učí na kováře a jelikož ho to moc baví, tak se budete moc těšit i na jeho práci.

Věnuji se převážně kamínkům. To je moje vášeň. Kamínky také prodávám na svém profilu https://www.fler.cz/mramira-mineraly-material. Prodávám převážně kabošony, minerální zlomky, surové kameny, apod.

    
    

Dalším mým velikým koníčkem je výroba šperků. Šperky prodávám na své druhém profilu https://www.fler.cz/mramira. Jelikož jsem jezdila na vánoční trhy, tak hodně šperků nemám ještě vložených, budu je postupně vkládat. Vyrábím převážně šperky z minerálních zlomků - sady šperků, náhrdelníky dámské i pánské. Náramky dámské, pánské i dětské. Také cínované šperky. Vzhledem k tomu, že kamínky i prodávám, tak pokud by se vám některý líbil, mohu vám z něho vyrobit šperk, podle vaších představ.

     

     

    

    

    

    

Vyrábím i přívěsky na mobil, které najdete také na stejném profilu, jako šperky.

   

   

TOPlist

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou. Případně je možné se domluvit na jiném zaslání (zásilkovna, PPL ...) Zboží je řádně zabalené, proti poškození - bublinková fólie, tvrdý karton, podle druhu zboží. Zboží odesílám nejpozději do 5 dnů po obdržení platby. Pokud bude výrobek na zakázku, zasílám ho v termínu, který předem domluvíme.
Obchodní podmínky

 

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Moderní domov. Prodejcem je Miroslava Mráčková IČO 43994164. Podmínky blíže upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, provozovatele obchodu - www.fler.cz/moderni-domov a kupujícího. Odesláním objednávky kupující uzavírá s prodávajícím kupní smlouvu a stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a s reklamačním řádem, a také, že s nimi souhlasí.

2. Uzavření kupní smlouvy (objednávka)
2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení
informován vnitřní poštou, nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.
2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v
doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může prodávající objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.
2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou, nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.
2.5 Prodávající má právo ve vyjímečných případech objednávku odmítnout.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele (zákazníka) nebo pro jeho osobu.
3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně
prodávajícího (např. vnitřní poštou).
3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených
užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při
přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena bez zbytečných průtahů, nejpozději však do 30ti pracovních dnů po navrácení zboží prodávajícímu, a to na účet ze kterého platba přišla (případně dle domluvy).
3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k
prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.
4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura, která je přiložena i fyzicky ke zboží. Kupující má možnost si ji i sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.
4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním,
případně poničené nevhodným zacházením či pokud při vystavení vlhkému prostředí zrezne.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na uvedené číslo účtu v objednávce. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby, nejpozději do pěti pracovních dnů, případně individuálně dle dodací lhůty, která je uvedena u každého zboží nebo dle domluvy s kupujícím.
5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako cenný balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.
5.3.Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
5.4. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího před odesláním balíku. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné dle velikosti objednávky za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.
5.5. Okamžikem předání balíku k přepravě,  přebírá odpovědnost za škodu kupující.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje, které obdržel od nakupujícího, jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Ochrana osobních údajů se řídí dále zákonem č. 101/2002 Sb.

 

Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti od 1. ledna 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím