Domů Profil prodejce mramira-minerály materiál
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Olomouc, ČR
  • 22018 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2348) 100%
Nadšenci: 697
Aktivita: aktivní
Prodáno: 22018
Registrace: 29.3.2011
Město: Olomouc
Stát: ČR

mramira-minerály materiál

/ Prodávající
Novinky
933436
21.2.2021 Akce sleva 20% na všechno zboží v mém obchůdku. Stačí přidat do objednávky kód RLJ-93A-L61. Akce platí do 23.2.2021.

Srdečně všechny zdravím. Mou vášní jsou kamínky, vyrábím z nich šperky, dělám různé dekorace, používám je do obrazů, atd... Jelikož čím dál tím víc lidí mají stejnou vášeň jako já, rozhodla jsem se založit tenhle profil, abych zde mohla i ostatním lidem nabízet kamínky k jejich tvorbě. Budu se snažit vám je nabízet za výhodné ceny, které se mohou lišit, protože pokud nakoupím výhodně, samozřejmě upravím výhodnou cenu i pro Vás. Budu pro vás chystat různé akce, slevy atd... Pokud byste nenašli v mém obchůdku co potřebujete, můžete mě zkusit kontaktovat a pokud budu moci, seženu Vám to.

Pokud by se Vám zalíbilo i něco z těchto mých dalších obchůdků https://www.fler.cz/mramira a https://www.fler.cz/moderní domov zaplatíte pouze 1 poštovné. Pokud nakoupíte i u mé kamarádky Sirady, platíte také jedno poštovné.

POKUD MÁTE ZÁJEM O PRVNÍ INFORMACE O NÁKUPU ZBOŽÍ, MOŽNOST SI ŘÍCI O CO BYSTE MĚLI ZÁJEM, SLEVY, AKCE APOD. TAK VÁS ZVU DO MÉHO KLUBU.

Kameny si můžete vybírat podle znamení:

Beran - hematit, červený jaspis, karneol, ohnivý opál, granát, ametyst, rubín, červený turmalín, diamant
Býk - achát, aventurín, citrín, mechový achát, korál, malachit, chryzokol, růženín, safír, smaragd
Blíženec - žlutý karneol, tygří oko, jantar, citrín, zlatý topaz, mechový achát, modrobílý chalcedon, akvamarín, křišťál
Rak - zelený jaspis, avanturín, korál, jadeit, karneol, bílý chalcedon, drahý opál, měsíček, smaragd, perla
Lev - zlato, zlatý topaz, citrín, jantar, tygří oko, granát, rubín, křišťál, diamant
Panna - citrín, jaspis, jantar, tygří oko, karneol, sodalit, lapis lazuli, ametyst, modrý safír 
Váhy - chryzokol, jaspis, růžový korál, jadeit, růženín, perla, akvamarín, růžový turmalín, modrý safír, kunzit
Štír - hematit, červený jaspis, heliotrop, granát, malachit, achát, obsidián, černý opál, ametyst, červený a černý turmalín, rubín
Střelec - sodalit, chryzokol, zelený aventurín, chalcedon, obsidián, ametyst, opál, lapis lazuri, modrý topaz, tmavomodrý a indigo safír
Kozoroh - jaspis, achát, onyx, chalcedon, měsíček, obsidián, černá perla, černý turmalín, záhněda, křišťál, diamant
Vodnář- tyrkys, chryzokol, drahý opál, modrý topaz, akvamarín, světle modrý fluorit, světle modrý safír
Ryby - korál, tyrkys, jadeit, měsíček, bílá perla, drahý opál, fialový fluorit, akvamarín, modrý safír, ametyst, kunzit

Nejjednoduší cesta kontaktu s léčivou silou kamenů je nosit je jako šperk, protože takto působí jejich vibrace téměř neustále. Drahé kameny jsou také vhodné jako pomoc při meditaci. Držíme je v ruce nebo je položíme do své blízkosti.

Dalším mým velikým koníčkem je výroba šperků. Šperky prodávám na své druhém profilu https://www.fler.cz/mramira. Jelikož jsem jezdila na vánoční trhy, tak hodně šperků nemám ještě vložených, budu je postupně vkládat. Vyrábím převážně šperky z minerálních zlomků - sady šperků, náhrdelníky dámské i pánské. Náramky dámské, pánské i dětské. Také cínované šperky. Vzhledem k tomu, že kamínky i prodávám, tak pokud by se vám některý líbil, mohu vám z něho vyrobit šperk, podle vaších představ.

     

     

    

    

    

    

Vyrábím i přívěsky na mobil, které najdete také na stejném profilu, jako šperky.

   

   

Můžete také navštívit můj další profil moderní domov. Zde najdete hlavně obrazy a doplňky do bytu - energetické, s andílky, moderní, abstrakce i dětské. Dále zde budou doplňky z betony, růzmé dekorace. Najdete zde také polštářky apod.....

   

     

 

 

TOPlist

 

 

 

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce mramira-mineraly-material. Prodejcem je Miroslava Mráčková IČO 43994164. Podmínky blíže upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, provozovatele obchodu - https://www.fler.cz/mramira-mineraly-material a kupujícího. Odesláním objednávky kupující uzavírá s prodávajícím kupní smlouvu a stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a s reklamačním řádem, a také, že s nimi souhlasí.

2. Uzavření kupní smlouvy (objednávka)
2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení
informován vnitřní poštou, nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.
2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v
doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může prodávající objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.
2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou, nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.
2.5 Prodávající má právo ve vyjímečných případech objednávku odmítnout.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele (zákazníka) nebo pro jeho osobu.
3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně
prodávajícího (např. vnitřní poštou).
3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených
užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při
přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena bez zbytečných průtahů, nejpozději však do 30ti pracovních dnů po navrácení zboží prodávajícímu, a to na účet ze kterého platba přišla (případně dle domluvy).
3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k
prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.
4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura, která je přiložena i fyzicky ke zboží. Kupující má možnost si ji i sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.
4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním,
případně poničené nevhodným zacházením či pokud při vystavení vlhkému prostředí zrezne.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na uvedené číslo účtu v objednávce. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby, nejpozději do pěti pracovních dnů, případně individuálně dle dodací lhůty, která je uvedena u každého zboží nebo dle domluvy s kupujícím.
5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako cenný balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.
5.3.Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
5.4. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího před odesláním balíku. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné dle velikosti objednávky za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.
5.5. Okamžikem předání balíku k přepravě,  přebírá odpovědnost za škodu kupující.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje, které obdržel od nakupujícího, jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Ochrana osobních údajů se řídí dále zákonem č. 101/2002 Sb.

 

Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti od 1. ledna 2014.

 
Další prodejní profily
Způsob dopravy
Zboží posílám řádně zabalené v bublinkách a papírovém kartonu Českou poštou, vždy v pondělí a ve čtvrtek (po domluvě je možné poslat zboží urgentně i v jiný den). V případě zájmu mohu zboží poslat i jiným dopravcem. Nově zasílám zboží i do zemí EU přibližná cena je 120,- 160,- Kč. Konečnou cenu do zahraničí případně upravím v objednávce podle váhy a velikosti balíčku.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od mramira-minerály materiál

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--